kuz

0

Na co czeka Xavi? Żeby zaczęli grać na 20 minut przed końcem i nie starczyło czasu?

kuz

2

Ich gra to jakaś komedia jest hahah

kuz

1

Vitor Rocky na bojo!

kuz

12

Przy MSN Neymar odgrywa z pierwszej do Leo, ten oddaje do Suareza i ładują na pustą... Ehhh, marzenia. Balde przyjąć nawet nie umie a co dopiero z pierwszej.

kuz

0

Obstawicie coś, że Lewy nie zejdzie do końca? xd

kuz

1

Bez zmian, hehehehehhe ładnie jest gramy dobrze

kuz

0

@TridenteMSN Mem z Hitlerem, polecam na youtube


kuz

4

Zauważcie, że kiedyś z takim Las Palmas czy innymi Rayo nikt z przeciwnej drużyny nawet uwagi nie przykuwał, a teraz Sandro, Muniry i inne robią show na tle tej drużyny. Przecież to niepojęte.

kuz

1

Xavi w szatni: "Zostają tylko Lewandowski, Araujo i Roberto..."

kuz

0

-Halo? Paranaense? Wiecie... Bo głupia sprawa jest...

kuz

3


Nie na słabych drużyn...

kuz

1

Druga połowa znowu będzie najlepsza w sezonie ale przegramy 2-1

kuz

0

@MesQueUnClub96 Tym że go nie ma, jak co mecz?

kuz

2

Roque w przerwie za Lewego albo Xavi nie ma jajec, co Wy na to? A gdyby jeszcze sieknął ze dwie to Robercik by się załamał.

kuz

1

@Culer9002 Od paru tygodni oglądam na wyjebce

kuz

1

Hahah przyjąć nie umie Ferran, mija sie z piłka i macha łapami, wezcie mi ich z oczu

kuz

0

@TR3YWAY I tak obejrzysz

kuz

1

Co tym razem w szatni? Kuksance? Dajcie spokój... Grają jak jakaś Jagiellonia.

kuz

1

Najważniejsze, że szatnia jest zjednoczona.

kuz

0

Hahaha jakie podanie Balde, jesteśmy słabi jak sik i tylko zmiana trenera pomoże, tracę ostatnie resztki wiary w Xaviego. Tu chyba tylko cud nagle zmieni styl gry... Nie zmieni sory, znajdzie jakikolwiek.

kuz

2

Jesteśmy dziadami, kolejny i kolejny i kolejny raz... Roque w coś Ty się wpakował :DDD

kuz

2

Wróci na pierwszy mecz presezonu City xD

kuz

0

Las Palmas już wyczuli, że słabiutcy Ci barceloniarze i się rozkręcają. :P

kuz

1

Aha... Canc ELO!

kuz

0

Ahhh #Xaviball, tęskniłem

kuz

0

Może w tamtego Sylwestra Lewemu coś przeskoczyło w głowie jak wstał rano, a teraz mu odskoczyło z powrotem i załaduje hattricka?

kuz

0

@Bobo25 Heh, wiem czego ma szukać więc na luzie :D

kuz

0

Założyli mi właśnie holtera EKG na 24h, myślicie, że Xavi i ekipa dopilnują żeby zarejestrował palpitację serca?

kuz

1

@tristan87 On chyba nie jest tylko pijany...

kuz

1

@FcPortoFan1999 Czyli złapie go na kupę? Dobrze wiedzieć. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?