kuz

2

@ViscaelBarca2007 Ja sie nie zgadzam, albo w połowie. U nas budowanie piłkarza to chwalenie go w wywiadach po kazdym chu**wym meczu. Nawet po 5 słabych meczach jest najlepszy na świecie. Nie tędy droga.

kuz

0

@Bartas7VeB Nie stać go, ledwo od 10 do 10 mu starcza.

kuz

16

Ziomki po prostu muszą zrozumieć, że nie są w najlepszym klubie na świecie i trzeba zacząć zapier**lac bo samo nie przyjdzie. Czułe słówka też niczego nie dadzą. Trzeba zapier**lac na treningach, trzeba krytykować jeżeli coś idzie źle.
Po wywiadzie Gundogana już to zrozumiałem i po części to popiera teze. Chłop powiedział, że brakuje złości a tu już medialna nagonka na biednego niemca bo jak on może tak powiedzieć na najlepszy klub świata? Jak tam atmosfera top i wszystko dobrze robią, no jak on może?

kuz

1

@Dari0G No właśnie - wmawiają sobie. Niestety w to wierzą, j myślą, że samo przyjdzie bo zawsze po dołku było dobrze. Teraz nie jest dobrze od 3 lat, bo ta Liga 1-0 to też wypadkowa wielkiej formy poszczególnych graczy.

kuz

2

@partymaker Ale Lewy kopnoł z woleja prosto w bramkarza przecież. Jak tu sie nie zachwycać? Ostatnie kilka meczów nie umiał przyjąć piłki a teraz kopie z woleja? Czaisz? Z WO LE JA!

kuz

0

@Cobra303 Xavi moze czyścić buty Pepowi. Może Edersona na ataku wystawić a i tak będzie mile przed Denzelem.

kuz

75

@Firestone "świetne wejście do drużyny na dynamice z poprzedniej ekipy" to jest tak cholernie kluczowe i prawdziwe w tej drużynie. Najważniejszy punkt.

kuz

9

Przecież trener nie jest winny, to tylko dodatek.
Ale Girona przed Michelem zdobywała tryplety.

kuz

0

@Gaz Juz tak jest od lat

kuz

11

I myślicie że Denzel zje**e Raphe za brak patelni na pustą przy 1-1? Taaa.. Po takim wywiadzie ze jest git nawet nie poruszy tematu, a Pep by go pewnie usadził za kilka meczów.
Taka jest różnica. Zero krytyki, zero kar za słabe zagrania - wręcz amatorskie czasami.
Kiedyś był jeden co krytykował i mówił prawdę - asystent Setiena. Szybko go uciszyli w klubie wzjaemnej adoracji "najlepszego klubu na świecie, samograja" FC Barcelona. Bo mu autorytetu brakowało dla gwiazd z najlepszej ekipy świata.
Co mecz czytam że patałachy bo mają okazję i nie trafiają, to o czym oni rozmawiają na treningach żeby to poprawić, że w następnym meczu znowu nie podają na pustaka albo jeden drugiemu zabiera rzut wolny i ładuje w trubuny?

kuz

3

Brakuje tu złości i samokrytyki. W Barcelonie wszyscy się głaskają od trypletu w 2016. Osiedli na laurach że są najlepszym klubem świata i tak im wszystkim zostało. Nowi przychodzą to też im to wmawiają a oni w to wierzą, że tu sie samo wygra i nic nie trzeba robić. Pochwalić na wywiadzie i samo sie wyprostuje magicznie, przecież to Barcelona.

kuz

1

@Pedri16Future Jakie wyniki takie opinie. Barca nie może przegrywać i tracić tylu punktów bez stylu, pomysłu, a potem trener mówi ze gramy zajebiscie. Coś jest nie tak, brakuje im samokrytyki i tyle.

kuz

17

Byliśmy lepsi, dobry mecz.. To samo co zwykle, za tydzień znowu to samo. Tu nawet nie ma co komentować już i czytać. Szkoda słów.

kuz

1

Tu jest faul na Araujo ale kolejny raz mma dopuszczają :P

kuz

4

@AmigoBlancos Jak to jakie? Zagraliśmy świetny mecz, wyszliśmy z grupy w LM, jesscze jakieś pytania bo spieszę się jednoczyć z szatnią?

kuz

11

Mam nadzieję że to koniec z farciarskim wciskaniem na 2-1 i pudrowaniem geniuszu Xaviego. W końcu Lapcio nie wytrzyma, ile można grać jak dziady i przepychać? Już z Antwerpią się nie udało.

kuz

2

Debil Rapha, boże...

kuz

3

El Yarek na boisku XDDD

kuz

0

Trener nie ma planu to po co robić zmiany?

kuz

2

Arda De Jong :P

kuz

0

Jak przegramy to kolejna cegiełka do zwolnienia Xaviego. Tylko w sumie nie ma nikogo innego. Z deszczu pod rynne. :D

kuz

1

@ProMILs Dla naszych to jednak jest duża sztuka

kuz

0

Offsajd nas uratuje na łokieć.

kuz

1

I powinien Pedri zostać zrugany juz, Pep by go zabił za taka zabawę w takim miejscu, zupełnie niepotrzebna

kuz

0

Jak to pod czerwo... Prąd odcina już.

kuz

1

Raphinha jest mierniejszy niż ustawa przewiduje

kuz

0

@erix10 Stawiam wszystko ze w Afryce bywają gorsze

kuz

0

@VamosVamos dopiero zaczynam bo na trzeźwo się nie da

kuz

3

Jak zwykle świetny mecz ekipy Xaviego. Gramy bardzo dobrze, brakuje szczęścia i skuteczności! Musimy być zjednoczeni i będzie dobrze! Teraz jak nigdy dotąd!

kuz

0

@MesQueUnClub96 Ja nie ale zawodowy bramkarz na luzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?