@NeroTFP1 Dokladnie, znam osoby co mówią że nie będzie ich Gates truł szczepionką, po czym odpalają sobie ruskiego kiepa w którym pewnie jest najgorsza część tablicy Mendelejewa, wlewają w Siebie hektolitry napojów energetycznych czy innego ścierwa. Od początku wiadomo że szczepionki mają efekty uboczne, nawet te które za dzieciaka każdy przyjął (o dziwo radzieckie). Grypa, ospa, pneumokoki i inne choroby. Ja np. dzięki tej na ospę nigdy na nią nie chorowałem, a znam osoby, które po zażyciu apapu walczyły o życie przez zła reakcję organizmu. Ludzie popadają w paranoję i tyle.
To też jest niezła klątwa, że z BVB klasycznie Dembele kopie sie po czole, a przeciwko nam dwukrotnie piłka mu ewidentnie zeszła, w Paryżu się poślizgnął i dzięki temu trafił. Hit.
0
Na miejscu BVB bym nie wychodził nawet na ten finał, bo nawet z 5-0 do przerwy nie będą mieli szans :D
1
Nie było spalonego, hahahah co za klub bo ja nie mam pytań. Hahahahha
6
Real w finale, diabeł zaczął działać zgodnie z paktem
1
First time? Huh?
1
I znowu miałem racje :)
5
To jeszcze nie jest koniec, wiecie to? Wiecie to prawda?
8
RMTV już szuka powiązań Marciniaka z kongresem Mentzena
3
Anczelot razem z gumą zaraz wyżuje swojezzęby
2
Ale będą dusić. Bayern musi na 2 strzelić bo inaczej Real na pewno strzeli jedną.
45
Hahaha jacy zdziwieni, nie przywykli
3
Faul Nacho tam był 100%
0
Nie myliłem się :)
2
Niech ta bramka nie odwiedzie Was od tego, że Real zaraz ładuje dwie w 5 minut
2
W końcu! !! !! Jeszcze 4 i będzie spokój! Wtedy tak 50/50
2
Łunin niczym Ochoa na mundialach
4
@Gibbon_FCB Wkoncu mogli by przegrać w taki sposób w jaki wygrywali, fartem przeciwnika
2
Baja puchnie z minuty na minutę xd
0
Ojezu Chylewska, jak ją widzę i słyszę to mi się kuchnia ligi mistrzow cofa
1
Co to za podanie? Xd
3
Kane to dramat od początku, ale jednym strzałem może załatwić mecz.
1
Łunin Buffon 2000 mode
0
@Coutinho007 Albo po prostu my rozkładamy nogi ze stresu i braku psychy?
3
Czarno widzę Bayern dziś :D jacyś obsrani
0
@LukaszFan Serce jedno, rozum drugie. Niby człowiek wiedzioł...
3
Niech wygrywa Bayern czy BVB, byle Real nie wygrał i będzie gituwa.
0
@4drian0 Bardziej chodzi o dwie Włoskie drużyny i prawa transmisyjne pewnie.
0
@chavez Bo nie musi a może? Mamy solidnych zawodników na obronie i jeszcze Jego w obwodzie w drużynie B.
2
@NeroTFP1 Dokladnie, znam osoby co mówią że nie będzie ich Gates truł szczepionką, po czym odpalają sobie ruskiego kiepa w którym pewnie jest najgorsza część tablicy Mendelejewa, wlewają w Siebie hektolitry napojów energetycznych czy innego ścierwa.
Od początku wiadomo że szczepionki mają efekty uboczne, nawet te które za dzieciaka każdy przyjął (o dziwo radzieckie). Grypa, ospa, pneumokoki i inne choroby. Ja np. dzięki tej na ospę nigdy na nią nie chorowałem, a znam osoby, które po zażyciu apapu walczyły o życie przez zła reakcję organizmu.
Ludzie popadają w paranoję i tyle.
1
To też jest niezła klątwa, że z BVB klasycznie Dembele kopie sie po czole, a przeciwko nam dwukrotnie piłka mu ewidentnie zeszła, w Paryżu się poślizgnął i dzięki temu trafił. Hit.
0
Komentarz usunięty