kuz

4

@Rastafarnianin TVN i Polsat to prywatne stacje i mogą robić co im się podoba, nawet popierać Kima z Korei. Nic nikomu do tego bo to PRYWATNE PIENIĄDZE.
TVP utrzymujemy my, podatnicy, i mamy prawo wymagać obiektywizmu i nie robienia z ludzi kretynów.
Zrozumiecie to w końcu?

kuz

1

Hahhaha Krychowiak :DDDD I Polskie zjebmedia oczywiście już spamują całego facebooka i instagrama newsem że przychodzi do Barcy :D Co za łby

kuz

6

@HighestInTheRoom Oczywiscie są normalni, ale normalni się tym nie afiszują na lewo i prawo. Większość to Sebiki z Holandii w dresach pitbulla.

kuz

6

@titikaka Joint to nierozłączna para z "yyyyy.... Eeeeee.... Hehehehehe... Ziomeczku..." i tyle

kuz

10

@kubix05 Mistrz Hiszpanii grający kaszane vs mistrz Włoch grający kaszane.
Pojedynek pełen emocji jak na grzybach.

kuz

0

@Ojciec5tkidzieci u mnie podobnie, im głupszy tym smieszniejszy. @JimMorrisonFCB mnie np. scena z odbicia bogdana i "kotem w worku" rozłozyla na łopaty. :D

kuz

3

@lntrowertyk Tutaj po Staszek powinien być przecinek :)

kuz

2

@Ojciec5tkidzieci Jak nie masz kija w dupie to jak najbardziej fajne, luźne kino. Pod mój głupi humor idealnie się wpasowuje.

kuz

3

@priest9999 Xavi po kolejny rekordzik

kuz

0

1/4 to będzie cios, każdy mecz to hit. Oczywiście oprócz tego z Barcą jak awansujemy. :DD

kuz

0

A dla mnie najlepszy mecz dadzą PSV i BVB. Bardzo ciekawe zestawienie.

kuz

2

@P33ck Ja jestem zdania, że z Aubą w składzie byśmy mieli więcej pkt w lidze i nie byłoby tych kompromitacji w LM z Szachtaren i Antwerpią. Ale no można sobie gdybać.

kuz

1

@BorzyKrzys Nie rozumiem pierwszego. Właściciel stał się dzikim lokatorem własnego mieszkania, i jest nielegalnie właścicielem? Albo coś źle czytam.

kuz

0

@BarcaaVEB Co ten gla1ve sie kurew nasłucha to Jego xD co on tam robi

kuz

0

Można wyłączyć.

kuz

0

@MiloszFCB1899 No dobra, jeszcze tylko kupa i jesteśmy w domu.

kuz

0

Gdzie oni by bez chłopa byli :P Tak jak my w zeszłym sezonie bez bramek Lewego. Co za kot!

kuz

0

@AlexDark00 Ale hejterek z Ciebie widzę. W tym sezonie słusznie Lewy to jest cień Siebie ale w tamtym do mundialu robił sam Villarreal, Athletic Bilbao czy robił bramkę na 1-0 z Mallorcą. Bez Jego goli nie było by wygranej ligi i się z tym pogódź. Gdybać to sobie możesz.

kuz

1

@AlexDark00 Ale gdyby nie Jego gole to tych 1-0 było by mniej i nie wygralibyśmy mistrza. Nie będę nawet przypominał ile razy ratował nam dupę albo napoczynał rywala.

kuz

5

@DonAndresFCB Ale w tamtym sezonie Lewy i Ter Stegen dali nam majstra.

kuz

0

@bartoszplucinski Porównanie premier league z la ligą, gdzie City takie rayo czy inną valencię by zmiotło z planszy

kuz

2

@Pawel13sz Barca przed 2016 to przez cały sezon tyle przegrywała ;DD

kuz

0

@Popitek12 Barca i Kopenhaga

kuz

0

@MateS muzyka i teksty dla debili

kuz

0

Niektórzy mówią, że brakuje Dembele. On odszedł do PSG i dziwnym trafem tam też go brakuje. :P

kuz

0

@Faro Nie rozumiem po co komu te 4k. Złożyłem sobie zestaw za 4 tysie i gram we wszystko na full w 1080p w minimum 60 klatkach bez problemu.

kuz

0

@PatrykBarca Nie jestem trenerem ale w innych klubach tak nie marnują, a chyba treningiem i pracą się to zyskuje? Leo też trenował wolniaki dniami i nocami, nasi walą po trybunach. Nie mówię o strzeleckim a o kreowaniu sytuacji i zwyczajnym zapier**laniu z piłka dzien w dzień

kuz

4

@Kubsoleon Mow co chcesz ale ja nie uwierze, że oni trenuja jak City czy Bayern. Nie ma na to szans bo od dwóch miesięcy nie widać cienia poprawy a każdy kto tu przychodzi po tym okresie traci wszystkie atuty ze swojego starego klubu.

kuz

2

Co by trzeba było zrobić, żeby nasi zaczęli trafiać setki i podejmować dobre decyzje w kluczowych momentach akcji?
Zabawa w berka na terningu? Tunel z klepaniem po plecach? Czy trenowanie gierki z takimi sytuacjami do porzygu? Co byście wybrali na miejscu Xaviego?
A moze dwa dni wolnego?

kuz

0

@Transu96 W Barcelonie brakuje jaj od lat na takie ustawienie i zmiany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?