kuz

2

Z xG 1.08 strzelić dwie bramki, to jak wygrać. Brawo Xavi i ekipa!

kuz

0

@KmN Nie przejdziemy Napoli :D kompromitacja już z nimi będzie bo oni mają trenera.

kuz

3

Niech tylko Denzel albo Roberto spróbuje coś powiedzieć o sytuacjach Yamala, to jadę tam osobiście.

kuz

1

Valverde > Xavi

Ogrodnik zjedzony po raz kolejny przez Pana trenera. Szkoda strzępić ryja, mecz z Betisem wszystkich zwiódł na manowce, wlał nadzieję.

kuz

0

Serio, zmiana Roberto jest niezrozumiałą nic jej nie broni.

kuz

19

Przecież tu widać brak pomysłu kompletny, nic im nie powiedział w przerwie, dalej wrzutki i może wyjdzie

kuz

0

@BoreekxD I to jest błąd. A nie Fermin.

kuz

4

Ziomeczki, nie mógł wpuścić Fermina za Roberto i skończcie się ośmieszać bo nie raz już było to pisane a Wy dalej swoje.

kuz

4

Hah, te kopnięcie Ferrana w pole karne na odczepnego, w 110 minucie dogrywki gdy przegrywamy, po co tutaj zawodnicy z takim podejściem? Zero konsekwencji złych zagrań.

kuz

0

@lntrowertyk A gdzie go obraziłem? Ty coś brałeś?

kuz

0

@Kuba_1 To nie stać nas nawet na 1/4 tego xd

kuz

4

Więcej obrońców! Więcej ROBERTÓW! Więcej bronienia 2:2! A Felixowi nikt nie pomoże w tym ataku.
Btw. Guiu > Roque, tam chyba coś na rzeczy jest.

kuz

0

@Arden Fermin nie mógł wejść, ile Wam tłumaczyć ze 3 z Barcy B moze grać jednocześni

kuz

1

Brawo Xavi, wpuść jeszcze jednego obrońcę Felix sam wygra mecz, żenada

kuz

5

Ściągnęli napadziora za gruby hajs a dają mu grać z trzecioligowcem 5 minut. Roberto lepiej strzela karne?

kuz

0

@priest9999 Ale to była kontra i musiał to zrobić, inaczej sie nie dało.

kuz

0

@lntrowertyk calowac dupy nikt Ci nie każe, ale szacunku ktoś powinien Cię nauczyć. :)

kuz

0

@Kuba_1 On przedłużył kontrakt do 2027

kuz

0

Yamal out, Roque in

kuz

0

Felix ma coś czego aktualnie nie ma NIKT w Barcy. Zmysł, pierwiastek inności, nieszablonowosc. Szkoda, że tylko on próbuje zagrać coś z zaskoczenia, bez namysłu posłać prostopadłą piłę...

kuz

19

Dobra, na początku nam strzelają znowu?

kuz

0

@lntrowertyk Tak, bo on może nie strzelic - zdarza się najlepszym, a Ty nawet marnowac nie masz okazji, chyba, że na orliku. Trochę szacunku i pokory.

kuz

0

Fort jaki balans ma

kuz

1

Dawać dogrywkę! Kolano Araujo wytrzyma!!

kuz

0

Klepną nam w doliczonym i będzie po ptokach, Lewy zapomni o świętowaniu.

kuz

1

@lntrowertyk No właśnie różnica jest taka że nie zrobiłeś nawet 0,01% pracy jaką wykonał Yamal zeby grać w pierwszej drużynie Barcy w wieku 16 lat. On marnuje setki a Ty piszesz głupoty w necie, różnice.

kuz

6

Takie prezenty nam dają.. Potem ziomki broniące Xaviego mają argumenty.

kuz

2

Lamine... Takich się nie pudłuje.. .

kuz

0

Wydaje sie że Barca to wydmuszka. Zero siły, odbijają się jak od kloców, zero siły przebicia, klepanie dla zasady i same straty.

kuz

10

Jezu jaki fart że to spatałaszyli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?