28 października 2023, 18:04
0
Lewy ma kłopot z każdą piłką... Nie wiem kto gorszy, on czy Romeu?
28 października 2023, 18:02
Proszą się o bramke
28 października 2023, 17:54
11
To jest faul Araujo jak nic :D Manzano chyba nas lubi albo oddał za brak karnego w pierwszej połowie
28 października 2023, 17:53
1
Tu mógł karnego dać na luzie
28 października 2023, 17:52
Lewy nie miał formy przed kontuzją, teraz jest od niej jeszcze dalej. Nic nie wniósł.
28 października 2023, 17:50
Wychodzi brak ławki. Poza Oriolem nie mamy nikogo do środka pola niestety.
28 października 2023, 17:48
3
Ile oni im dają czasu na 25 metrze to jest dramat
28 października 2023, 17:45
Oriol, zaraz Alonso... Będzie ciężko, oj bardzo.
28 października 2023, 17:43
@Coutinho007 to juz pewne się robi po prostu
28 października 2023, 17:42
@kuz heheehehehehe
28 października 2023, 17:41
Bellingham ukąsi, musimy strzelić drugą.
28 października 2023, 17:39
Cancelo ma ochotę na gola :P
28 października 2023, 17:37
Uwaga, protokół wrzutka aktywowany
28 października 2023, 17:34
@HighestInTheRoom Nogi też nie, Jude sam sie wykładał.
28 października 2023, 17:33
2
Fermin będzie stał obok Pedriego i Gaviego,na równi. Piękny jest chłopak.
28 października 2023, 17:31
@HighestInTheRoom Nie było
28 października 2023, 17:30
Oj Inigo mi podniósł teraz cisnienie xd
28 października 2023, 17:28
Stanęliśmy trochę, potrzeba świeżości
28 października 2023, 17:27
Gaviria dziś uczy Bellinghama gierki
28 października 2023, 17:26
@spacer swiatlowod is the key
5
Dalej ich miażdżymy. Brakuje gola.
28 października 2023, 17:13
Obawiam się o tego Fermina, bo będzie Manzano na Niego polował teraz. Jeden głupi ruch i kończymy w 10...
28 października 2023, 17:06
10
Nie wiem kiedy oni ujednolicą te przepisy z łapaniem w pas przeciwnika przy wrzutkach, przecież to jest faul, łapie go za szyje i przewraca... Nie rozumiem.
28 października 2023, 17:03
Ferran bez prądu
28 października 2023, 17:00
@SinMistico Felix niżej, Torres skrzydło a Lewy na napad
28 października 2023, 16:58
4
Manzano wyrzuci Fermina, zobaczycie
28 października 2023, 16:55
@Firestone dzieki angolowi za 100 baniek ten mecz ma dla nich znaczenie
8
Nic nie grają ale to mistrzowie farfocli, trzeba drugą klepnąć
28 października 2023, 16:52
35 minut duszenia, oni już chcą przerwy. Ciekawe ile sił nam starczy ale drugiej drużyny nie ma.
28 października 2023, 16:48
Ale Felix ma luz, on musi tu zostać
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Lewy ma kłopot z każdą piłką... Nie wiem kto gorszy, on czy Romeu?
0
Proszą się o bramke
11
To jest faul Araujo jak nic :D Manzano chyba nas lubi albo oddał za brak karnego w pierwszej połowie
1
Tu mógł karnego dać na luzie
0
Lewy nie miał formy przed kontuzją, teraz jest od niej jeszcze dalej. Nic nie wniósł.
1
Wychodzi brak ławki. Poza Oriolem nie mamy nikogo do środka pola niestety.
3
Ile oni im dają czasu na 25 metrze to jest dramat
0
Oriol, zaraz Alonso... Będzie ciężko, oj bardzo.
1
@Coutinho007 to juz pewne się robi po prostu
1
@kuz heheehehehehe
3
Bellingham ukąsi, musimy strzelić drugą.
0
Cancelo ma ochotę na gola :P
0
Uwaga, protokół wrzutka aktywowany
1
@HighestInTheRoom Nogi też nie, Jude sam sie wykładał.
2
Fermin będzie stał obok Pedriego i Gaviego,na równi. Piękny jest chłopak.
0
@HighestInTheRoom Nie było
0
Oj Inigo mi podniósł teraz cisnienie xd
2
Stanęliśmy trochę, potrzeba świeżości
0
Gaviria dziś uczy Bellinghama gierki
0
@spacer swiatlowod is the key
5
Dalej ich miażdżymy. Brakuje gola.
0
Obawiam się o tego Fermina, bo będzie Manzano na Niego polował teraz. Jeden głupi ruch i kończymy w 10...
10
Nie wiem kiedy oni ujednolicą te przepisy z łapaniem w pas przeciwnika przy wrzutkach, przecież to jest faul, łapie go za szyje i przewraca... Nie rozumiem.
0
Ferran bez prądu
0
@SinMistico Felix niżej, Torres skrzydło a Lewy na napad
4
Manzano wyrzuci Fermina, zobaczycie
2
@Firestone dzieki angolowi za 100 baniek ten mecz ma dla nich znaczenie
8
Nic nie grają ale to mistrzowie farfocli, trzeba drugą klepnąć
4
35 minut duszenia, oni już chcą przerwy. Ciekawe ile sił nam starczy ale drugiej drużyny nie ma.
1
Ale Felix ma luz, on musi tu zostać