Ta nagroda dla Viniciousa to jest parodia :D chłop prowokuje, zachowuje się jak klaun i dostaje nagrodę. To tak jakby Gavi dostał nagrodę za czystą grę, bez agresji i zaczepek. Włażenie w rowa level ekspert.
Już słychać skwierczenie odbytowe powoli w całej Polsce. :D Najzabawniejsze jest to, że głosuje tam 100 niezależnych dziennikarzy, a polaczki i tak są przekonani, że plebiscyt jest ustawiony. Leo pewnie płaci tym dziennikarzom za głos na Siebie. :P
@Firestone Casado sie fajnie zaprezentował. Może nie jest lepszy od Oriola, ale czy gorszy? Raczej nie. @LS raczej co roku wiemy, że ściągną na siłę szrot za darmo, który się nie sprawdzi, jeżeli chodzi o DMF to tak jest.
Ziomeczki się pocą żeby Roque zarejestrować a tu DMF w styczniu przychodzi, haha. Już to widzę, kolejny szrocik za darmo i "a może się sprawdzi jak Paulinho". Nie stać nas na nikogo lepszego od Oriola niestety.
Sztab szkoleniowy pozytywnie ocenia słowa Ilkaya Gundogana. Jego publiczne przesłanie po porażce z Realem Madryt jest postrzegane jako pozytywne i zdrowe dla zespołu w szczególności, że mówi to ważny piłkarz. [@ffpolo] (2️⃣) https://t.co/SGCGekxF3T">https://t.co/SGCGekxF3T
@Prorokk No ale Ty wiesz dzbanie (inaczej Cię nie nazwę), że z prywatnych pieniędzy każdy może sobie założyć taką telewizję i puszczać co mu się podoba? Nikt nie zmusza do oglądania, a publiczna państwowa telewizja to jednak jest kluczowy program w tv i ludzie to oglądają, plus wszyscy za to płacimy.
@BorzyKrzys tolerancja na damage, kidosy, pandorka... Chłop ma 30 lat a dalej mentalnie szoruje po dnie jak 13sto latek z tymi swoimi tekstami. Porażka.
Bellinghamowi zamiast kontraktu podstawili pakt z diabłem na kolejne 5 lat. Przecież ten gol to taki przypadek że szok, a tyle już takich strzelił :D Niebywałe.
3
Nie wiem co tam robi ten szpetny Vini. Przed Alvarezem to jest jakiś matrix, chłop nic nie zrobił dosłownie, tylko płakał w mediach.
0
AAle chłop opluł Argentyńskie trio hahah
1
Speed co sie buja haha
8
O teraz smolasty i doda
0
Dias zaprosił Gundo, miło z Jego strony.
0
Haaland :) jak zwykle przegranemu dają tą nagrodę pocieszenia :P
0
La Liga tylko przy Matsie, a SPH? Przy innych pokazywali...
0
Oooo wuja na majku! :D
8
Ta nagroda dla Viniciousa to jest parodia :D chłop prowokuje, zachowuje się jak klaun i dostaje nagrodę.
To tak jakby Gavi dostał nagrodę za czystą grę, bez agresji i zaczepek. Włażenie w rowa level ekspert.
2
Jude dzwony od mamy pożyczył?
0
O której ta gala?
13
Już słychać skwierczenie odbytowe powoli w całej Polsce. :D
Najzabawniejsze jest to, że głosuje tam 100 niezależnych dziennikarzy, a polaczki i tak są przekonani, że plebiscyt jest ustawiony. Leo pewnie płaci tym dziennikarzom za głos na Siebie. :P
4
@tomek8756 Idioci rodzą dzieci... Szkoda gadać.
2
@DonMatteo901 Eriksen i Casemiro, jakby nie patrzeć, tylko kwota trochę duża.
1
@4drian0 Jeszcze pewnie się fasolki najadł wcześniej haha :D
2
@Firestone Casado sie fajnie zaprezentował. Może nie jest lepszy od Oriola, ale czy gorszy? Raczej nie. @LS raczej co roku wiemy, że ściągną na siłę szrot za darmo, który się nie sprawdzi, jeżeli chodzi o DMF to tak jest.
0
Ziomeczki się pocą żeby Roque zarejestrować a tu DMF w styczniu przychodzi, haha. Już to widzę, kolejny szrocik za darmo i "a może się sprawdzi jak Paulinho". Nie stać nas na nikogo lepszego od Oriola niestety.
1
@Cotutajsiedzieje Juz wcześniej zostawił wszystkich z tyłu xd
0
AC Valhalla -75%, za 70 zł w ps store. Ciekawe jak mi podejdzie :P
4
Jeżeli kiedykolwiek Pan trener Xabi Alonso obejmie Real, to będzie bardzo smutna informacja dla nas. Profesor.
0
Ziomek w studiu Viaplay ma zarąbisty wąs haha. Komicznie wygląda.
14
@Bartas7VeB chyba trzy lata temu
9
A tylko by spróbowali skrytykować go za te słowa to już całkiem dolina memów czeka.
3
Lekko trącony i karny, dźwignia na Araujo nic nie było. Hehe.
2
Ajax niech sie lepiej skupi na płynach do okien bo do grania sie nie nadają
0
@Emhyr Hernandez Hernandez?
0
@Prorokk No ale Ty wiesz dzbanie (inaczej Cię nie nazwę), że z prywatnych pieniędzy każdy może sobie założyć taką telewizję i puszczać co mu się podoba? Nikt nie zmusza do oglądania, a publiczna państwowa telewizja to jednak jest kluczowy program w tv i ludzie to oglądają, plus wszyscy za to płacimy.
0
@BorzyKrzys tolerancja na damage, kidosy, pandorka... Chłop ma 30 lat a dalej mentalnie szoruje po dnie jak 13sto latek z tymi swoimi tekstami. Porażka.
3
Bellinghamowi zamiast kontraktu podstawili pakt z diabłem na kolejne 5 lat. Przecież ten gol to taki przypadek że szok, a tyle już takich strzelił :D Niebywałe.
2
Dwie różne drużyny w dwóch połowach, czego my oczekujemy... Wejście Lewego i Oriola rozwaliło mecz całkowicie.