@Kuba_1 No i dzbany w Polsce nie potrafią tego zrozumieć. Najlepiej napisać bezmózgi komentarz "Co tu robi karzeł XDDDDD?" i dać reakcję HAHA. Taki polaczek czuje wtedy dumę i spełnienie.
Warto sobie zadać pytanie, czy to wina Messiego, że zawodnicy na Niego głosowali i jest w tej 11stce? I gdy jakimś cudem wygra The Best, to Jego wina, że trenerzy i kapitanowie na Niego głosowali?
@VegetaPolska Dawać Xaviego na tym etapie kariery trenerskiej ponad Anczelota to trzeba być kompletnym debilem. Nawet gdyby Xavi w tym sezonie zgarnął wszystkie trofea, to i tak doświadczenie, wiedza przemawiają nadal za Carletto.
U nas na treningach jest po prostu siesta, a w meczu przychodzi adrenalina, zawodnicy dają z Siebie więcej poprzez doping, atmosferę i wtedy łapią kontuzję. Nie ma innego wytłumaczenia.
@ArterkHD Niekoniecznie zapalenie płuc. Ból w klatce może być też przy infekcji dróg oddechowych zwykłej. Albo od nadmiernego kaszlu też się śluzówka uszkadza. Spokojnie niech lekarz zleci RTG.
W Olsztynie armageddon, przez lód na drodze całe miasto stoi w korku xD takiego czegos jeszcze nie widziałem. Kazda ulica, autobusy blokują najmniejsze wzniesienia.
Nie tłumacz bo nie ma sensu. To powinno byc jasne - przychodzisz do Barcy to dajesz 100% albo wylatujesz, i nie ważne czy jestes Romeu czy Lewandowski. @LM10GOAT
@LM10GOAT Bredzi, bo Lewego czy innych można posadzić na ławie za brak zaangażowania i formy, ale Xavi nie ma jaj. Z resztą nikt tu od 2016 po Lucho nie ma jaj, wszyscy się głaszczą, chwalą i pier**lą głupoty.
Zatrważające ponownie jest to, że wystarczyło biegać, pojeździć na dupie, dać 100% żeby zebrać dobre noty jak Fermin i De Jong... Dlaczego reszta nie może? Dlaczego nie ma konsekwencji?
@Gaz Dzieki Kounde i Lewemu wygraliśmy mistrza, bo mieliśmy najlepszą obronę w lidze i najlepszego strzelca w lidze. Co się posypało w tym sezonie? Po całym presezonie miało być jeszcze lepiej. Dokładając Xaviemu, to on pozbył się Auby - zmiennika Lewego który dałby gole. Gdyby się uparł to pewnie by został. To on chciał Oriola na uzupełnienie, zamiast dać szansę komuś z Atletic (gorszy by raczej nie był). On dalej w wywiadach chwali Roberto, chwali Oriola, Lewego, chociaż grają tragedię.
0
@Kuba_1 I beka z nich wszystkich :-D
2
Miejmy nadzieję, że ten leak to fejk :D Nie no, to grubaśnie. Będzie linczowany przez półmózgów nie ze swojej winy.
1
Dobra, zaraz pękają odbyty Sebków na fejsie.
0
@Katalończyk 99 Negreira się rozpędził i z pieniędzy od Barcelony przekupuje piłkarzy aby głosowali na Leo. Czego nie rozumiesz?
4
@Kuba_1 No i dzbany w Polsce nie potrafią tego zrozumieć. Najlepiej napisać bezmózgi komentarz "Co tu robi karzeł XDDDDD?" i dać reakcję HAHA. Taki polaczek czuje wtedy dumę i spełnienie.
0
@Kuba_1 Beka z dzbanów zawodników, głosują jak im się podoba :D
2
Warto sobie zadać pytanie, czy to wina Messiego, że zawodnicy na Niego głosowali i jest w tej 11stce? I gdy jakimś cudem wygra The Best, to Jego wina, że trenerzy i kapitanowie na Niego głosowali?
1
@Rewolucja123 *na dzisiejszej gali, bo złota rękawica też pewnie poleci do Kurtua
3
Ter Stegen wydymany po raz pierwszy.
1
@Gaz No, szczerze to nie sądziłem, że zatęsknię za Busim. U schyłku formy i tak przykrywał wszystkich na których nas na ten moment stać. :P
0
@mekston No mam nadzieję, że Haaland, bo zażenowany będę w innym przypadku.
0
@FcPortoFan1999 No to Messi nie ma prawa tego dostać.
0
Czy mundial zalicza się do tego The Best? Wtedy Leo można obronić, ale jeżeli to jest za ROK 2023, no to głowa pęka co on tam robi :D
6
@VegetaPolska Dawać Xaviego na tym etapie kariery trenerskiej ponad Anczelota to trzeba być kompletnym debilem. Nawet gdyby Xavi w tym sezonie zgarnął wszystkie trofea, to i tak doświadczenie, wiedza przemawiają nadal za Carletto.
0
U nas na treningach jest po prostu siesta, a w meczu przychodzi adrenalina, zawodnicy dają z Siebie więcej poprzez doping, atmosferę i wtedy łapią kontuzję. Nie ma innego wytłumaczenia.
0
@ArterkHD Niekoniecznie zapalenie płuc. Ból w klatce może być też przy infekcji dróg oddechowych zwykłej. Albo od nadmiernego kaszlu też się śluzówka uszkadza. Spokojnie niech lekarz zleci RTG.
0
@marcin62 O Panie, jakby zrobili takiego open worlda z multi, to gra roku by się szykowała. Survi + posapo w Czarnobylu...
0
@Blantozaur Lod a nie śnieg :P
1
@FCB_dimiC Dramat, wystarczylo troche soli na wzniesienia
1
W Olsztynie armageddon, przez lód na drodze całe miasto stoi w korku xD takiego czegos jeszcze nie widziałem. Kazda ulica, autobusy blokują najmniejsze wzniesienia.
1
Nie tłumacz bo nie ma sensu. To powinno byc jasne - przychodzisz do Barcy to dajesz 100% albo wylatujesz, i nie ważne czy jestes Romeu czy Lewandowski. @LM10GOAT
3
@LM10GOAT Bredzi, bo Lewego czy innych można posadzić na ławie za brak zaangażowania i formy, ale Xavi nie ma jaj. Z resztą nikt tu od 2016 po Lucho nie ma jaj, wszyscy się głaszczą, chwalą i pier**lą głupoty.
0
@matirix20 No a jednak doszliśmy do momentu, gdzie nawet klasyk już ich mierzi i po co się przemęczać...
4
Zatrważające ponownie jest to, że wystarczyło biegać, pojeździć na dupie, dać 100% żeby zebrać dobre noty jak Fermin i De Jong... Dlaczego reszta nie może? Dlaczego nie ma konsekwencji?
0
Xavi nie lubi Roque bo zjadł mu ostatni pieczony ziemniak na stołówce.
0
@Kwasiak98 Ktos z City, najbardziej Haaland. Messi to będzie śmiech bo to jest za rok, a mundial był w 2022...
6
Sergi Roberto - learning from mistakes since 2016
0
Jeśli Vitor Roque nie dostanie chociaż połowy meczu z Salamancą to będzie już co najmniej dziwne.
0
Ahhh rano do roboty po tygodniu zwolnienia, człowiek jeszcze niedoleczony, spać się nie chce. Jak żyć?
2
@Gaz Dzieki Kounde i Lewemu wygraliśmy mistrza, bo mieliśmy najlepszą obronę w lidze i najlepszego strzelca w lidze. Co się posypało w tym sezonie? Po całym presezonie miało być jeszcze lepiej.
Dokładając Xaviemu, to on pozbył się Auby - zmiennika Lewego który dałby gole. Gdyby się uparł to pewnie by został. To on chciał Oriola na uzupełnienie, zamiast dać szansę komuś z Atletic (gorszy by raczej nie był). On dalej w wywiadach chwali Roberto, chwali Oriola, Lewego, chociaż grają tragedię.