kuz

3

Nie wiem co tam robi ten szpetny Vini. Przed Alvarezem to jest jakiś matrix, chłop nic nie zrobił dosłownie, tylko płakał w mediach.

kuz

0

AAle chłop opluł Argentyńskie trio hahah

kuz

1

Speed co sie buja haha

kuz

8

O teraz smolasty i doda

kuz

0

Dias zaprosił Gundo, miło z Jego strony.

kuz

0

Haaland :) jak zwykle przegranemu dają tą nagrodę pocieszenia :P

kuz

0

La Liga tylko przy Matsie, a SPH? Przy innych pokazywali...

kuz

0

Oooo wuja na majku! :D

kuz

8

Ta nagroda dla Viniciousa to jest parodia :D chłop prowokuje, zachowuje się jak klaun i dostaje nagrodę.
To tak jakby Gavi dostał nagrodę za czystą grę, bez agresji i zaczepek. Włażenie w rowa level ekspert.

kuz

2

Jude dzwony od mamy pożyczył?

kuz

0

O której ta gala?

kuz

13

Już słychać skwierczenie odbytowe powoli w całej Polsce. :D
Najzabawniejsze jest to, że głosuje tam 100 niezależnych dziennikarzy, a polaczki i tak są przekonani, że plebiscyt jest ustawiony. Leo pewnie płaci tym dziennikarzom za głos na Siebie. :P

kuz

4

@tomek8756 Idioci rodzą dzieci... Szkoda gadać.

kuz

2

@DonMatteo901 Eriksen i Casemiro, jakby nie patrzeć, tylko kwota trochę duża.

kuz

1

@4drian0 Jeszcze pewnie się fasolki najadł wcześniej haha :D

kuz

2

@Firestone Casado sie fajnie zaprezentował. Może nie jest lepszy od Oriola, ale czy gorszy? Raczej nie. @LS raczej co roku wiemy, że ściągną na siłę szrot za darmo, który się nie sprawdzi, jeżeli chodzi o DMF to tak jest.

kuz

0

Ziomeczki się pocą żeby Roque zarejestrować a tu DMF w styczniu przychodzi, haha. Już to widzę, kolejny szrocik za darmo i "a może się sprawdzi jak Paulinho". Nie stać nas na nikogo lepszego od Oriola niestety.

kuz

1

@Cotutajsiedzieje Juz wcześniej zostawił wszystkich z tyłu xd

kuz

0

AC Valhalla -75%, za 70 zł w ps store. Ciekawe jak mi podejdzie :P

kuz

4

Jeżeli kiedykolwiek Pan trener Xabi Alonso obejmie Real, to będzie bardzo smutna informacja dla nas. Profesor.

kuz

0

Ziomek w studiu Viaplay ma zarąbisty wąs haha. Komicznie wygląda.

kuz

14

@Bartas7VeB chyba trzy lata temu

kuz

9


A tylko by spróbowali skrytykować go za te słowa to już całkiem dolina memów czeka.

kuz

3

Lekko trącony i karny, dźwignia na Araujo nic nie było. Hehe.

kuz

2

Ajax niech sie lepiej skupi na płynach do okien bo do grania sie nie nadają

kuz

0

@Emhyr Hernandez Hernandez?

kuz

0

@Prorokk No ale Ty wiesz dzbanie (inaczej Cię nie nazwę), że z prywatnych pieniędzy każdy może sobie założyć taką telewizję i puszczać co mu się podoba? Nikt nie zmusza do oglądania, a publiczna państwowa telewizja to jednak jest kluczowy program w tv i ludzie to oglądają, plus wszyscy za to płacimy.

kuz

0

@BorzyKrzys tolerancja na damage, kidosy, pandorka... Chłop ma 30 lat a dalej mentalnie szoruje po dnie jak 13sto latek z tymi swoimi tekstami. Porażka.

kuz

3

Bellinghamowi zamiast kontraktu podstawili pakt z diabłem na kolejne 5 lat. Przecież ten gol to taki przypadek że szok, a tyle już takich strzelił :D Niebywałe.

kuz

2

Dwie różne drużyny w dwóch połowach, czego my oczekujemy... Wejście Lewego i Oriola rozwaliło mecz całkowicie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?