kuz

0

Lewy ma kłopot z każdą piłką... Nie wiem kto gorszy, on czy Romeu?

kuz

0

Proszą się o bramke

kuz

11

To jest faul Araujo jak nic :D Manzano chyba nas lubi albo oddał za brak karnego w pierwszej połowie

kuz

1

Tu mógł karnego dać na luzie

kuz

0

Lewy nie miał formy przed kontuzją, teraz jest od niej jeszcze dalej. Nic nie wniósł.

kuz

1

Wychodzi brak ławki. Poza Oriolem nie mamy nikogo do środka pola niestety.

kuz

3

Ile oni im dają czasu na 25 metrze to jest dramat

kuz

0

Oriol, zaraz Alonso... Będzie ciężko, oj bardzo.

kuz

1

@Coutinho007 to juz pewne się robi po prostu

kuz

1

@kuz heheehehehehe

kuz

3

Bellingham ukąsi, musimy strzelić drugą.

kuz

0

Cancelo ma ochotę na gola :P

kuz

0

Uwaga, protokół wrzutka aktywowany

kuz

1

@HighestInTheRoom Nogi też nie, Jude sam sie wykładał.

kuz

2

Fermin będzie stał obok Pedriego i Gaviego,na równi. Piękny jest chłopak.

kuz

0

@HighestInTheRoom Nie było

kuz

0

Oj Inigo mi podniósł teraz cisnienie xd

kuz

2

Stanęliśmy trochę, potrzeba świeżości

kuz

0

Gaviria dziś uczy Bellinghama gierki

kuz

0

@spacer swiatlowod is the key

kuz

5

Dalej ich miażdżymy. Brakuje gola.

kuz

0

Obawiam się o tego Fermina, bo będzie Manzano na Niego polował teraz. Jeden głupi ruch i kończymy w 10...

kuz

10

Nie wiem kiedy oni ujednolicą te przepisy z łapaniem w pas przeciwnika przy wrzutkach, przecież to jest faul, łapie go za szyje i przewraca... Nie rozumiem.

kuz

0

Ferran bez prądu

kuz

0

@SinMistico Felix niżej, Torres skrzydło a Lewy na napad

kuz

4

Manzano wyrzuci Fermina, zobaczycie

kuz

2

@Firestone dzieki angolowi za 100 baniek ten mecz ma dla nich znaczenie

kuz

8

Nic nie grają ale to mistrzowie farfocli, trzeba drugą klepnąć

kuz

4

35 minut duszenia, oni już chcą przerwy. Ciekawe ile sił nam starczy ale drugiej drużyny nie ma.

kuz

1

Ale Felix ma luz, on musi tu zostać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?