kuz

0

@Trojanek23 Nie ma takich zawodników, tak trzeba było mu odpowiedzieć. Chyba że będąc kibicem sam nie wiesz jak napisać.

kuz

0

@Reviven No ale dokładnie o to samo mi chodzi :D chyba Ty nie zrozumiałeś

kuz

0

@Reviven A niektórzy powiedzą Ci ze trener nie ma znaczenia bo mamy słaby skład. :P Odrzuty jak mówisz, Torre czy Garcia to były mocne punkty Girony swego czasu. :)

kuz

2

@Zoker Niektorzy twierdzą, że mógł się dogadać z graczami przeciwnej drużyny żeby oddali mecz.
Już widzę jak City oddaje mecz w pucharze (1-0) żeby jakikolwiek zawodnik zarobił 100k€ na odpadnięciu :D przecież to abaurdalne

kuz

5

Tonali sobie obstawiał mecze i czeka go kara... Ale! Obstawiał tylko na wygraną swojego klubu - Newcastle. Ja wiem, że zawodnicy mają calkowity zakaz obstawiania, ale czy to aż tak straszne, że obstawiał na wygraną swoich? Dodatkowa motywacja. :D

kuz

5

Gdyby sędzia nie przekręcił Lipska jutro byśmy wybierali między City a Bayernem.

kuz

0

@Szmulek Gdybys miał Jego kolana to bys pewnie juz na wózku jeździł, a chłop dalej gra.

kuz

0

Nara PSG sztuczne patafiany, Dembele dzbanie gdzie jesteś? :D
Araujo wybaczam bo Borussia by nas rozsmarowała jak Bayern w covidzie.

kuz

0

Mam dziwne wrażenie, że coś tu się jeszcze wydarzy bo PSG ma zagrać w tym finale...

kuz

1

Wszyscy tutaj jesteśmy pewni i zgodni, że choćby skały srały jutro Bayern nie awansuje?

kuz

9



Wnioskuje o nazwanie jej Przegryw

kuz

6

@esem91 Widzialem juz wczoraj ten filmik, sam siedzę trochę w nagłośnieniu, poczytałem więcej opinii i się zgadzam. Przykleili człowiekowi latke alkusa a nic złego nie zrobił. Do tego w radiu ZET był wywiad z nim, i słychać było, że na codzień nie mówi zbyt wyraźnie, więc to tylko spotęgowało. Sam się przyznaje, za szybko osadzilem go o pijaństwo.

kuz

0

@FcPortoFan1999 Brat Pepa

kuz

1


Zamieniamy całe składy 1 do 1 i walczymy o mistrza w następnym sezonie. Laporta musisz!

kuz

1

@tomek8756 Znak go uratował przed zderzeniem w sumie xd

kuz

0

@MOLESTA Czyli nic oficjalnego a tylko gdybanie jakiegoś gościa.

kuz

0

@MOLESTA Kto tak twierdzi? Ziomek z tiktoka? Jakieś poważne źródło?

kuz

2

@Explode To dlatego że Xavi ślepo wierzył w odbudowanie formy Lewego na najważniejszy etap sezonu. Dawał mu grać nawet jak nie było go na boisku przez 90 minut. Według mnie to błąd bo Vitor mógł nam trochę punktów może pomóc nadrobić, ale można gdybać.
Ile razy w 60 minucie wszyscy tu pisaliśmy: DENZEL, DAWAJ VITORA ZA LEWEGO! A Lewy grał (albo raczej biegał) do 90 minuty.

kuz

0

Po części rozumiem i Xaviego i Curego. Vitor mało gra, ale przyszedł do ekipy gdzie jest Lewy, czego się spodziewał poza ogonami? Xavi trzymał Lewego do końca, często mógł wpuścić Vitora, ale rozumiem decyzje bo chciał dać Lewemu czas na odbudowe formy na najważniejsza część sezonu.
Patowa sytuacja bo obie strony mają argumenty. Następny sezon pokaże tak na prawdę jak to będzie z Vitorem. Na topowa 9 nas nie stać, wszystko zależy od formy i bramek Lewego. Jeżeli zgaśnie, Vitor powinien grać coraz więcej. Martwi kwestia braku rozmowy z trenerem, bo gdyby Xavi mu powiedział: cierpliwości, to by pewnie do mediów nie było wylewania żalu. Dodając na koniec, Roque ma teraz cały presezon do przekonania trenera. Dostanie szanse w meczach na pewno, wtedy się przekonamy czy Xavi się uwziął czy jest po prostu mało przekonujący.

kuz

0

@Arden Niech idzie z Xavim na piwo

kuz

0

Jaka czerwona :P to nie był celowy faul na czerwona, upadł mu na nogę.

kuz

0

@Hindus W Aston przez pół roku grał lepiej niż w Barcy. Wcześniej w Live też był top, potem wcisnęli go na skrzydło i zgasili gracza całkowicie.

kuz

1

@Hindus Ja ostatnio kupiłem w FIFIE w karierze Portu do Barcy, i robił co chciał. Wczoraj to potwierdził.
Tak na poważnie, to żaden nawet topowy piłkarz u nas nie będzie grał dobrze dopóki trener nie wie co robi i nie ma pomysłu. Możemy ściągać najlepszych (Coutinho, Griezmann czy inni) ale jeżeli nie będą mieli na nich jasnego planu to się odbiją, wrócą do swojego klubu i znowu będą grać dobrze.
Tu nie trzeba topowych grajków. Taki Oriol potrafił w Gironie grać solidnie.

kuz

1

@Maker0 Jedynym mocnym argumentem jest to, ze nie chcieli wydawać teraz kasy na niepewnego Flicka, albo zatrudniać Marqueza, tylko dociągnąć z Xavim do 2025 i ruszyć po Enrique, Guardiolę albo Kloppa. Im te DNA Barcy przesłania oczy.
Poza tym nic nie broni tej decyzji.

kuz

7

Xavi i Laporta to jacyś agenci, ktoś im płaci za zniszczenie tego klubu. Nie można być aż tak głupim i wygadywać takich rzeczy publicznie.

kuz

0

@Abi6 Mam od pół roku. Mega sprawa, nie żałuję ani złotówki. Praktycznie codziennie używamy z żona. @mrboom slabszy silnik, mniej obrotów, brak bazy przepisów cookido, gorsza waga, mniej dokładna. Można wymieniać pół dnia.

kuz

0

Abramowicz Igę trenuje?

kuz

5

Sergi Roberto: "We didn't deserve this result, we were playing a very good match."
"I'm leaving very angry. I made a mistake and I apologize to the fans."

Dobra, ten już doje**ł do pieca, czekamy na Denzela

kuz

18

Ciekawe co te przegrywy powiedzą w wywiadach? XD No dawaj Xavi, skompromituj sie jeszcze bardziej!

kuz

1

Lewy musi zaprosić na grilla, nie widzę innego wyjścia w tej sytuacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?