Przy MSN Neymar odgrywa z pierwszej do Leo, ten oddaje do Suareza i ładują na pustą... Ehhh, marzenia. Balde przyjąć nawet nie umie a co dopiero z pierwszej.
Zauważcie, że kiedyś z takim Las Palmas czy innymi Rayo nikt z przeciwnej drużyny nawet uwagi nie przykuwał, a teraz Sandro, Muniry i inne robią show na tle tej drużyny. Przecież to niepojęte.
Hahaha jakie podanie Balde, jesteśmy słabi jak sik i tylko zmiana trenera pomoże, tracę ostatnie resztki wiary w Xaviego. Tu chyba tylko cud nagle zmieni styl gry... Nie zmieni sory, znajdzie jakikolwiek.
0
Na co czeka Xavi? Żeby zaczęli grać na 20 minut przed końcem i nie starczyło czasu?
2
Ich gra to jakaś komedia jest hahah
1
Vitor Rocky na bojo!
12
Przy MSN Neymar odgrywa z pierwszej do Leo, ten oddaje do Suareza i ładują na pustą... Ehhh, marzenia. Balde przyjąć nawet nie umie a co dopiero z pierwszej.
0
Obstawicie coś, że Lewy nie zejdzie do końca? xd
1
Bez zmian, hehehehehhe ładnie jest gramy dobrze
0
@TridenteMSN Mem z Hitlerem, polecam na youtube
4
Zauważcie, że kiedyś z takim Las Palmas czy innymi Rayo nikt z przeciwnej drużyny nawet uwagi nie przykuwał, a teraz Sandro, Muniry i inne robią show na tle tej drużyny. Przecież to niepojęte.
1
Xavi w szatni: "Zostają tylko Lewandowski, Araujo i Roberto..."
0
-Halo? Paranaense? Wiecie... Bo głupia sprawa jest...
3
Nie na słabych drużyn...
1
Druga połowa znowu będzie najlepsza w sezonie ale przegramy 2-1
0
@MesQueUnClub96 Tym że go nie ma, jak co mecz?
2
Roque w przerwie za Lewego albo Xavi nie ma jajec, co Wy na to? A gdyby jeszcze sieknął ze dwie to Robercik by się załamał.
1
@Culer9002 Od paru tygodni oglądam na wyjebce
1
Hahah przyjąć nie umie Ferran, mija sie z piłka i macha łapami, wezcie mi ich z oczu
0
@TR3YWAY I tak obejrzysz
1
Co tym razem w szatni? Kuksance? Dajcie spokój... Grają jak jakaś Jagiellonia.
1
Najważniejsze, że szatnia jest zjednoczona.
0
Hahaha jakie podanie Balde, jesteśmy słabi jak sik i tylko zmiana trenera pomoże, tracę ostatnie resztki wiary w Xaviego. Tu chyba tylko cud nagle zmieni styl gry... Nie zmieni sory, znajdzie jakikolwiek.
2
Jesteśmy dziadami, kolejny i kolejny i kolejny raz... Roque w coś Ty się wpakował :DDD
2
Wróci na pierwszy mecz presezonu City xD
0
Las Palmas już wyczuli, że słabiutcy Ci barceloniarze i się rozkręcają. :P
1
Aha... Canc ELO!
0
Ahhh #Xaviball, tęskniłem
0
Może w tamtego Sylwestra Lewemu coś przeskoczyło w głowie jak wstał rano, a teraz mu odskoczyło z powrotem i załaduje hattricka?
0
@Bobo25 Heh, wiem czego ma szukać więc na luzie :D
0
Założyli mi właśnie holtera EKG na 24h, myślicie, że Xavi i ekipa dopilnują żeby zarejestrował palpitację serca?
1
@tristan87 On chyba nie jest tylko pijany...
1
@FcPortoFan1999 Czyli złapie go na kupę? Dobrze wiedzieć. ;D