kuz

0

@kiper09 Za obstawianie swoich meczy u buka

kuz

11

Ale sie szybko zestarzał w tej Barcy

kuz

18

@mindbender84 Ojciec chroniący córkę przed ubieraniem sie jak kur**szcze w takim młodym wieku to żadna przemoc tylko odpowiedzialność.

kuz

0

@Gaz Oby udało się go zatrzymać, widać, że trafił tu gdzie miał trafić.

kuz

1

@Culer9002 Za dużo sprzedali i zakręcił się kurek tworzenia talentów, zawsze mieli w zapasie kozaków, teraz się skończyło.

kuz

2

@qbuteq Zloto te przeróbki :D

kuz

9

@sokot Z tym Guiu to też spokojnie.

kuz

1

@LM10GOAT Ale grają już w podstawie co mecz, można powiedzieć ze to ważni zawodnicy a nie ludzie z Barcy Atletic

kuz

1

Na Real dawać Fermina w pomocy, lubi im klepnąć bramkę zza 16stki. :D A tak serio to żelazny skład wyjdzie a z młodych tylko Yamal ma szansę zagrać od początku. Oriol Gundo Gavi, Felix Ferran Yamal tak bym widział pomoc i atak, na takie mecze Xavi nie będzie eksperymentował z młodziakami. Real też ostatnio poza Bellinghamem nie zachwyca, szykuje się bardzo wyrównany klasyk, wynik pewnie stykowy albo jakiś remis.

kuz

2

@MesQueUnClub_87 Tez tak mam, ale tu akurat nie pokazywało i zwykły Polski numer, pewnie jakaś bramka

kuz

1

Heh, dziś kolejny telefon od NCA, robot mówi, że jestem oskarżony o oszustwo i mam wcisnąć 1 żeby połączyć się z oficerem. Uważajcie na te telefony, ja już miałem drugi w ciągu tygodnia i zgłoszę to na policję.

kuz

1

Xavi wizjoner, w szatni wróży z fusów. Młody miał jedną szanse i ją wykorzystał, tak jak wosk z klucza się ułożył.

kuz

2

@Rl9k1nG No tak bywa :P

kuz

4

@MateuszGotowka99 Mierz siły na zamiary :D

kuz

1

@Rl9k1nG To chyba zależy jaką masz rodzinę i jak z nimi żyjesz. Ja uwielbiam rodzinę żony, swoją mniej ale generalnie na święta czy imprezy jadę bardzo chętnie.

kuz

17

@Kai0 Ja w 34 sekundy zerowałem specjala czarnego w parku

kuz

11

Guiu mi przypomina Abde :D taki garbaty popierdalak

kuz

30

Radość tego Guiu sprawiła mi radość, ogromną. :)

kuz

0

@bari_94 Może u nas po prostu nie mają takiej wizji i nie widzą tych wychodzących? Brakuje umiejętności? Nie mogę tego pojąć ile takich pustych przebiegów w meczu mamy, marnowanie sytuacji do gola.

kuz

3

Girona wesoły futbol, chyba najlepsza drużyna do oglądania na świecie. Dużo bramek, solidna gra, czego chcieć więcej?

kuz

2

@Kgorecki2500 Haha grubo lecą w tym sezonie :D

kuz

0

Czytam właśnie, że w meczu Realu wczoraj sędzia był gwiazdą, kogoś przekręcił? Czy generalnie "hiszpański arbiter" style?

kuz

1

@Faro za grubą piłkę posłał

kuz

0

@xvcWinterSoldier JEżeli to jakieś piwo to wlatuje, nie koniecznie takie ale wlatuje.

kuz

2

@BorzyKrzys Prawda jest taka, że idziesz do pierwszej lepszej polskiej galerii, i spotykasz takich 10. Polki są piękne.

kuz

0

@LambiPL Najlepiej to działa whisky, wiem, bo stosuje przed każdym koncertem :D

kuz

1

@TheNekro94 Serio, spróbuj kiedyś pokroić cebulę w małą kostkę i dodać trochę do mizerii :D Zmienisz zdanie

kuz

3

@TheNekro94 Mizeria z cebulką jest świetna, bez również. Spróbujcie a potem dopiero mówcie. :P A kawa z masłem? Nie próbowałem, ale w sumie masło to mleko tylko bardziej tłuste, ciekawe. Jeżeli pije się mleko z miodem masłem i czosnkiem na przeziębienie to kawa też pewnie spoko.

kuz

1

Komentarz usunięty

kuz

2

@MesQueUnClub_87 Minie po 2-3 tygodniach, zależy jak mocno zwichniwty staw. Jeżeli naderwany, to mam trochę złe wieści- będzie to wracało przez całe życie przy jakimś mocniejszym nadwyrezeniu kostki, ja ciągle czuję ból po jakimś wiekszym rozruchu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?