@Puyolex W takiej sytuacji kończy się rumakowanie, bo wyjście poza sferę klawiatury to już za dużo, no i wysłowić by się przydało umieć + przejść mutację.
Uwielbiam te raty 0% w naszych marketach (euro, media, mediaexpert czy neonet). Reklamują wszędzie RRSO 0% a jak idziesz do sklepu to pracownicy próbują Ci wmówić, że nie masz zdolności i że musi być z procentem. Co oczywiście jest czystą ściemąi próbą ugrania% od sprzedanej usługi przez pracownika. Pracuje w sklepie na tym samym systemie ratalnym co w euro i ostatnio Pani mówiła, że po moim peselu nie mogę dostać 0% bo jestem za młody (30 lat xd). Uważajcie na to i kłóćcie się o swoje prawa w tych sklepach bo zdzierają z ludzi jak mogą.
Z Porto kolejny finał, mieli sie poprawić juz tak z dwa miesiące temu, co mecz znowu się poprawiają. Lepiej już olać te konferencje bo czego by nie powiedzieli, dopóki nie zaprezentują tego na boisku - nie ma znaczenia.
Taki napis powinni co rano czytać piłkarze, sztab i Xavi. Najlepiej rano, w obiad i wieczorem. No ileż to można, od dwóch miesięcy jest padaka bez zmian. Porto nas wydyma z łatwością, nawet nie oglądam chyba tego meczu bo szkoda czasu.
Jak dobrze ze znowu nie przepchali meczu, może w końcu zaczną sie głosy w zarządzie że Xavi nie ogarnia i coś zmienią.. Tu każdy mecz tak samo wygląda, Rayo nas zamyka.
@Chucky A wiesz co to rytm meczowy? Mecz to nie trening, i nie na darmo po kontuzji zawodnicy wchodzą na końcówki na rywala zmęczonego albo przy korzystnym wyniku.
@Ojciec5tkidzieci Ale przecież on powiedział że nie leczy się w ten sposób, tylko stosuje te sposoby w ramach dbania o zdrowie. Wprowadzacie ludzi w błąd takim gadaniem. A równie dobrze może zbierać pokrzywy i pić z nich napar (jest bardzo zdrowy) i traktować poważnie lekarzy i naukę, o czym sam wspomniał.
@LionelKessie "To, że jako jedyni nie zachowują się jak obrażone na siebie nawzajem dzieci, jak cała reszta parlamentu i próbują chociaż dyskutować to już dla was wielki dowód na zdradę i sprzedanie się?"
@Peciak A nie można przeczekać farsy PiSu i Dudy, i próbować rozmawiać z nowo powstałym rządem, zachowując się w ten sposób fair wobec wyborców i nie łamiąc słowa im danego? "NIE BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ Z PIS"
4
@ranger3120 Kolejne nie wyjście z grupy to nam nie pozwoli klopa na nowym camp nou wyremontować a co dopiero Jurgena...
3
@Puyolex W takiej sytuacji kończy się rumakowanie, bo wyjście poza sferę klawiatury to już za dużo, no i wysłowić by się przydało umieć + przejść mutację.
5
@TR3YWAY oddaje od razu, potem piłka do Balde i jest groźnie. Takich sytuacji obecna barca ma dziesiątki w meczu.
1
@Popitek12 @Luciano99 bez dwoch zdań.
0
@Stasiu84 premie ma też za inne parametry.
1
Uwielbiam te raty 0% w naszych marketach (euro, media, mediaexpert czy neonet).
Reklamują wszędzie RRSO 0% a jak idziesz do sklepu to pracownicy próbują Ci wmówić, że nie masz zdolności i że musi być z procentem. Co oczywiście jest czystą ściemąi próbą ugrania% od sprzedanej usługi przez pracownika. Pracuje w sklepie na tym samym systemie ratalnym co w euro i ostatnio Pani mówiła, że po moim peselu nie mogę dostać 0% bo jestem za młody (30 lat xd). Uważajcie na to i kłóćcie się o swoje prawa w tych sklepach bo zdzierają z ludzi jak mogą.
2
Z Porto kolejny finał, mieli sie poprawić juz tak z dwa miesiące temu, co mecz znowu się poprawiają. Lepiej już olać te konferencje bo czego by nie powiedzieli, dopóki nie zaprezentują tego na boisku - nie ma znaczenia.
2
@draxidox OSTROŻNIE
0
End of excuses.
Taki napis powinni co rano czytać piłkarze, sztab i Xavi. Najlepiej rano, w obiad i wieczorem. No ileż to można, od dwóch miesięcy jest padaka bez zmian. Porto nas wydyma z łatwością, nawet nie oglądam chyba tego meczu bo szkoda czasu.
2
Na szczęście w memach przegrywamy z Chelsea i United i to sporo :D
3
@TR3YWAY DNA sięgamy coraz bardziej :/
6
Jak dobrze ze znowu nie przepchali meczu, może w końcu zaczną sie głosy w zarządzie że Xavi nie ogarnia i coś zmienią.. Tu każdy mecz tak samo wygląda, Rayo nas zamyka.
0
@Tarins Kounde, Auba, Lewy przez pół roku. :P
6
Jesteśmy dziadami
0
Jeżeli jakimś cudem dzis zagramy dobry mecz, to znaczy, że FDJ jest u nas kluczowym zawodnikiem i trzeba o Niego dbać jak tylko się da.
0
@Chucky A wiesz co to rytm meczowy? Mecz to nie trening, i nie na darmo po kontuzji zawodnicy wchodzą na końcówki na rywala zmęczonego albo przy korzystnym wyniku.
0
FDJ od razu wrzucony na intensywne Rayo xd co może pójść nie tak?
2
@tomek8756 Po co w ogóle cytować gdzieś tego obłąkańca? Chory na głowę człowiek.
1
@budel17 To na pewno, bardziej chodziło mi o pierwsze 60.
1
Siema, w której sekundzie dziś stracimy gola?
0
Bayern znowu zgwałci Kolonie :D Jeszcze się bronią jakoś ale krótko to potrwa.
3
@Barcasub Wokalnie może nie, ale sam Jego wygląd i ruchy wywołują u mnie odruchy wymiotne.
2
@draxidox Ralph Kamiński psuje cały efekt.
0
@FCBparasiempre To była zasłona dymna
0
@tomek8756 wrzucasz i czekasz parę lat jak sobie poradzi. Atrakcja dla szukających najlepszych wrażeń.
2
@NeroTFP1 Najlepszy wokalista w historii muzyki.
1
@LaLigaPD byl kiedys za darmo na apce ea
1
@Ojciec5tkidzieci Ale przecież on powiedział że nie leczy się w ten sposób, tylko stosuje te sposoby w ramach dbania o zdrowie. Wprowadzacie ludzi w błąd takim gadaniem. A równie dobrze może zbierać pokrzywy i pić z nich napar (jest bardzo zdrowy) i traktować poważnie lekarzy i naukę, o czym sam wspomniał.
2
@LionelKessie "To, że jako jedyni nie zachowują się jak obrażone na siebie nawzajem dzieci, jak cała reszta parlamentu i próbują chociaż dyskutować to już dla was wielki dowód na zdradę i sprzedanie się?"
Tak.
7
@Peciak A nie można przeczekać farsy PiSu i Dudy, i próbować rozmawiać z nowo powstałym rządem, zachowując się w ten sposób fair wobec wyborców i nie łamiąc słowa im danego? "NIE BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ Z PIS"