@Rastafarnianin TVN i Polsat to prywatne stacje i mogą robić co im się podoba, nawet popierać Kima z Korei. Nic nikomu do tego bo to PRYWATNE PIENIĄDZE. TVP utrzymujemy my, podatnicy, i mamy prawo wymagać obiektywizmu i nie robienia z ludzi kretynów. Zrozumiecie to w końcu?
@Ojciec5tkidzieci u mnie podobnie, im głupszy tym smieszniejszy. @JimMorrisonFCB mnie np. scena z odbicia bogdana i "kotem w worku" rozłozyla na łopaty. :D
@P33ck Ja jestem zdania, że z Aubą w składzie byśmy mieli więcej pkt w lidze i nie byłoby tych kompromitacji w LM z Szachtaren i Antwerpią. Ale no można sobie gdybać.
@AlexDark00 Ale hejterek z Ciebie widzę. W tym sezonie słusznie Lewy to jest cień Siebie ale w tamtym do mundialu robił sam Villarreal, Athletic Bilbao czy robił bramkę na 1-0 z Mallorcą. Bez Jego goli nie było by wygranej ligi i się z tym pogódź. Gdybać to sobie możesz.
@AlexDark00 Ale gdyby nie Jego gole to tych 1-0 było by mniej i nie wygralibyśmy mistrza. Nie będę nawet przypominał ile razy ratował nam dupę albo napoczynał rywala.
@PatrykBarca Nie jestem trenerem ale w innych klubach tak nie marnują, a chyba treningiem i pracą się to zyskuje? Leo też trenował wolniaki dniami i nocami, nasi walą po trybunach. Nie mówię o strzeleckim a o kreowaniu sytuacji i zwyczajnym zapier**laniu z piłka dzien w dzień
@Kubsoleon Mow co chcesz ale ja nie uwierze, że oni trenuja jak City czy Bayern. Nie ma na to szans bo od dwóch miesięcy nie widać cienia poprawy a każdy kto tu przychodzi po tym okresie traci wszystkie atuty ze swojego starego klubu.
Co by trzeba było zrobić, żeby nasi zaczęli trafiać setki i podejmować dobre decyzje w kluczowych momentach akcji? Zabawa w berka na terningu? Tunel z klepaniem po plecach? Czy trenowanie gierki z takimi sytuacjami do porzygu? Co byście wybrali na miejscu Xaviego? A moze dwa dni wolnego?
4
@Rastafarnianin TVN i Polsat to prywatne stacje i mogą robić co im się podoba, nawet popierać Kima z Korei. Nic nikomu do tego bo to PRYWATNE PIENIĄDZE.
TVP utrzymujemy my, podatnicy, i mamy prawo wymagać obiektywizmu i nie robienia z ludzi kretynów.
Zrozumiecie to w końcu?
1
Hahhaha Krychowiak :DDDD I Polskie zjebmedia oczywiście już spamują całego facebooka i instagrama newsem że przychodzi do Barcy :D Co za łby
6
@HighestInTheRoom Oczywiscie są normalni, ale normalni się tym nie afiszują na lewo i prawo. Większość to Sebiki z Holandii w dresach pitbulla.
6
@titikaka Joint to nierozłączna para z "yyyyy.... Eeeeee.... Hehehehehe... Ziomeczku..." i tyle
10
@kubix05 Mistrz Hiszpanii grający kaszane vs mistrz Włoch grający kaszane.
Pojedynek pełen emocji jak na grzybach.
0
@Ojciec5tkidzieci u mnie podobnie, im głupszy tym smieszniejszy. @JimMorrisonFCB mnie np. scena z odbicia bogdana i "kotem w worku" rozłozyla na łopaty. :D
3
@lntrowertyk Tutaj po Staszek powinien być przecinek :)
2
@Ojciec5tkidzieci Jak nie masz kija w dupie to jak najbardziej fajne, luźne kino. Pod mój głupi humor idealnie się wpasowuje.
3
@priest9999 Xavi po kolejny rekordzik
0
1/4 to będzie cios, każdy mecz to hit. Oczywiście oprócz tego z Barcą jak awansujemy. :DD
0
A dla mnie najlepszy mecz dadzą PSV i BVB. Bardzo ciekawe zestawienie.
2
@P33ck Ja jestem zdania, że z Aubą w składzie byśmy mieli więcej pkt w lidze i nie byłoby tych kompromitacji w LM z Szachtaren i Antwerpią. Ale no można sobie gdybać.
1
@BorzyKrzys Nie rozumiem pierwszego. Właściciel stał się dzikim lokatorem własnego mieszkania, i jest nielegalnie właścicielem? Albo coś źle czytam.
0
@BarcaaVEB Co ten gla1ve sie kurew nasłucha to Jego xD co on tam robi
0
Można wyłączyć.
0
@MiloszFCB1899 No dobra, jeszcze tylko kupa i jesteśmy w domu.
0
Gdzie oni by bez chłopa byli :P Tak jak my w zeszłym sezonie bez bramek Lewego. Co za kot!
0
@AlexDark00 Ale hejterek z Ciebie widzę. W tym sezonie słusznie Lewy to jest cień Siebie ale w tamtym do mundialu robił sam Villarreal, Athletic Bilbao czy robił bramkę na 1-0 z Mallorcą. Bez Jego goli nie było by wygranej ligi i się z tym pogódź. Gdybać to sobie możesz.
1
@AlexDark00 Ale gdyby nie Jego gole to tych 1-0 było by mniej i nie wygralibyśmy mistrza. Nie będę nawet przypominał ile razy ratował nam dupę albo napoczynał rywala.
5
@DonAndresFCB Ale w tamtym sezonie Lewy i Ter Stegen dali nam majstra.
0
@bartoszplucinski Porównanie premier league z la ligą, gdzie City takie rayo czy inną valencię by zmiotło z planszy
2
@Pawel13sz Barca przed 2016 to przez cały sezon tyle przegrywała ;DD
0
@Popitek12 Barca i Kopenhaga
0
@MateS muzyka i teksty dla debili
0
Niektórzy mówią, że brakuje Dembele. On odszedł do PSG i dziwnym trafem tam też go brakuje. :P
0
@Faro Nie rozumiem po co komu te 4k. Złożyłem sobie zestaw za 4 tysie i gram we wszystko na full w 1080p w minimum 60 klatkach bez problemu.
0
@PatrykBarca Nie jestem trenerem ale w innych klubach tak nie marnują, a chyba treningiem i pracą się to zyskuje? Leo też trenował wolniaki dniami i nocami, nasi walą po trybunach. Nie mówię o strzeleckim a o kreowaniu sytuacji i zwyczajnym zapier**laniu z piłka dzien w dzień
4
@Kubsoleon Mow co chcesz ale ja nie uwierze, że oni trenuja jak City czy Bayern. Nie ma na to szans bo od dwóch miesięcy nie widać cienia poprawy a każdy kto tu przychodzi po tym okresie traci wszystkie atuty ze swojego starego klubu.
2
Co by trzeba było zrobić, żeby nasi zaczęli trafiać setki i podejmować dobre decyzje w kluczowych momentach akcji?
Zabawa w berka na terningu? Tunel z klepaniem po plecach? Czy trenowanie gierki z takimi sytuacjami do porzygu? Co byście wybrali na miejscu Xaviego?
A moze dwa dni wolnego?
0
@Transu96 W Barcelonie brakuje jaj od lat na takie ustawienie i zmiany.