kuz

0

@Bagsik88 Nie oszukujmy się ale @Hindus ma rację. Taka generacja w klubach jak BVB często się nie zdarza. Może 30 lat to przesada, ale na pewno 10.

kuz

1

@Hindus Całe szczęście, że BVB do biednych klubów nie należy, a za wygraną też sporą sumkę przygraną. Bądź co bądź czy wygrają czy przegrają nie będzie tragedii. @bartekvisca Wydali na Niego 103 miliony euro, ale kwota może wzrosnąć do 133 milionów. Normalna suma.

kuz

1

@Encore Co z tego, jak Zielu obniżył jakość i skuteczność tej akcji do 0, bo zagrał jak amator z a klasy?

kuz

1

Bellingham ma w kontrakcie, że jeżeli uda mu się wygrać LM z realem to BVB dostaje 25M€!!!
Opłaca im się przegrać.

kuz

1

@Joe_Barbaro Paulinho, Luuk De Jong i Adriano. Można inaczej w ogóle?

kuz

9

@Kidd Jak nie wykorzystujesz takich sytuacji przeciwko Realowi to odpadasz, proste. Kląłem na nich jak wściekły, jakbym widział Raphinhie i Lewego w kontrze.

kuz

5

@macio_944 I ten Zieliński, wieczny talent :D

kuz

1

@budel17 Napaść seksualna nie polega od razu na gwałcie czy przyciśnieciu kogoś do ziemi siła. Mogła leżeć na plaży, opalać się a gówniarz z nienacka ją zmacać czy coś innego. Ma zadrapania i siniaki więc najprawdopodobniej tak było. Szkoda tylko, że jest traktowany jako nieletni, bo takie odpady potem rosną i dokonują tego samego, tylko z gorszym skutkiem.

kuz

1

@GeneralXavi Bóg nie pomoże jeżeli ktoś świadomie sprzedaje duszę diabłu tak jak Real.

kuz

0

@takisobiektos Ale co ma granie w meczu do kontuzji w trakcie drugiego? Widać że miał problem z plecami który powstał w meczu z Realem. Zdrowego zawodnika ma trzymać na ławce gdy ma rekord do pobicia? Przecież Kane to zawodnik który grał w Totkach wszystko praktycznie.

kuz

1

@takisobiektos Kane ma rekord do pobicia, nie takie o nic

kuz

3

@daniel32778 Nie tylko w pierwszym, bo czerwo Abidala też było z dupy, a to drugi mecz.

kuz

26

@HighestInTheRoom No ale chłopy 15 letnie będą wypominać do końca życia rewanż z Chelsea który widzieli na youtubie, a nie pamiętają pierwszego meczu i wałków w stronę Chelsea.

kuz

1

@El Plutoninho Myślę, że w okolicach 90 minuty kometa pierd**nęła by w boisko

kuz

8

@esem91 Klasa powiadasz? Ancelotti: “Bayern complained about the offside? Ok, so we complain about the cancelled goal of Nacho… because Kimmich dived”.
Nie wiem czy to jakaś górnolotna ironia, ale brzmi to bardzo słabo z ust takiego fachowca.

kuz

3

Boli mnie, że jak zwykle musi być jakiś skandal w meczu Realu. Nigdy nie może się skończyć ich wygraną i tyle, zawsze sędzia musi coś od**bać żeby było o tym głośno. I nie, że tylko tutaj kibice FC Barcelony węszą skandal, tylko wszystkie media świata.

kuz

0

@Encore Jak powinien się skończyć? Doliczył 9 minut, po czym Joselu w 91 strzela gola, celebrują, Marciniak go anuluje i sprawdzają. Potem go zalicza i znowu celebrują. Trwa to około 3 minut i tyle zostało doliczone.

kuz

1

@tristan87 Masz szacunek do Carlo a potem wyjeżdża z takim tekstem :D I nie wiesz już co myśleć.

kuz

0

Stawiajcie domy na Real w finale. Może jak diabeł zobaczy ile posiadłości może przygarnąć to zerwie pakt?

kuz

0

@BarcaaVEB Metro Exodus. Polecam, wciągnie Cię na grube godziny.

kuz

3

@esem91 Fajnie? Przecież ona pier**liła czasami takie głupoty, że się słuchać jej nie dało. Przekręcała nazwy klubów, nazwiska piłkarzy, gadała bzdury jak typowa baba, która czyta z kartki. Weź chłopie...

kuz

0

@plastek87 No też tego nie rozumiem, nawet jak De Ligt był na spalony i ten drugi, to przecież nawet nie doszedł to pierwszego podania tylko spadło na głowę Mendyego...

kuz

1

@Michael24 Tymbardziej, że De Ligt nie uczestniczył w walce o piłkę a nawet tego nie mogli sprawdzić bo Marciniak odłączył VAR gwizdkiem.

kuz

4

@MesQueUnClub96 Gdyby grali z kimkolwiek innym to może, ale tutaj nie ma żadnych szans

kuz

3

Jest chociaż jedna osobą która wierzy w BVB? :D Przecież tu nie ma krzty szansy nawet xD

kuz

3

Muller grilluje Real hahahah jedziesz Tomek

kuz

0

@bartas97 Tu juz nie chodzi o to czy był czy nie, ale przepisowo w takiej minucie meczu takiej rangi puszcza akcję do końca.

kuz

0

Marciniak się nie popisał. Nawet nie miał jak sprawdzić czy rzeczywiście De Ligt brał udział w akcji bo zagrywał Mendy. Nie miał jak bo od razu gwizdnął i przerwał akcję a Real stanął. Karygodny błąd według mnie.

kuz

3

Wielbłąd Marciniaka, gwizdnął zamiast poczekać i sprawdzić i nie było już powrotu

kuz

2

Czy tam był spalony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?