kuz

1

Porto jednak za mocne.

kuz

0

Nasz każdy atak/kontra to mem, nie zapraszam do dyskusji

kuz

1

Hahaha najpierw mierna strata, potem kontratak z aklasy, nie da się ich oglądać. Ale co traktują ten mecz jak finał to ich - finał pucharu wójta. Albo finał Summer Gold Cup w USA.

kuz

2

Felix wychodził na prostopadłą, nie dostał, wkurzył się. Częste to u nas.

kuz

10

Kontra 4 na 4, wrzutka na aferę na 16 metr. Nie zrozumiem nigdy.

kuz

0

@Nazio_87 Tez mnie drażni, na siłę musi inaczej mówić debil xd

kuz

0

Póki co klepiemy na swojej 16 i walimy lagi na skrzydłowych. Świetny plan.

kuz

0

My powinniśmy przegrywać 2-0 od początku, wtedy by zapier**lali jak trzeba. A tak to poczekamy do 80 minuty.

kuz

0

Haha ale stojanow od początku.

kuz

0

@Albatros wystarczy pierwsze 20 sekund ostatnio

kuz

0

Taremi dziś z hat trickiem, Pepe z pomocy dołoży jeszcze jedną. Jestem z przyszłości. Taremi już w 8 minucie załaduje.

kuz

0

@vangoor Podobno diagnosta powiedział: "Dobra podbije, ale niech Pan się nie rozpędza i jeździ tak jak do tej pory, bo wszelkie zmiany i skrzynia się całkiem rozleci."

Dziś bez zmian.

kuz

0

Xavi: Robert! Jesteś dla nas kluczowy!

Xavi: Teraz weź te klucze, otwórz kanciape i przynieś piłki i kamizelki.

kuz

0

@tomek8756 Super. Po co komu takie dane? xD Można je znaleźć lekko jak ktoś się postara. W sumie to tylko PESEL, reszta jest praktycznie publiczna.

kuz

0

Jeżeli miałbym obstawić duże pieniądze, to przegrywamy sromotnie 4-0 bez stylu, Porto nas miażdży w każdym aspekcie gry i pojawiają się głosy "XAVI OUT" ze strony zarządu.
Ale na szczęście nie obstawiam.

kuz

1

Myślicie ze piłkarze mają już przygotowane koszulki tematyczne "Road to playoffs" a wieczorem będzie feta?

kuz

2

@KobeFR choćbym miał zasnąć to i tak odpalam zawsze Barce, inne mecze mnie nie ciekawią tak jak nasze. Chociaż potem wiem na co narzekać i za co krytykować.

kuz

0

Ktoś się orientuje kiedy będą głosować nad tą poprawką ustawy co do wigilii? Na stronie sejmu nie mogę znaleźć.

kuz

1

@Emhyr Warto wspomnieć w jakiej sytuacji Xavi przejął ekipę, musiał grać Braithwaitami i Minguezami, dostał w styczniu Aube i Ferrana i od razu klepnelismy Real 4-0.

kuz

1

@bartas97 0,000078% przypadkowo trafiło głową w coś ciężkiego

kuz

2

@tomek8756 brat Jarka?

kuz

0

@Piotr777 w Olsztynie od dwóch dni nie sypie, trzyma się mróz ok -5 i leży sporo śniegu. Mogłoby tak zostać.

kuz

0

Ja tam się nie nastawiam dziś na żadną wygraną z Porto... W takiej formie raczej nic się przez dwa dni nie zmieniło. Portugalczycy by musieli serio mieć najsłabszy dzień dzisiaj.
Już widzę nagłówki: mecz z Royal Antwerp jest dla nas jak finał.

kuz

0

@jacobFCB Kredyt w drodze, planujemy bobasa, niestety bez szans z kasą :P ale powodzenia!

kuz

5

@MOLESTA Nie wstawiajcie go tutaj, nie mogę patrzeć i słuchać tego kretyna.

kuz

1

Arałczo Panie Hansie? Poproszę miliard euro klauzuli i wtedy sobie rozmawiajcie. Jak już przedłużą kontrakt.

kuz

2

@DonCarletto Odkleil się Luis albo szejku kazał mówić to mówi :D

kuz

4

@_barti Ja oglądałem tvn bo to jedyna słuszna stacja i Pan Premier Donald Tusk mówił ze prowadzi ich do zwycięstwa a PiS to zło. Komu wierzyć?

kuz

2

@_barti nic nie utworzył, bo muszą uzyskać poparcie większości, co Ty opowiadasz.

kuz

6

Bo jak ktoś jest ekspertem, a nie pisowskim pseudoekspertem to nie przyłoży ręki do tej farsy. @tomek8756

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?