Różnicą TV Republika od TVPiS jest to, że w republice nie będą mieli środków państwowych do dyspozycji. Ewentualnie będą musieli się zrzucić z własnej kieszeni, a wtedy już się skończy miłość do demokratycznej tv. :D
@pioz123 O nich nie wspominam, bo to wiadomka, że głupota tam panuje. Gorzej z ludźmi z dostępem do neta i możliwością weryfikacji informacji, idącymi nadal ślepo za pisuarami.
TVP - nasze pieniądze z podatków. Prawie 3 miliardy, które mogły trafić do np. Szpitali poszły na kampanie, szczucie i inne wybryki PiSu. Do tego jeszcze np. zakrywali logo WOŚP, który zbiera hajs na te szpitale bo TVP takie pieniądze odebrało na rzecz dobra PISU. TVN - prywatna kasa inwestorów. Mogą robić tv tak jak im się podoba. Nikt nie mówi eleven kogo mają wpuszczać do studia przed meczem, a płacenie za to to wolny wybór. Za TVP niestety musimy płacić.
To dla tych wszystkich kretynów, którzy nie rozumieją dlaczego większość chce przywrócić TVP do porządku i usunąć tych wszystkich pisowców traktujących tę telewizję jak własną i używających perfidnie do własnych celów. Ilu idiotów w internecie nie ogarnia tej podstawowej zasady to jest jakiś dramat. Szkoda nerwów żeby to tłumaczyć, ale cieszy, że większość w narodzie ma iq większe od orzeszka ziemnego i rozumie sytuację.
Chłopy z technicznej na woronicza to mają ulgę. W końcu nie muszą wbrew sobie (pewnie paru takich było) puszczać tego szamba. Widocznie wśród nich jeszcze resztki godności zostały.
@michal26 Nawet z konfą nie mieliby większości. Im sie nie należy żadna większość. Gnębili PSL, gnębili konfe, nikogo nie szanowali i zdają sobie z tego sprawę.
-> twierdź, że TVP to wolne media mówiące prawde, nie będące partyjną tubą propagandową -> po głosowaniu większości wyślij wszystkich posłów do TVP, żeby barykadowali się w gmachu i bronili Twojej ostatniej broni propagandowej
"Wydaje się jednak, że potencjalne wysokie oczekiwania finansowe Grzegorza Krychowiaka oraz fakt, że grał już w wielkich klubach, nie są głównymi przeszkodami przed ewentualnym transferem do FC Barcelony. Można ze spokojem stwierdzić, że przeciw takiej opcji przemawiają przede wszystkim aspekty czysto sportowe."
Redakcja z rigczem, ale wystarczyło napisać, że Krychowiak jest po prostu zbyt ch**owy nawet na Puszczę Niepołomice.
Jak nisko ten klub upadł, że wypuszczają info o niedorajdzie Krychowiaku w Barcy, i niby wiesz, że to bujda ale jednak gdzieś tam jakaś część Ciebie się obawia, że może do tego dojść bo w sumie w cyrku już się nie śmiejesz po tylu latach. :DD
0
@Sulimo To nie sprawdzaj. Zazdroszczę.
1
@MadafakinGuy Na ich pocieszenie powiem, że zweryfikują szybko kto kocha prezesa a kto pieniądze.
22
Różnicą TV Republika od TVPiS jest to, że w republice nie będą mieli środków państwowych do dyspozycji. Ewentualnie będą musieli się zrzucić z własnej kieszeni, a wtedy już się skończy miłość do demokratycznej tv. :D
2
@Pedri16Future Ale w sumie na to potrzeba od groma roboty, przygotowania. Nawet jeżeli gadają o głupotach to musi byc research, montaż itp.
2
@Cule1234 Raz, że Polacy, dwa, że haxy raczej bo na elimkach lanowych dostaną do zera i skład się rozpadnie. :D klasyka polskiego csa.
0
@kynio302 Na republice ich puszczą
0
@Rewolucja123 4 mecze ze stratą punktów z rzędu to chyba już jakiś rekord?
13
Niech sytuacja z TVP nie odwróci Waszej uwagi, że dziś Xavi bije kolejny rekord i daje pierwsze 3 pkt chłopakom z Almerii.
1
@adambądkowski93 Na szczęście cyklon Xavi zostanie dziś opanowany przez ciepły front o nazwie Almeria.
1
@pioz123 O nich nie wspominam, bo to wiadomka, że głupota tam panuje. Gorzej z ludźmi z dostępem do neta i możliwością weryfikacji informacji, idącymi nadal ślepo za pisuarami.
28
TVP - nasze pieniądze z podatków. Prawie 3 miliardy, które mogły trafić do np. Szpitali poszły na kampanie, szczucie i inne wybryki PiSu. Do tego jeszcze np. zakrywali logo WOŚP, który zbiera hajs na te szpitale bo TVP takie pieniądze odebrało na rzecz dobra PISU.
TVN - prywatna kasa inwestorów. Mogą robić tv tak jak im się podoba. Nikt nie mówi eleven kogo mają wpuszczać do studia przed meczem, a płacenie za to to wolny wybór. Za TVP niestety musimy płacić.
To dla tych wszystkich kretynów, którzy nie rozumieją dlaczego większość chce przywrócić TVP do porządku i usunąć tych wszystkich pisowców traktujących tę telewizję jak własną i używających perfidnie do własnych celów.
Ilu idiotów w internecie nie ogarnia tej podstawowej zasady to jest jakiś dramat. Szkoda nerwów żeby to tłumaczyć, ale cieszy, że większość w narodzie ma iq większe od orzeszka ziemnego i rozumie sytuację.
1
@IronSanHybrid Chlop jaki spokoj ma, zazdroszczę :D twarda bania, ale to potrzebne na tych pisowców
3
Słychać wycie? Znakomicie!
-Nie brzmiało jeszcze tak dobrze jak dziś. No może rok temu po mundialu. :P
1
@Rl9k1nG Hahaha to sie nie dzieje. To jakby gwałciciele i mordercy pouczali o łamaniu prawa. Szok.
1
@Bobo25 Chociaz wiadomo kto postuje z Tworek:P
4
Chłopy z technicznej na woronicza to mają ulgę. W końcu nie muszą wbrew sobie (pewnie paru takich było) puszczać tego szamba. Widocznie wśród nich jeszcze resztki godności zostały.
0
Parę minut bez TVP a mi już brakuje memów i kontentu od paskowego.
0
@michal26 Nawet z konfą nie mieliby większości. Im sie nie należy żadna większość. Gnębili PSL, gnębili konfe, nikogo nie szanowali i zdają sobie z tego sprawę.
1
Prezes opanował teleportację. Mamy prze**bane.
15
Kaczyński: "Muszą być media antyrządowe w demokracji"
Nie no, co on pier**li. Każdy debil który w to wierzy jest dla mnie ostatnim kretynem i tyle. No nie da się tego słuchać, kłamie chłop w żywe oczy.
0
@Aragorn33 To tylko kwestia czasu. Oni przegrali wybory z tubą TVP, więc jaki wynik będzie bez niej i tych kłamstw?
9
-> twierdź, że TVP to wolne media mówiące prawde, nie będące partyjną tubą propagandową
-> po głosowaniu większości wyślij wszystkich posłów do TVP, żeby barykadowali się w gmachu i bronili Twojej ostatniej broni propagandowej
Cyrk :D Ostatni bastion pisu upada
1
@Gaz Szkoda tylko w jakim miejscu i otoczce, ale zgadzam się.
6
Haha, wszędzie trąbią że Piątek się przełamał, pierwszy raz dwie bramki w meczu. Patrzę, a tam dwa karne. Jakie to jest żałosne. :D
0
@Pawlusek No ale dlaczego miałby grać po 60 minut skoro jest zdrowy a to najważniejsze mecze w sezonie?
11
I bardzo dobrze. Za ostatnie wybitne wyniki powinni za darmo grać.
5
@Gaz Lewy by 3 razy przełożył i sie przewrócił w polu karnym na miejscu Auby
1
@FcPortoFan1999 No o tym samym napisałem.
12
"Wydaje się jednak, że potencjalne wysokie oczekiwania finansowe Grzegorza Krychowiaka oraz fakt, że grał już w wielkich klubach, nie są głównymi przeszkodami przed ewentualnym transferem do FC Barcelony. Można ze spokojem stwierdzić, że przeciw takiej opcji przemawiają przede wszystkim aspekty czysto sportowe."
Redakcja z rigczem, ale wystarczyło napisać, że Krychowiak jest po prostu zbyt ch**owy nawet na Puszczę Niepołomice.
2
Jak nisko ten klub upadł, że wypuszczają info o niedorajdzie Krychowiaku w Barcy, i niby wiesz, że to bujda ale jednak gdzieś tam jakaś część Ciebie się obawia, że może do tego dojść bo w sumie w cyrku już się nie śmiejesz po tylu latach. :DD