kuz

2

@Gaz Niech mu powiedzą, że przed meczem też może dawać wskazówki, i to każdemu!

kuz

3

@macio_944 Ciężko się patrzy na tę parszywą mordę

kuz

0

@hurek12 Nie stać mnie :P @qbuteq GeForceNow, granie przez streaming.

kuz

2

@MesQueUnClub_87 Pewnie ze 3-4 lata, chociaż żeby grać na najwyższych możliwych ustawieniach to pewnie max 2 przy tej technologii.
@nwchades zestaw od fanboya za 4 klocki. i5 12400F, RTX 4060 OC itp. Do tej pory działam na starej i7 3ciej generacji i GTX1050 więc to jak zmiana malucha na lambo. :P

kuz

2

Po wielu latach w końcu sobie zamówiłem nowego PCta! :D Radość przeogromna, bo w końcu odpale sobie Cybepunka bez GFN i większość nowych gierek które wychodzą bez smutku i żalu, że słabo działają. :P

kuz

14

@hurek12 Bez przesady, koleś macha sobie do kibiców a tu już dopisywanie jakiegoś hailowania, ale to jest żałosne.

kuz

0

@Emhyr czemu Bellingem? Wczoraj był Kende dziś Bellingem, on jest chory jakiś?

kuz

3

@Kamiloza91 To niezła Barca xD Chyba faworytem fajek LM czerwonych strongów

kuz

0

@Szklaner Najpierw proponuje przywrócić stołówkę klubową dla dzieciaków z la masii...

kuz

0

@Mazi Zostaniesz zaraz zjedzony bo w drugiej połowie przy 2-1 grali już tylko zachowawczo, ale całkowicie się zgadzam. Tu brakuje jakiegokolwiek pomysłu, Rayo, Porto zamykają nas na naszej połowie i klepanie do boku plus laga nie dająca nic to jedyne wyjście.

kuz

0

@Emhyr No to po części miałem rację.

kuz

0

@Luciano99 Wy się dalej oszukujcie, że zagraliśmy świetnie :) Według @FcPortoFan1999 Porto jest poniżej formy, gorzej niż Barca, a i tak zagrali dobrze a u nas mega występ Cancelo uratował punkty.

kuz

2

Lewy foteczki na fejsa wrzucone, następny mecz odhaczony, i byle teraz do następnego kopanka po czole. Tak można żyć na emeryturze jak nie ma innego gościa, który może Cię zastąpić.

kuz

0

@Panpiwkarz Potem są obszerne skróty jeszcze

kuz

0

@baryn No obstawiałem, nie trafiłem. Sam sie schowaj do budy.

kuz

1

@kamiVeB Lewy poniżej skali rozumiem? Czy liczyłes ze nie grał wcale?

kuz

2

Pierwszy raz w życiu zgadzam się z Hajtem

kuz

3

W Lewego na pierwsze pół roku wszedł duch Ronaldinho, napił się wódki z Peszkiem i Czeskiem na mundialu i wstąpił drugi duch Ronaldinho, ale ten gorszy. Chłop jest tragiczny w każdym względzie, nie daje nic, przeszkadza, macha łapami. Ciekawe czy kiedyś Xavi go posadzi, ale mam nadzieję że Vito to zrobi.

kuz

3

@Firestone Chociaz oddał parę strzałów, coś tam dryblował, wrzucał.
Lewy poza jednym podaniem do Felixa w pierwszej połowie tylko macha łapami i wszystko psuje. Tragiczny (kolejny już z resztą) występ.

kuz

17

Większość słusznie krytykuje Raphe, ale co robi (albo nie robi) Lewy to nieporozumienie.

kuz

1

Haha, i to tyle z Cancelo

kuz

1

"Nie podawajcie do Lewego, on gra przeciwko nam. "

kuz

1

Lewy nadal ciało obce :p

kuz

3

Jaki doping xD jak nie na Barcy

kuz

0

Kto się założy że w przerwie nie będzie zmian?

kuz

0

Hahahahaha weźcie tego Raphe...

kuz

1

Sprzedać Fatiego i każde pieniądze zapłacić City za Cancelo. On tu musi zostać.

kuz

0

To można zacząć grać jednak? Nie wiedziałem.

kuz

3

Wkur*ił sie jedyny który nie jest dziadem, i mówił ze to jest finał. Nie można tak od razu?! Cancelo jako jedyny nie przesiaknie tym przegrywem i nie spuści głowy.

kuz

1

Tak wygląda finał! Panowie! To jest FINAŁ!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?