kuz

1

@Rifek @Chada @Dankho94isback Torres chociaż potrafi przyjąć piłkę, odegrać. Może nie strzela bramek, ale Lewy też nie, do tego jest nieprzydatny zupełnie bo odbija się od Niego wszystko jak leci. Dla zasady powinien jeden mecz posiedzieć za takie show jakie pokazuje w ostatnich meczach.

kuz

1

Dziwne. Xavi sadza Balde już trzeci mecz kosztem Cancelo - oczywiście słusznie bo Balde jest bez formy totalnie. Tylko pytanie jest jedno, co Lewy w takim razie robi na boisku od pierwszej minuty skoro Xavi jest taki konsekwentny? Czyżby młokosa się nie bał, ale Lewy to już za duże nazwisko?

kuz

1

@Rewolucja123 Takie sa czasy i jak chcesz mieć topowych graczy to musisz im płacić, tego nie przeskoczysz i gdybyśmy mieli niższe pensje to pewnie noe byłoby tu połowy zawodników.

kuz

6

@Rl9k1nG główny sponsor galo, głow polecą przez kretyna

kuz

2

@okiemtypera_lucaxx95 ja wysiadam...

kuz

4

Komentarz usunięty

kuz

0

No to można obstawiać kolejnego gola Bellinghama

kuz

1

Ale załadował!!!!

kuz

4

Też macie wrażenie, że jutro niby jeden z trudniejszych meczy, a my go łatwo wygramy? Dziwne ale mam takie przeczucie, że Girona zmięknie a nasi się zepną.

kuz

0

@tadzik447 Na pc wyszedł remaster w tym roku

kuz

0

@jacobFCB Serwery nie działają, gra jest okrojona, nie można wejść do żadnego budynku, zombie się bugują, strzelanie do zombie/ludzi jest opóźnione/zbugowane, a można tak wymieniać do wieczora. Do tego nieudolnie skopiowane mechaniki z innych gierek.
BTW. zmieniłeś awatar i ciężko mi było rozpoznać xD

kuz

0

@takisobiektos Hmmm, spider man chyba był całkiem ok?

kuz

1

@Jakchcesz Malutkie nadzieje miałem :P Jednak porażka na całym froncie. Od serwerów po gameplay.

kuz

2

The Day Before okazało się kompletną porażką :P

kuz

0

Jutro premiera The Day Before. Największa zagadka ostatnich lat można powiedzieć. Czekacie?

kuz

0

Aston klepie City, Aston jak równy z równym gra z Legią. Legia > City.

kuz

4

@Uukasz_93 Ludzie tak umierali w latach 90, nie było internetu i się o tym nie mówiło, potem w 00', podobnie jak wyżej, do czasu COVID też umierali, ale to nie było klikalne i nie było tylu "włączających myślenie".

kuz

0

Ktoś wie co się Demonowi stało? Kurde, młody, zdrowy chłop. Teraz zaczął treningi, może wada serca?

kuz

3

Co oni robią hahaha

kuz

2

On nie ma wstydu xd

kuz

0

Smierdzi remisem...

kuz

0

Ale pech teraz kurcze

kuz

7

Za co ta kartka xd co ten sędzia robi

kuz

0

Jedna z lepszych połówek, w końcu widać jakiś progres i że im zależy

kuz

3

To jest karny i tyle, kolejny już w tym sezonie

kuz

2

Ten człowiek to TRA GE DIA. Zapomiał jak sie gra.

kuz

0

Sedzia chociaż zabrał kartki i nie żałuję, nie daje im robić takiej rzeźni jak kiedyś.

kuz

1

Dobra, tera wszyscy do defensywy!

kuz

0

@Albatros Bardzo solidnie, brakło finiszu, do teraz.

kuz

0

Tak sie to robi Robercik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?