@bartas97 Dlaczego? Piątek też ładował co mecz do stycznia, ratował punkty przez pół roku a potem zgasł. Najgłupsi są dający ZP Bellinghamowi już w listopadzie.
Xavi: "Zagraliśmy świetne spotkanie, mamy 3 pkt, o co Wam chodzi?"
Takimi meczami wygrywa się... aaaaa idzcie w piz*u. Oczukompiel, brak pomysłu, cały mecz RSSS cisnął, potrafili rozegrać, podać, my? Nie. Zero jakiejkolwiek zgranej akcji, cały atak bezjajeczny przez całe spotkanie, dwa celne strzały dopiero po 80 minucie. Mówcie co chcecie, ale to jest dramat i w 1/8 LM szykujmy się na kolejny eurow**ierdol jeżeli nic się nie zmieni.
@Luciano99 Kto to mówi w ogóle :DDDD A co, według Ciebie zagraliśmy pięknie? Gramy kaszane od miesiąca albo dłużej, MATS ratuje co może, wylewy w obronie, RSSS siedziało na nich przez cały mecz praktycznie. Real Madryt style, nic nie grać ale wygrać.
Ależ widowisko, 15 minut miazgi jakby grali z Rakowem a nie Barcą, ale w sumie tak jest co mecz a tu ktoś dalej wierzy, że ten to juz będzie dobry haha, szkoda czasu.
Chyba nie liczymy, że nasza gra diametralnie się zmieni, i wygramy z niepokonanym RSSS na ich stadionie? Remis to będzie sukces przy tym co prezentujemy.
2
@Emhyr co to za różnica xD najlepiej w ogóle nie tracić i tak powinien odpowiedzieć.
4
@Deviler Imię Jego Mateusz, a nazwisko Morawiecki.
18
Od jutra Negreira znowu grzany, zapnijcie pasy.
2
Wow, nie strzelił Jude. Świat już nie będzie taki sam. Czyli klasyk juz odrobiony. xd
26
Rudigerowi trzeba cofnąć zawieszenie bo nie będą mieli obrony...
1
@Kamiloza91 Prowokacjusz? Kto to taki?
3
Juz widzę nagłówki "Bellingham znowu ratuje Real" Juz sie drukują
1
@Comentateiro Nie ma za co :)
1
Coraz bliżej 90' :)
0
@bartas97 Dlaczego? Piątek też ładował co mecz do stycznia, ratował punkty przez pół roku a potem zgasł. Najgłupsi są dający ZP Bellinghamowi już w listopadzie.
0
I tak Real wygra, szkoda czasu na oglądanie :P
1
@Rifek Moze tak być, jak Krzysiu Piątek w Milanie :)
0
Swoją droga dobrze byc takim Bellinghamem, nic nie grasz ale biegasz bo i tak jesteś pewien, że piłka Ci pod nogi spadnie do końca meczu.
0
Kolejny mecz imienia Bellingham ratuje dupsko?
0
@PatrychoO Jaki to mecz?
5
@blakkudium Ja wiem czy błąd? Próbował ale nie sięgnął dobrze, a potem nie miał szans nic zrobić.
0
@Pawlak1992 No ze stylem to niezbyt się myliłem.
0
@Luciano99 Oglądam piłkę nożną a lepiej dziś zagrało RSSS i należało im się. Barca nie istniała przez cały mecz.
3
Xavi: "Zagraliśmy świetne spotkanie, mamy 3 pkt, o co Wam chodzi?"
Takimi meczami wygrywa się... aaaaa idzcie w piz*u. Oczukompiel, brak pomysłu, cały mecz RSSS cisnął, potrafili rozegrać, podać, my? Nie. Zero jakiejkolwiek zgranej akcji, cały atak bezjajeczny przez całe spotkanie, dwa celne strzały dopiero po 80 minucie. Mówcie co chcecie, ale to jest dramat i w 1/8 LM szykujmy się na kolejny eurow**ierdol jeżeli nic się nie zmieni.
0
@Luciano99 Kto to mówi w ogóle :DDDD A co, według Ciebie zagraliśmy pięknie? Gramy kaszane od miesiąca albo dłużej, MATS ratuje co może, wylewy w obronie, RSSS siedziało na nich przez cały mecz praktycznie. Real Madryt style, nic nie grać ale wygrać.
0
Szkoda mi RSSS. Zasłużyli na wygraną dziś. My nie.
0
Ja pier**le znowu pudrujemy trupa, ile można? Nie zasługujemy na 3 pkt tu. Szkoda RSSS.
1
Żenada, my nie zasługujemy nawet na punkt tutaj.
2
Jeszcze Oriol i tracimy gola :D
1
@Culer9002 ogromnie
0
Nie ma mowy o karnym tam nawet, padolino jak nie wiem.
3
Ależ widowisko, 15 minut miazgi jakby grali z Rakowem a nie Barcą, ale w sumie tak jest co mecz a tu ktoś dalej wierzy, że ten to juz będzie dobry haha, szkoda czasu.
1
Dobra można wyłączyć, rozniosą nas :D
1
Mats ratuje haha, już można powiedzieć, ze nie będzie niespodzianki...
3
Chyba nie liczymy, że nasza gra diametralnie się zmieni, i wygramy z niepokonanym RSSS na ich stadionie? Remis to będzie sukces przy tym co prezentujemy.