@MesQueUnClub96 No nie. Jesteś ślepy, bo Martinez wyciągnął w ostatniej chwili nogę. Gdyby został byłby gol. Zakrzywiasz czasoprzestrzeń czy jesteś ignorantem? W sumie to i to.
@Rl9k1nG I każdy kto go spotka pluje mu w twarz na ulicy, każdy nim gardzi bo jest nieśmiesznym śmieciem bez godności i wstydu. Jak stawia kasę ponad to no to spoko, Jego sprawa.
@JimMorrisonFCB Raphinha przegrywał wszystkie, nie zrobił nic, nie strzelił bramki, nawet pojedynki biegowe przegrywał. Lamine łamał do środka, parę razy próbował na szybkość, dostawał piłki za plecy. Chyba inny mecz oglądaliśmy. Fakt, jest młody, ale wciąż lepszy od brazola.
@negreanu To jest HIT. Między innymi dlatego nienawidzę pisu jako partii i wszystkich jej członków, bo jawnie nawoływali do takiej nienawiści, do psucia atmosfery w rodzinie, wśród przyjaciół i znajomych.
@pioz123 Jak najbardziej, nie ignorować. Ale też nie psuć sobie życia i innym wokół polityką. Dla niektórych to jest pasja tak jak dla nas Barca, a to straszne. :D
@Firestone Polityka na tym polega. Podzielić bogu ducha winnych ludzi na obozy, żeby się wzajemnie napier**lali w każdym możliwym kręgu. Oczywiście politycy mają ich głęboko w dupie, są tylko Xem na karteczce dorzucającym grosza do diety. Zawsze tak było, jest i będzie. Sam też jestem apolityczny kompletnie, teraz byłem za KO z wiadomych względów, i cicho liczę, że PiS odpowie za te 8 lat i politycy koalicji nie odpuszczą. Reszta mnie mierzi. :D
@Firestone Ja doszedłem do wniosku, że nic nie da śmianie się, pisanie jaki to hipokryta jeden z drugim, jaki to pis jest upośledzony, bo to niczego nie zmienia, uruchamia tylko kłótnie tych, którzy popierają. Szkoda nerwów a to i tak się nie zmieni, a od śmiania się z nich są inne portale, gdzie można poczytać, uśmiechnąć się i tyle, bo w sumie tylko tyle możemy. :P
Polska polityka to szambo bez dna. Pełno hipokrytów, idiotów, ludzi, którzy powinni wylądować w szpitalu psychiatrycznym a nie zajmować się polityką. Ilekroć tutaj nie wyśmiejemy jednego czy drugiego - robią kolejny krok w tym celu. Ilekroć powiemy, że gorzej już nie będzie - starają się nas uświadomić, że to dopiero początek. Szkoda na to nerwów Panowie, i tak Xavinieta nam ich dużo przysparza, a przecież przez nią tutaj wszyscy jesteśmy, i tego się trzymajmy. :) Dobrego dnia!
0
@mrboom fejk czy nie fejk, nie zmienia faktu, że to był najgorszy transfer w historii tego klubu
0
@jacobFCB Niech się modli żebyśmy prowadzili w końcówce, to wejdzie na dwie minuty w doliczonym żeby przedłużyć :D
3
Jaki wynik dzisiaj? Ja tam byle do przodu... 3-1 i dwa męża Anki.
Ale wiocha zrobiona w tej tv. Xd
1
@Adran360 Mors na bank :) Oni (zaawansowani) mają inną krew
2
@LM10GOAT Tydzień w Barcelonie i już słońce zagrzało mięśnie.
2
@barcanawieki Bo tam to już mogą odpalić wrotki całkowicie :D Nikt ich nie kontroluje i pokażą jacy głupi są na prawdę.
2
@jaras121 Mecz Barcy obejrzyj :P
7
@MesQueUnClub96 No nie. Jesteś ślepy, bo Martinez wyciągnął w ostatniej chwili nogę. Gdyby został byłby gol. Zakrzywiasz czasoprzestrzeń czy jesteś ignorantem? W sumie to i to.
4
@MesQueUnClub96 Przecież Martinez zrobił ruch nogą, nikt w Niego nie kopnął tylko on się wykazał refleksem. Co Ty bierzesz?
3
Don't You know pump it up? You got to pump it up!
https://ocdn.eu/sport-images-transforms/1/1D1k9lBaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy80MzBhMTAyY2EyZTQ3ODg0MDMzMmE3MGY1ZTlmYTI0Ny5qcGeTlQPMxADNAzvNAdKVAs0EsADCw5MJpmQwZGI5MgbeAAKhMAGhMQE/xavi-byl-zly-na-sedziego-po-tym-spotkaniu.jpg
6
@Rl9k1nG I każdy kto go spotka pluje mu w twarz na ulicy, każdy nim gardzi bo jest nieśmiesznym śmieciem bez godności i wstydu. Jak stawia kasę ponad to no to spoko, Jego sprawa.
2
@kakusus Jedynym argumentem za nami jest to, że klasyki i finały rządzą się innymi prawami. Na każdej innej płaszczyźnie jesteśmy gorsi.
3
@JimMorrisonFCB Raphinha przegrywał wszystkie, nie zrobił nic, nie strzelił bramki, nawet pojedynki biegowe przegrywał. Lamine łamał do środka, parę razy próbował na szybkość, dostawał piłki za plecy. Chyba inny mecz oglądaliśmy. Fakt, jest młody, ale wciąż lepszy od brazola.
4
@JimMorrisonFCB Zrobił więcej szumu niż Raphinha, nie ma innego zawodnika na skrzydło.
1
@Arden Chłop z Turcji chyba po implantach wrócił :D To się chwali a co
1
@esem91 Felix Lewy Yamal
Roberto De Jong Gundo
Balde Christensen Araujo Kounde
Pena
W drugiej połowie Pedri za Roberto, i ewentualne wpuszczenie Roque za Lewego na 70 minutę w zależności od wyniku.
2
@macio_944 Widzę, że w stylu Herculesa, w którego się pykało w 2004 :P
2
@macio_944 IMO to jeden z lepszych profili na twitterze. Bez gównoburzy, bez gwiazdorzenia, czyste informacje i statystyki. :)
2
@negreanu To jest HIT. Między innymi dlatego nienawidzę pisu jako partii i wszystkich jej członków, bo jawnie nawoływali do takiej nienawiści, do psucia atmosfery w rodzinie, wśród przyjaciół i znajomych.
2
@pioz123 Jak najbardziej, nie ignorować. Ale też nie psuć sobie życia i innym wokół polityką. Dla niektórych to jest pasja tak jak dla nas Barca, a to straszne. :D
2
@Firestone Polityka na tym polega. Podzielić bogu ducha winnych ludzi na obozy, żeby się wzajemnie napier**lali w każdym możliwym kręgu. Oczywiście politycy mają ich głęboko w dupie, są tylko Xem na karteczce dorzucającym grosza do diety. Zawsze tak było, jest i będzie.
Sam też jestem apolityczny kompletnie, teraz byłem za KO z wiadomych względów, i cicho liczę, że PiS odpowie za te 8 lat i politycy koalicji nie odpuszczą. Reszta mnie mierzi. :D
1
@Firestone Ja doszedłem do wniosku, że nic nie da śmianie się, pisanie jaki to hipokryta jeden z drugim, jaki to pis jest upośledzony, bo to niczego nie zmienia, uruchamia tylko kłótnie tych, którzy popierają. Szkoda nerwów a to i tak się nie zmieni, a od śmiania się z nich są inne portale, gdzie można poczytać, uśmiechnąć się i tyle, bo w sumie tylko tyle możemy. :P
10
Polska polityka to szambo bez dna. Pełno hipokrytów, idiotów, ludzi, którzy powinni wylądować w szpitalu psychiatrycznym a nie zajmować się polityką. Ilekroć tutaj nie wyśmiejemy jednego czy drugiego - robią kolejny krok w tym celu. Ilekroć powiemy, że gorzej już nie będzie - starają się nas uświadomić, że to dopiero początek. Szkoda na to nerwów Panowie, i tak Xavinieta nam ich dużo przysparza, a przecież przez nią tutaj wszyscy jesteśmy, i tego się trzymajmy. :) Dobrego dnia!
0
@daniel32778 No ale nadal jest gościem który kosztował 120 mln w swoim peaku, więc coś musi potrafić, nawet bez planu od trenera.
0
@!34RC3!_0N4 Felix kosztował Atleti 120 mln, Lewy nas 55 mln. Oni dali bramki.
5
Felix Yamal świetna zmiana. W nagrodę Ferran i Raphinha ma Real.
1
>gra bez stylu, pomysłu
>przeblysk ziomków co kosztowali po 50 baniek i co jakiś czas coś tam pokażą.
Taki obraz nasz.
1
Joao, czapki z głów.
1
Kolejny mecz widmo przepchniety, Real to nas zmiażdży w niedzielę. Zejdziemy na ziemię.
2
Roque zmarnował ostatnio dwie setki, za to 10 meczów bez minut. Kara musi byc, dobrze Xavi, krótko młodego brazola!