kuz

0

Na miejscu BVB bym nie wychodził nawet na ten finał, bo nawet z 5-0 do przerwy nie będą mieli szans :D

kuz

1

Nie było spalonego, hahahah co za klub bo ja nie mam pytań. Hahahahha

kuz

6

Real w finale, diabeł zaczął działać zgodnie z paktem

kuz

1

First time? Huh?

kuz

1

I znowu miałem racje :)

kuz

5

To jeszcze nie jest koniec, wiecie to? Wiecie to prawda?

kuz

8

RMTV już szuka powiązań Marciniaka z kongresem Mentzena

kuz

3

Anczelot razem z gumą zaraz wyżuje swojezzęby

kuz

2

Ale będą dusić. Bayern musi na 2 strzelić bo inaczej Real na pewno strzeli jedną.

kuz

45

Hahaha jacy zdziwieni, nie przywykli

kuz

3

Faul Nacho tam był 100%

kuz

0

Nie myliłem się :)

kuz

2

Niech ta bramka nie odwiedzie Was od tego, że Real zaraz ładuje dwie w 5 minut

kuz

2

W końcu! !! !! Jeszcze 4 i będzie spokój! Wtedy tak 50/50

kuz

2

Łunin niczym Ochoa na mundialach

kuz

4

@Gibbon_FCB Wkoncu mogli by przegrać w taki sposób w jaki wygrywali, fartem przeciwnika

kuz

2

Baja puchnie z minuty na minutę xd

kuz

0

Ojezu Chylewska, jak ją widzę i słyszę to mi się kuchnia ligi mistrzow cofa

kuz

1

Co to za podanie? Xd

kuz

3

Kane to dramat od początku, ale jednym strzałem może załatwić mecz.

kuz

1

Łunin Buffon 2000 mode

kuz

0

@Coutinho007 Albo po prostu my rozkładamy nogi ze stresu i braku psychy?

kuz

3

Czarno widzę Bayern dziś :D jacyś obsrani

kuz

0

@LukaszFan Serce jedno, rozum drugie. Niby człowiek wiedzioł...

kuz

3

Niech wygrywa Bayern czy BVB, byle Real nie wygrał i będzie gituwa.

kuz

0

@4drian0 Bardziej chodzi o dwie Włoskie drużyny i prawa transmisyjne pewnie.

kuz

0

@chavez Bo nie musi a może? Mamy solidnych zawodników na obronie i jeszcze Jego w obwodzie w drużynie B.

kuz

2

@NeroTFP1 Dokladnie, znam osoby co mówią że nie będzie ich Gates truł szczepionką, po czym odpalają sobie ruskiego kiepa w którym pewnie jest najgorsza część tablicy Mendelejewa, wlewają w Siebie hektolitry napojów energetycznych czy innego ścierwa.
Od początku wiadomo że szczepionki mają efekty uboczne, nawet te które za dzieciaka każdy przyjął (o dziwo radzieckie). Grypa, ospa, pneumokoki i inne choroby. Ja np. dzięki tej na ospę nigdy na nią nie chorowałem, a znam osoby, które po zażyciu apapu walczyły o życie przez zła reakcję organizmu.
Ludzie popadają w paranoję i tyle.

kuz

1

To też jest niezła klątwa, że z BVB klasycznie Dembele kopie sie po czole, a przeciwko nam dwukrotnie piłka mu ewidentnie zeszła, w Paryżu się poślizgnął i dzięki temu trafił. Hit.

kuz

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?