kuz

1

Ja tam widzę jeden plus tego marszu. Chorzy psychicznie i głupi ludzie pokazują to publicznie, wiadomo kogo jak traktować i jak odsiać "znajomych". :P

kuz

0

@Coutinho007 Chociażby Angel, który nie dostaje szans

kuz

1

@Coutinho007 Kolejny odpad nam potrzebny? :D Nie sądzę. Lepiej kogoś z Barcy B ogrywać i będą większe szanse, że eksploduje formą niż niewypał u schyłku.

kuz

10

Osasuna pakuje nam bramkę do 5tej minuty. Zobaczycie.

kuz

2

@tristan87 Boże, jacy to są zakłamani do szpiku kości ludzie to szok...

kuz

5

@NeroTFP1 Od początku każdy logicznie myślący o tym wiedział :D Ale prowokatorzy z pisu muszą szukać wszędzie problemu i błędów nowego rządu to wytykają wszystko co się da. :D

kuz

15

@Deviler 60+ omotani przez poprzednią władze + ludzie pokroju Oskarka z niedo**baniem mózgowym. Taką ekipę zmontowali.

kuz

2

@IronSanHybrid Nie wróciły na prośbę rządu, tylko żeby ochraniać imprezę masową, a to różnica. Pewnie znikną po proteście.

kuz

1

@IronSanHybrid Stawiam, że jako iż planują dziś zorganizowany protest to jest to traktowane jako masówka i barierki muszą być.

kuz

28

@Encore Człowiek chory na głowę robiący karierę w mediach. Obraz naszych czasów.

kuz

4

@pioz123 A policja przyjechała.. i powiedzieli... ehmhmm...

kuz

1

Śmieszą Was standupy? Ja próbuje się przekonać, ale tak samo jak kabarety, jakiś taki humor, który do mnie nie trafia. Jedynie Giza, i to bardziej gestami i sposobem przedstawienia skeczu a nie tym o czym mówi mnie trochę śmieszy.

kuz

0

@tomek8756 Zaczeło się od "Policeman"

kuz

10

Nie. Jutro nie będzie lekko i przyjemnie.
Nie. Jutro nie pokażą w końcu, że im zależy.
Nie. Nie będzie stylu i bramek.
Od paru miesięcy ciągle sobie powtarzamy tutaj, że teraz to TEN mecz :D Nie ma co się łudzić, może wygramy ale po męczeniu buły i pierwsi tracąc bramkę.

kuz

3

@jakub1906 Powtarzamy to sobie od paru miesięcy xD Nie ma co się łudzić, będzie słabo, bez stylu, może uda się wygrać.

kuz

3

Cieszmy się fajną piłką chociaż, bo jutro już tak fajnie nie będzie.

kuz

0

Na eleven cisza, nawet nie tłumaczą bo widzą, że faulu nie było :P

kuz

0

@Emhyr Trafiło :P

kuz

3

Nie no, Atleti tego nie utrzyma :P

kuz

0

@MrShakira Przeciez był, i spalonego nie było

kuz

0

Szypko ruwnajo madrycioki

kuz

0

@AlwaysBlaugrana Polacy się w cyrku nie śmieją. To co się dzieje to jajca są na maksa juz. :P Kiedy myślisz, sę gorzej się nie da - to jednak ktoś znowu Cię zaskakuje.
Uważam, że z pisiorami to dopiero początek zabawy. Są ofiarami swojego własnego systemu i teraz próbują się wycofywać - ale jest za późno.

kuz

2

@Encore Nie można mieć pretensji do niej, tylko do simpów i debili, którzy jej za to płacą. Świat upada.

kuz

0

@NeroTFP1 Ja uważam, że to jednak o Neymarze.

kuz

0

L4 na tydzień, grypa taka, że ja pier**le. Wszyscy wokół chorują to i mnie trafiło.

kuz

0

@dge21 grammar nazi tak zwane, ale to już czepianie się szczegółów. Jednak wracając do opa, mnie to też drażni. Dodatkowo tutaj często ludzie nie odmieniają nazwisk i piszą: "Może lepiej kupić Lewandowski? Ile można polegać na Aubameyang?"

kuz

2

@FCB_dimiC Tak samo uważam. Najgorsze, że ludzie z tv, sejmu itp. piszą tak samo, jak kompletni idioci. Nie wymagam tego od każdego na każdym forum, ale ktoś kto reprezentuje jakiś urząd powinien w mowie i piśmie (tym internetowym też) zachować pewne normy.

kuz

1

Chłopy wiedzą, że mają szanse

kuz

3

@Sau_Ron W City był Guardiola. Odpowiedz sobie sam dlaczego teraz nie wie co ma robić.

kuz

0

Zwycięstwo w SPH haha, dobre sobie. Jak w finale zagramy to już będzie świetnie z takim podejściem do gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?