@Kinginiesta Dokładnie o to chodzi, trzeba zrobić z nimi to samo co oni robili z innymi przez 8 lat. Nie mieli szacunku, nie liczyli się z nikim, uważali się za jedynych słusznych w sejmie. Teraz to się kończy i jakiekolwiek gesty "szacunku" w kierunku PIS to kompromitacja, ale czego się po Konfie spodziewać. :P
Konfa z szacunku spotyka się z PiS, tylko po co? Nie mają szans na utworzenie rządu nawet w koalicji z nimi, nie będą decyzyjni już niedługo, tym bardziej, że się zarzekali - Z PISEM NIC NIGDY! Ahhh ta polityka, taka piękna. Ciekawe co im Mati zaproponował, bo wiele nie może, ale trochę ziemi ma. BTW. Gdybym na nich głosował to byłby teraz liść na mordę, bo jako jedyni dali szansę Matiemu podczas gdy reszta go olała ciepłym moczem jak zapowiadali.
Koleś z 1 z 10 to mistrz, inteligentny i mądry chłop. Komentarz na Youtubie pod filmem, że fajnie, że w końcu cała Polska podziwia kogoś mądrego a nie kolejnego patusa z youtube... No i w komentarzach już się ludzie wyzywają, że mądry nie znaczy inteligentny, że pewnie głosował na PEŁO. W jakim my świecie żyjemy to jest szok. :D Ludzie się potrafią kłócić zupełnie o nic, bo taka ich natura.
Ale drażni mnie ten Borek. Buduje napięcie jakby to był mecz o coś ważnego i jakbyśmy przed chwilą nie zbłaźnili się w jednej z łatwiejszych grup w historii...
@DaPidejpi Pfizer przyznał, że szczepionki mogły powodować różne problemy np. z układem krążeniowym albo sercem, tak jak milion innych szczepionek, które nigdy nie były w 100% bezpieczne i nopy to coś powszechnie znanego.
Wystarczy tylko kilka kroków, żeby być bogatym w młodym wieku i żyć godnie: -Dobra dieta -Wstawanie rano, bieganie przed wschodem słońca -Inwestowanie każdej złotówki w rozwój -Rozwijanie się na przeróżnych kursach i szkoleniach -Posiadanie bogatych rodziców.
Jeśli spełnicie te wszystkie najważniejsze kroki to gwarantuje Wam sukces.
@tristan87 Nie o to chodzi, ale niektórzy się tu zarzekali, że na pewno kłamie i tej kasy nie będzie. Nie mówię o dzbanach którzy czekali na to dzień po wyborach bo na takich szkoda słów.
Miliardy z KPO odblokowane, Tusk jak powiedział tak się stało. Widziałem tu sporo obrażających go za to że kłamał, bo użył przenośni. Co tam teraz powiecie? Bo chyba nie to, że Mati to odblokował?
Wystarczyło wygrać ze słabymi Czechami i byśmy mieli awans :D Ale to za wysokie progi w aktualnej sytuacji tej repki niestety. Szkoda, że ta LN daje jakieś szanse tym patałachom, bo inne mocne ekipy bardziej zasługują, nawet taki Luksemburg.
4
@Kinginiesta Dokładnie o to chodzi, trzeba zrobić z nimi to samo co oni robili z innymi przez 8 lat. Nie mieli szacunku, nie liczyli się z nikim, uważali się za jedynych słusznych w sejmie. Teraz to się kończy i jakiekolwiek gesty "szacunku" w kierunku PIS to kompromitacja, ale czego się po Konfie spodziewać. :P
4
Konfa z szacunku spotyka się z PiS, tylko po co? Nie mają szans na utworzenie rządu nawet w koalicji z nimi, nie będą decyzyjni już niedługo, tym bardziej, że się zarzekali - Z PISEM NIC NIGDY!
Ahhh ta polityka, taka piękna. Ciekawe co im Mati zaproponował, bo wiele nie może, ale trochę ziemi ma.
BTW. Gdybym na nich głosował to byłby teraz liść na mordę, bo jako jedyni dali szansę Matiemu podczas gdy reszta go olała ciepłym moczem jak zapowiadali.
11
@John_Doe Jest o niej głośno? Jest. O to jej chodziło.
37
Koleś z 1 z 10 to mistrz, inteligentny i mądry chłop. Komentarz na Youtubie pod filmem, że fajnie, że w końcu cała Polska podziwia kogoś mądrego a nie kolejnego patusa z youtube... No i w komentarzach już się ludzie wyzywają, że mądry nie znaczy inteligentny, że pewnie głosował na PEŁO. W jakim my świecie żyjemy to jest szok. :D Ludzie się potrafią kłócić zupełnie o nic, bo taka ich natura.
20
@Emhyr Nawet szczękę ma jak GIGACHAD
6
@Comentateiro I niech udają do samego końca. Tym mocniejsze będzie rozczarowanie wszystkich pisiorów którzy im wierzą. :)
1
@Rl9k1nG No spoko, ale ta Pani była głównym sędzią TK XD
11
Ale drażni mnie ten Borek. Buduje napięcie jakby to był mecz o coś ważnego i jakbyśmy przed chwilą nie zbłaźnili się w jednej z łatwiejszych grup w historii...
0
Lewy podeptał reklame orlen, teraz jest pewnym, ze udostępnienie tiktoka z tuskiem to nie był przypadek.
1
Pięknie gra ta ekipa, widać głód gry, na pewno wyszli z tej słabej grupy co tam mieli Albanie i Mołdawię co nie?
2
@kanver_ 14 celnych podań na połowie rywala to będzie sukces a Ty o golach marzysz xD
4
@DaPidejpi Pfizer przyznał, że szczepionki mogły powodować różne problemy np. z układem krążeniowym albo sercem, tak jak milion innych szczepionek, które nigdy nie były w 100% bezpieczne i nopy to coś powszechnie znanego.
0
@TR3YWAY O 11 tracisz 1/3 dnia, czas w którym mógłbyś zainwestować w Siebie.
0
Podobno dzisiaj na narodowym kibice znajdą pod siedzeniami medale - dla najbardziej cierpliwych i znudzonych życiem kibiców w Polsce. :P
1
@DonCarletto No to kazdego euro mordo, ważne żeby inwestować w Siebie, a nie jeść kebaby na mieście.
1
Wystarczy tylko kilka kroków, żeby być bogatym w młodym wieku i żyć godnie:
-Dobra dieta
-Wstawanie rano, bieganie przed wschodem słońca
-Inwestowanie każdej złotówki w rozwój
-Rozwijanie się na przeróżnych kursach i szkoleniach
-Posiadanie bogatych rodziców.
Jeśli spełnicie te wszystkie najważniejsze kroki to gwarantuje Wam sukces.
23
@GeneralXavi Do Kłeczka można, to nawet zbyt pobłażliwe do tego pisowskiego funkcjonariusza.
5
@Esteban_ m1 ch2 dozo, za 5 minut
0
@tomek8756 zezowata alternatywka*
0
@tristan87 Nie o to chodzi, ale niektórzy się tu zarzekali, że na pewno kłamie i tej kasy nie będzie. Nie mówię o dzbanach którzy czekali na to dzień po wyborach bo na takich szkoda słów.
0
Miliardy z KPO odblokowane, Tusk jak powiedział tak się stało. Widziałem tu sporo obrażających go za to że kłamał, bo użył przenośni. Co tam teraz powiecie? Bo chyba nie to, że Mati to odblokował?
0
Mudryk źle przyjął i nie miał szans dojść do piły, może tak to potraktowali. Mimo wszystko ja tam bym dał karnego, chociaż sprawdził VAR.
0
Jak nurkował to debil do kwadratu :DDDD
EDIT. CHYBA KARNIAK!
EDIT.2 UKRAINA OKRADZIONA
0
Ale by było jakby Ukraina wsadziła :P
0
@Jackazz Dobra przecież był remis, masz rację.
0
@Jackazz Czesi mieliby 12 a my 14? Po co 3pkt z Mołdawią która ma mniej?
0
Wystarczyło wygrać ze słabymi Czechami i byśmy mieli awans :D Ale to za wysokie progi w aktualnej sytuacji tej repki niestety. Szkoda, że ta LN daje jakieś szanse tym patałachom, bo inne mocne ekipy bardziej zasługują, nawet taki Luksemburg.
1
@norbi77 To na odprawy dla funkcjonariuszy
9
@TR3YWAY Podobno Laporta mu kazał, bo dają dobre odszkodowania.
12
@TR3YWAY No to Anczelot i Pintus też do wyj***nia