kuz

3

@Azrik Każda drużyna francuska klepie sobie te ich Al-Himalaje jak chce, gada jak potłuczony.

kuz

0

Chciałem Wam tylko powiedzieć, że czułem ogromny wstyd wczoraj jak strzelili nam bramkę. Tragiczny wstyd i zażenowanie.

kuz

1

@KamQiX Boze ile razy tak miałem xd

kuz

1

@MichuZ44 Koniec z filmami ze "stranger" w nazwie xd

kuz

7

Komentarz usunięty

kuz

15

Jeśli ktoś myśli, że City zostanie zdegradowane albo usunięte z rozgrywek LM a co dopiero wyrzucone na kilka lat to jest w błędzie. Pozdrawiam. Pieniążki uspokajają każdą sytuację.

kuz

2

@IronSanHybrid Ale mistrzu :D slalom najlepszy

kuz

1

@Roobo No, szczególnie na Barce Xaviego z oatatnich dwóch miesięcy, której Salamanca stawia opór i pakuje bramę.

kuz

22

"Barca się zepnie mocno na Athletic."

Tak samo jak się spięła na Osasune, Real w finale i Salamance... Dajcie sobie już spokój z tym spinaniem się. Magicznie nie nauczą się grać bez taktyki i planu. Każdy mecz będzie ciężarami.

kuz

0

@mekston 23-25, no to adios :D z taką grą to nas zabiegają Baskowie.

kuz

0

Kiedy ten meczyk z Athletic? Chyba niedługo?

kuz

0

@mekston No, Salamanca to były ciężary, gorzej się nie dało. Z amatorami gra się najtrudniej.

kuz

2

Pan Ernesto wyjaśni ogrodnika.

kuz

2

@July_6_BcN Racja, sam byłem ofiarą takiego działania. Po liceum kompletnie nie wiedziałem co chcę w życiu robić, potrzebowałem z roku, dwoch lat przerwy. Rodzice na siłę wysłali mnie na studia no bo jak to, wszyscy idą. Postudiowalem rok jakiś głupi kierunek i odpuściłem - poszedłem do pracy. Dziś mam już 10 lat doświadczenia w handlu i jakoś nie żałuję, że nie zmarnowałem 5 lat na studiowanie.
W Polsce system jest do dupy, bo po liceum większość nie ma kierunku w którym chce się rozwijać, nikt wcześniej nie pomaga na kierować na cokolwiek. Uczysz się wzorów, biologii i fizyki która w ogóle Ci się nie przyda, a mógłbyś np. poświęcić ten czas na naukę czegoś, do czego masz predyspozycje.

kuz

1

Jak tam sąsiedzie? Znowu bez potrójnej korony? :P

kuz

0

I co z tego? Zaraz będzie 3-3

kuz

2

Zara gol dla Realu, jestem z przyszłości

kuz

3

@Emhyr Lewandowski? XD

kuz

4

I co z tego, zaraz będzie 2-2

kuz

8


Najlepsza akcja dzisiejszego meczu w wykonaniu chłopaków braci Hernandez.

kuz

3

I co z tego gola xd zara będzie 1-1

kuz

6

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14009434#comment-14009434

W sumie łatwo było to przewidzieć. Skrzydło dla Roque i w lipcu wypożyczenie bo nic nie gra. Do tego na 5 minut żeby zdążył zepsuć jedną czy dwie piłki bez żadnego rytmu.

kuz

12

Dobrze, że go wygwizdali. Chłop celebruje bramkę z amatorem jak w półfinale LM. Żałosny typ.

kuz

6

@Gaz Nikt go nie chce na Betis, tylko na amatorów z trzeciej ligi. Ludzie są ciekawi po prostu.

kuz

6

Gdyby to był czwartoligowiec to można wpuścić młodych, ale to trzecio to juz nie można, wynik wciąż niebezpieczny

kuz

7

Ale to chodzi, Xavi mistrz taktyki

kuz

0

Roque znowu bez minut :P

kuz

0

Salamanca płaci rachunek za Salamance

kuz

1

Pedri, Gundo, Lewy na III LIGOWCA, i dopiero coś ruszyło. Powinni Odpocyzwac...

kuz

3

Zrobił coś przeciwko wskazówkom trenera i od razu wpadło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?