@Rastafarnianin Moja żona studiowała psychologię, i tylu zaburzonych ludzi na jednym roku to nigdy nie widziała. Większość tych studiujących mają problemy sami ze sobą. :D Jak wyżej, prawdziwe kształcenie zaczyna się w pracy z ludźmi/kończeniem kursów czy robieniem dodatkowych studium, psychoterapia itp. Sam magister 5 lat to od groma materiału do wykucia, ale nie na tym to polega bo trzeba umieć to wykorzystać, a i tak pracujesz i bazujesz na książkach i materiałach szkoleniowych.
@tbas Kosciol powinien mieć kasę tylko od wyznawców, z jakiej paki państwo ma płacić? Wtedy by zobaczyli jak przyciągają ludzi... A może zmienili nastawienie jakby brakło kasy?
@Foro W większości jest jeden koleś albo baba na jednej kasie, 10 osób ma w kolejce i wszystkie samoobsługowe krzyczą "poczekaj na zatwierdzenie". Baba wstaje raz na 10 minut. XD
@tbas Wolalbys Richarlisona albo Antonego? :P Były ogromne talenty a co teraz z nimi? Lepiej jak ma chłopak mniejszą presję i nie wymaga się kosmosu od pierwszego dnia.
Jak to jest z tym Adamczykiem? Mamy dwóch prezesów aktualnie? Pisiory swojego a reszta swojego? Czy będą znowu nadawać wiadomości w starym stylu? Przez święta nie śledziłem i się gubię.
@AFA90 Przeciez widać, że same dobre chłopaki. Pewnie mówią dzień dobry na osiedlu i noszą babci siatkę z zakupami. Ten po lewo to już ma bica nawet od noszenia ich na 5 piętro.
@Rewolucja123 Medal olimpijski można zaliczyć do achievementów. Główna kampania to Mundial, Liga Mistrzów, Mistrzostwo Kontynentu i dublet w Kraju. :P Nikt takiej wagi do MOL nie przykuwa.
Alvarez przeszedł grę w wieku 23 lat. Zazdro! Co prawda jeszcze ma przed sobą achievementy jak Złota Piłka czy Złoty But, no ale główną kampanię ukończył.
@Kengo Jeżeli ktoś te filmy traktuje poważnie to niezłym pół mózgiem musi być. Jeden z najgorszych śmietników w internecie zaraz po laskach świecących dupą i cyckami.
@Kgorecki2500 "5. Maciej Duszczyk odpowiedzialny za migracje. Jest o pakcie migracyjnym. Rząd uspokaja, NA RAZIE nas mechanizm solidarności nie dotknie. Morawiecki informuje o przymusowej relokacji."
Ale pięknie to zmieniłeś. Przecież Czyż typowo dodał "póki co" ale w sensie, że prędzej czy później to będzie problem. Twój post mówi jakby bronili decyzji rządu. Ludzie, jak na siłę będziecie ze wszystkiego robić lewo/prawo to jest tylko i wyłącznie Wasz problem. :D
1
@Rastafarnianin Moja żona studiowała psychologię, i tylu zaburzonych ludzi na jednym roku to nigdy nie widziała. Większość tych studiujących mają problemy sami ze sobą. :D Jak wyżej, prawdziwe kształcenie zaczyna się w pracy z ludźmi/kończeniem kursów czy robieniem dodatkowych studium, psychoterapia itp. Sam magister 5 lat to od groma materiału do wykucia, ale nie na tym to polega bo trzeba umieć to wykorzystać, a i tak pracujesz i bazujesz na książkach i materiałach szkoleniowych.
3
@tbas Kosciol powinien mieć kasę tylko od wyznawców, z jakiej paki państwo ma płacić? Wtedy by zobaczyli jak przyciągają ludzi... A może zmienili nastawienie jakby brakło kasy?
1
@Foro W większości jest jeden koleś albo baba na jednej kasie, 10 osób ma w kolejce i wszystkie samoobsługowe krzyczą "poczekaj na zatwierdzenie". Baba wstaje raz na 10 minut. XD
3
@LM10GOAT I tylko Arthur coś tam pograł poważnego.
0
@pride1899 Zawodnicy Lechii go przestawiali xd chudzielec był, słaby fizycznie.
1
@tbas Wolalbys Richarlisona albo Antonego? :P Były ogromne talenty a co teraz z nimi? Lepiej jak ma chłopak mniejszą presję i nie wymaga się kosmosu od pierwszego dnia.
0
@Emhyr Braithwaite przyćmił 19stkę Messiego xd
0
@hayek Juz nie przesadzaj, bo w transferach z i do PL ma chyba najlepsze wtyki.
2
Roque numer po goacie Braithwaite, teraz to juz na dobre odpali.
5
@draxidox pisowska idiotka
2
@draxidox On serio ma 31 bramek z karnych hahaha? No to niezły goat, że w lidze kartofla nawet musi karnymi nadrabiać.
0
Jak to jest z tym Adamczykiem? Mamy dwóch prezesów aktualnie? Pisiory swojego a reszta swojego? Czy będą znowu nadawać wiadomości w starym stylu? Przez święta nie śledziłem i się gubię.
2
@norbi77 "Ale to już było, i nie wróci więcej..."
0
@Encore Do tego Testovirona zaprosili
3
@AFA90 Przeciez widać, że same dobre chłopaki. Pewnie mówią dzień dobry na osiedlu i noszą babci siatkę z zakupami. Ten po lewo to już ma bica nawet od noszenia ich na 5 piętro.
0
@NeroTFP1 Admin dostał epilepsji od kolorów i w odwecie skasował
1
@Popitek12 Gitarzysta Eneja, Wokalista i basista Eneja, Gitarzysta Huntera, Jelonek, Gitarzysta Łydki Grubasa, Wokalista Łydki Grubasa, Kazon z Nocnego Kochanka, Wojtek Hoffmann z Turbo
1
@Rewolucja123 Medal olimpijski można zaliczyć do achievementów. Główna kampania to Mundial, Liga Mistrzów, Mistrzostwo Kontynentu i dublet w Kraju. :P Nikt takiej wagi do MOL nie przykuwa.
2
Alvarez przeszedł grę w wieku 23 lat. Zazdro! Co prawda jeszcze ma przed sobą achievementy jak Złota Piłka czy Złoty But, no ale główną kampanię ukończył.
6
@Kengo Jeżeli ktoś te filmy traktuje poważnie to niezłym pół mózgiem musi być. Jeden z najgorszych śmietników w internecie zaraz po laskach świecących dupą i cyckami.
0
@esem91 Raczej tak. Nawet nie wiem jak miałbym podejść i zagadać. Głupio mi by było z szacunku do Jego wolnego czasu.
13
@Mario96w No i to jest normalne zachowanie
10
@Kgorecki2500 "5. Maciej Duszczyk odpowiedzialny za migracje. Jest o pakcie migracyjnym. Rząd uspokaja, NA RAZIE nas mechanizm solidarności nie dotknie. Morawiecki informuje o przymusowej relokacji."
Ale pięknie to zmieniłeś. Przecież Czyż typowo dodał "póki co" ale w sensie, że prędzej czy później to będzie problem. Twój post mówi jakby bronili decyzji rządu.
Ludzie, jak na siłę będziecie ze wszystkiego robić lewo/prawo to jest tylko i wyłącznie Wasz problem. :D
7
Ciekawe czy najpierw zdezynfekowali wszystko w studiu po pisowskich łapach :D
0
@Saviola88 No właśnie mówią, i w sumie krytykują rząd bo "fala" prędzej czy później ma nas dopaść.
3
@Kgorecki2500 Ale oni nie przypominają, że teraz jest prawda. Podają tylko definicję programu informacyjnego bo taki mieli pomysł.
8
@Kgorecki2500 Jak to dopiero drugie wydanie xD Do tego robione "na kolanie" póki co :D
11
Widzę, że w 19:30 przyjęli taktykę "odidiocenia" pisowców, dlatego na początku zawsze regułka, żeby wiedzieli o co cho. :D
4
@Rl9k1nG Zdarzylo, kilka wpadło do oceanu.
3
@Kazragore Czarne na żółte, ale mi to kapsułka...