@Coutinho007 Kolejny odpad nam potrzebny? :D Nie sądzę. Lepiej kogoś z Barcy B ogrywać i będą większe szanse, że eksploduje formą niż niewypał u schyłku.
@NeroTFP1 Od początku każdy logicznie myślący o tym wiedział :D Ale prowokatorzy z pisu muszą szukać wszędzie problemu i błędów nowego rządu to wytykają wszystko co się da. :D
Śmieszą Was standupy? Ja próbuje się przekonać, ale tak samo jak kabarety, jakiś taki humor, który do mnie nie trafia. Jedynie Giza, i to bardziej gestami i sposobem przedstawienia skeczu a nie tym o czym mówi mnie trochę śmieszy.
Nie. Jutro nie będzie lekko i przyjemnie. Nie. Jutro nie pokażą w końcu, że im zależy. Nie. Nie będzie stylu i bramek. Od paru miesięcy ciągle sobie powtarzamy tutaj, że teraz to TEN mecz :D Nie ma co się łudzić, może wygramy ale po męczeniu buły i pierwsi tracąc bramkę.
@AlwaysBlaugrana Polacy się w cyrku nie śmieją. To co się dzieje to jajca są na maksa juz. :P Kiedy myślisz, sę gorzej się nie da - to jednak ktoś znowu Cię zaskakuje. Uważam, że z pisiorami to dopiero początek zabawy. Są ofiarami swojego własnego systemu i teraz próbują się wycofywać - ale jest za późno.
@dge21 grammar nazi tak zwane, ale to już czepianie się szczegółów. Jednak wracając do opa, mnie to też drażni. Dodatkowo tutaj często ludzie nie odmieniają nazwisk i piszą: "Może lepiej kupić Lewandowski? Ile można polegać na Aubameyang?"
@FCB_dimiC Tak samo uważam. Najgorsze, że ludzie z tv, sejmu itp. piszą tak samo, jak kompletni idioci. Nie wymagam tego od każdego na każdym forum, ale ktoś kto reprezentuje jakiś urząd powinien w mowie i piśmie (tym internetowym też) zachować pewne normy.
1
Ja tam widzę jeden plus tego marszu. Chorzy psychicznie i głupi ludzie pokazują to publicznie, wiadomo kogo jak traktować i jak odsiać "znajomych". :P
0
@Coutinho007 Chociażby Angel, który nie dostaje szans
1
@Coutinho007 Kolejny odpad nam potrzebny? :D Nie sądzę. Lepiej kogoś z Barcy B ogrywać i będą większe szanse, że eksploduje formą niż niewypał u schyłku.
10
Osasuna pakuje nam bramkę do 5tej minuty. Zobaczycie.
2
@tristan87 Boże, jacy to są zakłamani do szpiku kości ludzie to szok...
5
@NeroTFP1 Od początku każdy logicznie myślący o tym wiedział :D Ale prowokatorzy z pisu muszą szukać wszędzie problemu i błędów nowego rządu to wytykają wszystko co się da. :D
15
@Deviler 60+ omotani przez poprzednią władze + ludzie pokroju Oskarka z niedo**baniem mózgowym. Taką ekipę zmontowali.
2
@IronSanHybrid Nie wróciły na prośbę rządu, tylko żeby ochraniać imprezę masową, a to różnica. Pewnie znikną po proteście.
1
@IronSanHybrid Stawiam, że jako iż planują dziś zorganizowany protest to jest to traktowane jako masówka i barierki muszą być.
28
@Encore Człowiek chory na głowę robiący karierę w mediach. Obraz naszych czasów.
4
@pioz123 A policja przyjechała.. i powiedzieli... ehmhmm...
1
Śmieszą Was standupy? Ja próbuje się przekonać, ale tak samo jak kabarety, jakiś taki humor, który do mnie nie trafia. Jedynie Giza, i to bardziej gestami i sposobem przedstawienia skeczu a nie tym o czym mówi mnie trochę śmieszy.
0
@tomek8756 Zaczeło się od "Policeman"
10
Nie. Jutro nie będzie lekko i przyjemnie.
Nie. Jutro nie pokażą w końcu, że im zależy.
Nie. Nie będzie stylu i bramek.
Od paru miesięcy ciągle sobie powtarzamy tutaj, że teraz to TEN mecz :D Nie ma co się łudzić, może wygramy ale po męczeniu buły i pierwsi tracąc bramkę.
3
@jakub1906 Powtarzamy to sobie od paru miesięcy xD Nie ma co się łudzić, będzie słabo, bez stylu, może uda się wygrać.
3
Cieszmy się fajną piłką chociaż, bo jutro już tak fajnie nie będzie.
0
Na eleven cisza, nawet nie tłumaczą bo widzą, że faulu nie było :P
0
@Emhyr Trafiło :P
3
Nie no, Atleti tego nie utrzyma :P
0
@MrShakira Przeciez był, i spalonego nie było
0
Szypko ruwnajo madrycioki
0
@AlwaysBlaugrana Polacy się w cyrku nie śmieją. To co się dzieje to jajca są na maksa juz. :P Kiedy myślisz, sę gorzej się nie da - to jednak ktoś znowu Cię zaskakuje.
Uważam, że z pisiorami to dopiero początek zabawy. Są ofiarami swojego własnego systemu i teraz próbują się wycofywać - ale jest za późno.
2
@Encore Nie można mieć pretensji do niej, tylko do simpów i debili, którzy jej za to płacą. Świat upada.
0
@NeroTFP1 Ja uważam, że to jednak o Neymarze.
0
L4 na tydzień, grypa taka, że ja pier**le. Wszyscy wokół chorują to i mnie trafiło.
0
@dge21 grammar nazi tak zwane, ale to już czepianie się szczegółów. Jednak wracając do opa, mnie to też drażni. Dodatkowo tutaj często ludzie nie odmieniają nazwisk i piszą: "Może lepiej kupić Lewandowski? Ile można polegać na Aubameyang?"
2
@FCB_dimiC Tak samo uważam. Najgorsze, że ludzie z tv, sejmu itp. piszą tak samo, jak kompletni idioci. Nie wymagam tego od każdego na każdym forum, ale ktoś kto reprezentuje jakiś urząd powinien w mowie i piśmie (tym internetowym też) zachować pewne normy.
1
Chłopy wiedzą, że mają szanse
3
@Sau_Ron W City był Guardiola. Odpowiedz sobie sam dlaczego teraz nie wie co ma robić.
0
Zwycięstwo w SPH haha, dobre sobie. Jak w finale zagramy to już będzie świetnie z takim podejściem do gry.