Jeśli ktoś myśli, że City zostanie zdegradowane albo usunięte z rozgrywek LM a co dopiero wyrzucone na kilka lat to jest w błędzie. Pozdrawiam. Pieniążki uspokajają każdą sytuację.
Tak samo jak się spięła na Osasune, Real w finale i Salamance... Dajcie sobie już spokój z tym spinaniem się. Magicznie nie nauczą się grać bez taktyki i planu. Każdy mecz będzie ciężarami.
@July_6_BcN Racja, sam byłem ofiarą takiego działania. Po liceum kompletnie nie wiedziałem co chcę w życiu robić, potrzebowałem z roku, dwoch lat przerwy. Rodzice na siłę wysłali mnie na studia no bo jak to, wszyscy idą. Postudiowalem rok jakiś głupi kierunek i odpuściłem - poszedłem do pracy. Dziś mam już 10 lat doświadczenia w handlu i jakoś nie żałuję, że nie zmarnowałem 5 lat na studiowanie. W Polsce system jest do dupy, bo po liceum większość nie ma kierunku w którym chce się rozwijać, nikt wcześniej nie pomaga na kierować na cokolwiek. Uczysz się wzorów, biologii i fizyki która w ogóle Ci się nie przyda, a mógłbyś np. poświęcić ten czas na naukę czegoś, do czego masz predyspozycje.
📸 Chory chłopczyk, który otrzymał koszulkę od Ferrana Torresa został zaproszony do szatni Barcelony po meczu.#UnionistasBarça 💙❤️ https://t.co/EXyZe6KZEu">pic.twitter.com/EXyZe6KZEu
W sumie łatwo było to przewidzieć. Skrzydło dla Roque i w lipcu wypożyczenie bo nic nie gra. Do tego na 5 minut żeby zdążył zepsuć jedną czy dwie piłki bez żadnego rytmu.
3
@Azrik Każda drużyna francuska klepie sobie te ich Al-Himalaje jak chce, gada jak potłuczony.
0
Chciałem Wam tylko powiedzieć, że czułem ogromny wstyd wczoraj jak strzelili nam bramkę. Tragiczny wstyd i zażenowanie.
1
@KamQiX Boze ile razy tak miałem xd
1
@MichuZ44 Koniec z filmami ze "stranger" w nazwie xd
7
Komentarz usunięty
15
Jeśli ktoś myśli, że City zostanie zdegradowane albo usunięte z rozgrywek LM a co dopiero wyrzucone na kilka lat to jest w błędzie. Pozdrawiam. Pieniążki uspokajają każdą sytuację.
2
@IronSanHybrid Ale mistrzu :D slalom najlepszy
1
@Roobo No, szczególnie na Barce Xaviego z oatatnich dwóch miesięcy, której Salamanca stawia opór i pakuje bramę.
22
"Barca się zepnie mocno na Athletic."
Tak samo jak się spięła na Osasune, Real w finale i Salamance... Dajcie sobie już spokój z tym spinaniem się. Magicznie nie nauczą się grać bez taktyki i planu. Każdy mecz będzie ciężarami.
0
@mekston 23-25, no to adios :D z taką grą to nas zabiegają Baskowie.
0
Kiedy ten meczyk z Athletic? Chyba niedługo?
0
@mekston No, Salamanca to były ciężary, gorzej się nie dało. Z amatorami gra się najtrudniej.
2
Pan Ernesto wyjaśni ogrodnika.
2
@July_6_BcN Racja, sam byłem ofiarą takiego działania. Po liceum kompletnie nie wiedziałem co chcę w życiu robić, potrzebowałem z roku, dwoch lat przerwy. Rodzice na siłę wysłali mnie na studia no bo jak to, wszyscy idą. Postudiowalem rok jakiś głupi kierunek i odpuściłem - poszedłem do pracy. Dziś mam już 10 lat doświadczenia w handlu i jakoś nie żałuję, że nie zmarnowałem 5 lat na studiowanie.
W Polsce system jest do dupy, bo po liceum większość nie ma kierunku w którym chce się rozwijać, nikt wcześniej nie pomaga na kierować na cokolwiek. Uczysz się wzorów, biologii i fizyki która w ogóle Ci się nie przyda, a mógłbyś np. poświęcić ten czas na naukę czegoś, do czego masz predyspozycje.
1
Jak tam sąsiedzie? Znowu bez potrójnej korony? :P
0
I co z tego? Zaraz będzie 3-3
2
Zara gol dla Realu, jestem z przyszłości
3
@Emhyr Lewandowski? XD
4
I co z tego, zaraz będzie 2-2
8
Najlepsza akcja dzisiejszego meczu w wykonaniu chłopaków braci Hernandez.
3
I co z tego gola xd zara będzie 1-1
6
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14009434#comment-14009434
W sumie łatwo było to przewidzieć. Skrzydło dla Roque i w lipcu wypożyczenie bo nic nie gra. Do tego na 5 minut żeby zdążył zepsuć jedną czy dwie piłki bez żadnego rytmu.
12
Dobrze, że go wygwizdali. Chłop celebruje bramkę z amatorem jak w półfinale LM. Żałosny typ.
6
@Gaz Nikt go nie chce na Betis, tylko na amatorów z trzeciej ligi. Ludzie są ciekawi po prostu.
6
Gdyby to był czwartoligowiec to można wpuścić młodych, ale to trzecio to juz nie można, wynik wciąż niebezpieczny
7
Ale to chodzi, Xavi mistrz taktyki
0
Roque znowu bez minut :P
0
Salamanca płaci rachunek za Salamance
1
Pedri, Gundo, Lewy na III LIGOWCA, i dopiero coś ruszyło. Powinni Odpocyzwac...
3
Zrobił coś przeciwko wskazówkom trenera i od razu wpadło.