@BORO_12 Nikt się nie czepia Marqueza właśnie :D Tylko zarządu, że biorą gościa bez doświadczenia do ratowania klubu po raz kolejny, jakby na Xavim się nie nauczyli.
RMTV klasycznie, presja już nałożona na Soto Grado, materiały wyemitowane. Od początku sezonu to robią i nikt im nawet uwagi nie zwraca, a każdy sędzia to człowiek i na bank presja jest większa przez takie coś. Cyrk.
@Kgorecki2500 Nawet jeżeli to nie Andrzej, to na 100% Mastalerek, a on też reprezentuje urząd prezydenta :P @HighestInTheRoom No to według tego Ci którzy "złomują" platformersów sami złapali bait, że to Duda.
@HighestInTheRoom Żarcie pizzy na jakimś spotkaniu z ludźmi to przejaw normalnośći (Tusk, Obama czy nawet Biden w bazie). Żarcie pizzy pod sklepem niczym żul po całonocnej libacji będąc prezydentem w delegacji w USA, no nie wiem. Serio ludzie nie widzą różnicy?
Nie rozumiem jak Wam może być obojętny jutrzejszy klasyk? Odpadliśmy z pucharu i LM, została tylko Liga i wciąż są szanse, małe ale są. Trzeba walczyć do końca. Wygrywając jutro jest 5 pkt przewagi Realu, mają dwumecz z Bayernem i też niełatwe mecze ligowe, a to jest piłka i jako kibice powinniśmy wierzyć do samego końca. Jutro tylko wygrana nas interesuje.
@Lama20 Ja tam ciągle pamiętam Jego słowa, że wróci tu bez zastanowienia gdy klub będzie go potrzebował. Nie było chyba bardziej dopasowanego okresu do tych słów, teraz go potrzebujemy jak nigdy.
@Lordzi Gundogan po prostu nie zna tego cyrku i zachowuje się tak jak powinno się zachowywać od wpier**lu z Romą. Wykładać karty na stół, nie brać jeńców i nie głaskać się wzajemnie po dupach. Obrażanie się na takie słowa tylko pokazuje gdzie jest ten klub i że tu nigdy nie będzie dobrze, skoro błędy są przeinaczane w "jakoś to będzie" "zdarza się". Owszem, zdarza się w innych klubach, ale u nas się "zdarza" co sezon.
@Lordzi Bo nie powinien. Trener też powinien to powiedzieć a nie zwalać na błąd sędziego i głaskać jak to w tym klubie jest od 2016. Jeżeli zawodnik ma psychikę to powinien też powiedzieć, że mają rację, popełnił błąd i zakończyć. Tutaj z tego co widzę już gównoburza się zaczyna robić.
Współczuję Araujo. TOP obrońca, barcelonista z krwi i kości, urodzony kapitan, a ta jedna głupia sytuacja już się będzie za nim ciągnąć przez głupie media, głupich nastoletnich kibiców i inne środki przekazu głupoty. Na prawdę, współczuję i mi go szkoda.
3
@BORO_12 Nikt się nie czepia Marqueza właśnie :D Tylko zarządu, że biorą gościa bez doświadczenia do ratowania klubu po raz kolejny, jakby na Xavim się nie nauczyli.
0
Chłopy się kłócą o to kto ma strzelać karnego a jak mają 100% sam na sam to robią takie coś :D Nie no beka z tej Chelsea.
0
@Lucyfffer Jutro albo nas podłączą do tlenu albo zakręcą kurek :D
0
RMTV klasycznie, presja już nałożona na Soto Grado, materiały wyemitowane. Od początku sezonu to robią i nikt im nawet uwagi nie zwraca, a każdy sędzia to człowiek i na bank presja jest większa przez takie coś. Cyrk.
0
@Kgorecki2500 Wszsytkie foty ewidentnie z jakichś spotkań czy luźnych wydarzeń :D
0
@Kgorecki2500 Nawet jeżeli to nie Andrzej, to na 100% Mastalerek, a on też reprezentuje urząd prezydenta :P @HighestInTheRoom No to według tego Ci którzy "złomują" platformersów sami złapali bait, że to Duda.
1
@HighestInTheRoom Żarcie pizzy na jakimś spotkaniu z ludźmi to przejaw normalnośći (Tusk, Obama czy nawet Biden w bazie).
Żarcie pizzy pod sklepem niczym żul po całonocnej libacji będąc prezydentem w delegacji w USA, no nie wiem.
Serio ludzie nie widzą różnicy?
7
Ale tytuł clickbaitowy daliście i uruchamiający fanbojów Realu. Chyba się uczymy od rmpl. :D
13
Nie rozumiem jak Wam może być obojętny jutrzejszy klasyk? Odpadliśmy z pucharu i LM, została tylko Liga i wciąż są szanse, małe ale są. Trzeba walczyć do końca. Wygrywając jutro jest 5 pkt przewagi Realu, mają dwumecz z Bayernem i też niełatwe mecze ligowe, a to jest piłka i jako kibice powinniśmy wierzyć do samego końca. Jutro tylko wygrana nas interesuje.
0
Co ja czytam w przeglądzie piszą, że naparzanka liderów w Barcelonie i Xavi aż odwołał trening.
Co za idioci tam pracują to słów brakuje xD
0
Kto powinien się bardziej wstydzić? Araujo, czy AI typujące nas na zdobycie LM? :D
0
To juz az chhba niemożliwe, zawsze w końcówce załatwia sprawę xd
0
Roma w 10 przez większość meczu, myślicie, że dostaną czwórkę i obsrają zbroję? Ja myślę, że nie :D
0
Jak Live wciśnie do przerwy na 0-2 to ich zmiotą w drugiej połowie :D
2
@NeroTFP1 ludzkie odpady, powinni gnić w rowie z kromką chleba dziennie
2
@PatrychoO Racja :)
0
@cules100pro Weź z tym Fortem skończ :D człowiek-slogan
0
@Lama20 Ja tam ciągle pamiętam Jego słowa, że wróci tu bez zastanowienia gdy klub będzie go potrzebował. Nie było chyba bardziej dopasowanego okresu do tych słów, teraz go potrzebujemy jak nigdy.
0
@Lordzi Problem w tym, że nie znam drugiego takiego klubu, który miał tyle kompromitacji i dalej jest to samo.
1
@Lordzi Gundogan po prostu nie zna tego cyrku i zachowuje się tak jak powinno się zachowywać od wpier**lu z Romą. Wykładać karty na stół, nie brać jeńców i nie głaskać się wzajemnie po dupach. Obrażanie się na takie słowa tylko pokazuje gdzie jest ten klub i że tu nigdy nie będzie dobrze, skoro błędy są przeinaczane w "jakoś to będzie" "zdarza się". Owszem, zdarza się w innych klubach, ale u nas się "zdarza" co sezon.
1
@Lordzi Bo nie powinien. Trener też powinien to powiedzieć a nie zwalać na błąd sędziego i głaskać jak to w tym klubie jest od 2016. Jeżeli zawodnik ma psychikę to powinien też powiedzieć, że mają rację, popełnił błąd i zakończyć. Tutaj z tego co widzę już gównoburza się zaczyna robić.
2
@Lordzi Gdzie Gundo skrytykował błąd Araujo? Powiedział po prostu, że to była czerwona kartka i tyle. Powiedział prawdę.
11
Współczuję Araujo. TOP obrońca, barcelonista z krwi i kości, urodzony kapitan, a ta jedna głupia sytuacja już się będzie za nim ciągnąć przez głupie media, głupich nastoletnich kibiców i inne środki przekazu głupoty. Na prawdę, współczuję i mi go szkoda.
0
@AlwaysBlaugrana Boją się, że Flick zajedzie tych leserów w jeden miesiąc.
0
@Kapitan hawk bedzie lanie od Madrytu i przegrana z Valencia xD i taknnam orły pokażą pazur
0
@RysiuBaza Fede, tylko on.
0
https://www.instagram.com/p/C54VKRFI093/?igsh=MW9oNWx3enY5bjl1Yw==
Oficjalny profil CL, Dembele Barcelona. Ładnie popłynęli.
4
A walić ten sport, serio
2
Bomba w środek, amatorzy haha, Real znowu po LM idzie, nie wierzę
0
City to przegra, zesrani sa