kuz

0

Probierz prowadź!

kuz

0

Hahaha nieeeeee, Krzysiuuuu kurłaaaa

kuz

6

Dupa mi sie spociła

kuz

0

Krzysiu Piątek boje się o Ciebie

kuz

10

Te Jego zwolnienia kiedyś mnie w grób wprowadzą

kuz

0

Blamaż z Francją, Holandią?
Czy może przegrana w karnych?

kuz

0

Piątek nie trafi karnego

kuz

5

Jak to nie Siadło :O

kuz

0

Jeżeli nie na karne, to inaczej tego nie wygramy raczej xd

kuz

1

Dawaj tego Bukse betonie, reaguj! Walijczycy zmieniają i zaraz nam wcisną.

kuz

6

Kolejne świetne rozegranie. 3 metrowy spalony haha

kuz

0

Tera do szatni xx ale fart xd

kuz

0

Robcio zamiast czekać na wrzuty to podwaja pomocników

kuz

4

Two retards fighting póki co :P

kuz

0

Juz na nas siedzą, co to będzie w 20 minucie jak stracimy siły?

kuz

1

Od razu strzał żeby nie było 0 w statystykach połowy #ProbieżThings

kuz

0

Jak widzę jak śpiewają ten hymn to czuję, że nas zmiotą z planszy xD

kuz

1

Ziomek jest trollem, nie odpowiadajcie mu

kuz

5

@Maker0 Dodaj na końcu, że jesteś pisiorem, i chowanie tego w domu to już nie takie dziwne. Oni inteligencją nie grzeszą skoro na prywatnych mailach Dworczyka latają poufne dane.

kuz

0

@Blanco16 Mam na zawsze, dzięki gamepassowi cena zakupu była niższa.

kuz

0

@Blanco16 Majac Gamepass miałem ją za 34 zł na ea app :P tez kupiłem dla kariery

kuz

1

@bari_94 Na pewno są jakieś procedury i kapitan statku wie najlepiej co zrobić aby uniknąć zderzenia.

kuz

2

@icon3520 W każdym momencie może Ci spaść samolot na głowę/dom. Jest na to podobna szansa jak na to, że w most ktorym jedziesz pierdyknie kontenerowiec.

kuz

0

@nelson25 Ale oddany do użytku pewnie będzie szybciej? Tak jak Bernabeu?

kuz

0

@tadzik447 Tak nawiasem to ten news jest bujdą, SPOILER ALERT NIE CZYTAJ DALEJ JAK NIE GRAŁEŚ W GRY.
Przecież będą nagrywać na bank jakieś retrospekcje związane z Joelem itp. Chyba , że już to zrobili w co wątpię, bo kręcąc raczej trzymają się scenariusza.

kuz

0

Kiedy skończą remont nowego Camp Nou? Termin pierwotny jesień 2024 chyba już nieaktualny? Wiosna 2025?

kuz

3

Komentarz usunięty

kuz

2

@TheCule Dokladnie, bez planu samymi umiejętnościami powinni wyjść z drugiego miejsca.

kuz

3

@Pedri16Future favki? Chyba za stary jestem bo nie rozumiem często tych dzieciaków na twitterze :D

kuz

8

@Forsyth Od trzymania kielicha jest prezes Kulesza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?