@macio_944 Dobrze, że mamy łatwiejszą grupę w LM i trudny mecz z Porto za sobą :P Bo znowu na najważniejszy moment w sezonie wypadają nam gracze i było by kiepsko.
Wszystkie ziomeczki z rambli żyjący tylko prowokacjami politycznymi i tematami stricte związanymi z polityką aktualnie: https://i.imgflip.com/xzfw9.jpg?a471432
W rankingu najlepszych piłkarzy sezonu 23/24 wg. jakiegos 90 min Ronaldo jest wyżej od Messiego. Pytanie co on takiego zrobił w tej Arabii? Leo wygrał puchar ligi i się do tego znacząco przyłożył, a Ronaldo?
@MiloszFCB1899 mam one blade ten najtańszy model chyba juz ze 3 lata, goli praktycznie na 0, nic nie widać i jest wygodny zarówno na sucho jak i z pianką. Nie zamienie nigdy na nic innego.
Chłop ma bombe ale w głowie :D jak ktoś wspomniał, dziwny dzień na wpuszczenie randomowego ziomka na najbardziej chroniony obiekt w Polsce :P mój kraj, taki piękny.
@Przemek2323 No przecież masz podpięty post główny o tym, każdy wie. Czy Wy musicie nawet w cisze coś na ten temat przemycic? Nie możecie przeżyć bez tego, co za ludzie...
@HighestInTheRoom Nie wiem skąd w opozycji tyle nadziei, ja jakoś nie wierzę w ich przegraną chociaż życzę im tego z całego serca. @Crystal37 typowy pisior, nikt nie wspomniał o PO a ten swoje, weźcie się już zamknijcie w piwnicy do poniedziałku.
Boże, jak ten stary zgred bełkocze, ktokolwiek o zdrowych zmysłach na Niego głosuje? Przecież on gada jak pijany dziadek z demencją... Super reprezentacja na arenie międzynarodowej. Tusk i Trzaskowski chociaż potrafią się wypowiedzieć swobodnie, podać argumenty, widać energię, a ten gada byle gadać, wróć... bełkocze byle bełkotać sloganami.
@Pawci023x No i właśnie no to chodzi. Niedorozwoje umysłowe robiące 8 dzieci, nie mające świadomości, że ich na nie nie stać żyją za pieniędze tych, którzy boją się miec jedno dziecko bo obawiają się o Jego przyszłość, utrzymanie itd. Czy tak to powinno wyglądać? Jaka partia taki elektorat, debilami łatwiej się rządzi i PiS to doskonale wie, dlatego celuje z programem w patologię.
@Torpeda0991 Problem w tym że polityką interesuje się w minimalnym stopniu. Po prostu widzę ceny żywności, mieszkań, widzę co dostaje od państwa zwykły młody człowiek bez dzieci, co odwala się w sejmie, afera goni aferę, człowiek tyra dzień w dzień i w sumie to nie wie po co. Nie trzeba się interesować polityką żeby widzieć, że jest coraz gorzej. Lepiej chyba zmienić władze i zaryzykować, niż iść całej równią pochyłą no nie?
Serio, wynik w niedziele może odebrać mi ostatnie resztki chęci do życia i patrzenie na przyszłość w Polsce. Też tak macie? Zacznę chyba serio rozważać wyjazd, żeby w miarę godnie żyć, bo tu będzie cyrk jeżeli pewna partia przedłuży kadencję.
@Torpeda0991 Poczytaj sobie jakie warunki musi spełniać referendum i co jest nie tak z formułą pytań. To nie jest referendum tylko narzędzie pisu do zwiększenia szans na więcej głosów i każdy o tym dobrze wie.
@John_Doe Po co tu wstawiasz te głupoty? Jesteś jakimś pisowskim trollem? To referendum jest nielegalne, niezgodne z prawem, pytania są sformułowane w taki sposób, żeby uderzyć w przeciwników pis, niejednoznaczne. Nie wezmę w tym udziału, ale jeżeli ktoś chce głosować na opozycję a przeczyta pytania z referendum to może zmienić zdanie, to jawna agitacja w ciszę wyborczą. Takie rzeczy tylko w Polsce pissowskiej, wstyd i hańba dla obywateli. Nie mają hamulców, niczego się nie obawiają i robią wszystko żeby nie przegrać. Uważam, że to jedna z wielu niedorzecznych akcji jakie nas czekają ze strony pisiorów podczas tych wyborów.
0
Boję się o te wyniki (:
3
@macio_944 Dobrze, że mamy łatwiejszą grupę w LM i trudny mecz z Porto za sobą :P Bo znowu na najważniejszy moment w sezonie wypadają nam gracze i było by kiepsko.
3
Wszystkie ziomeczki z rambli żyjący tylko prowokacjami politycznymi i tematami stricte związanymi z polityką aktualnie:
https://i.imgflip.com/xzfw9.jpg?a471432
1
W rankingu najlepszych piłkarzy sezonu 23/24 wg. jakiegos 90 min Ronaldo jest wyżej od Messiego. Pytanie co on takiego zrobił w tej Arabii? Leo wygrał puchar ligi i się do tego znacząco przyłożył, a Ronaldo?
0
@MiloszFCB1899 mam one blade ten najtańszy model chyba juz ze 3 lata, goli praktycznie na 0, nic nie widać i jest wygodny zarówno na sucho jak i z pianką. Nie zamienie nigdy na nic innego.
4
@esem91 storisek michalmarszal @HighestInTheRoom hasztag nakłaniający do głosowania na jedną z partii
5
Marszałek sejmu jawnie łamie ciszę wyborczą na twitterze, ciekawe, czy poniesie jakieś konsekwencje czy zamiotą pod dywan.
0
@hayek Wszystko Wam trzeba dosłownie pisać :D przecież to w ironii było napisane
2
Chłop ma bombe ale w głowie :D jak ktoś wspomniał, dziwny dzień na wpuszczenie randomowego ziomka na najbardziej chroniony obiekt w Polsce :P mój kraj, taki piękny.
6
@Przemek2323 No przecież masz podpięty post główny o tym, każdy wie. Czy Wy musicie nawet w cisze coś na ten temat przemycic? Nie możecie przeżyć bez tego, co za ludzie...
0
@tristan87 Wiem chyba o kogo chodzi, aż mnie pypeć zaswędział.
16
Siema normalna La Ramblo, obyś taka była zawsze! :)
1
Ake delikatnie wychylony, szkoda...
1
@Eto'o9 R10 Możesz pluć na nich nawet w ciszy, to żadna agitacja :P
2
@Remi70 Plakatów też nie ściągają. To co było wcześniej może zostać, byle nie zmieniać go w trakcie ciszy wyborczej itp.
0
@HighestInTheRoom 14 października było by 00:00, 24:00 jest 13 października.
18
@gumaz Chłop tak bełkocze że sam nie wie co mówi, a Ci debile też nie rozumieją i krzyczą co popadnie bez prowodyra. Porażka.
3
@macio_944 Codziennie to wpieprzam na śniadanie i już chyba powoli zaczynam mieć dość, ale zajebiste to :D
3
@HighestInTheRoom Nie wiem skąd w opozycji tyle nadziei, ja jakoś nie wierzę w ich przegraną chociaż życzę im tego z całego serca.
@Crystal37 typowy pisior, nikt nie wspomniał o PO a ten swoje, weźcie się już zamknijcie w piwnicy do poniedziałku.
5
Boże, jak ten stary zgred bełkocze, ktokolwiek o zdrowych zmysłach na Niego głosuje? Przecież on gada jak pijany dziadek z demencją... Super reprezentacja na arenie międzynarodowej. Tusk i Trzaskowski chociaż potrafią się wypowiedzieć swobodnie, podać argumenty, widać energię, a ten gada byle gadać, wróć... bełkocze byle bełkotać sloganami.
1
@Pawci023x No i właśnie no to chodzi. Niedorozwoje umysłowe robiące 8 dzieci, nie mające świadomości, że ich na nie nie stać żyją za pieniędze tych, którzy boją się miec jedno dziecko bo obawiają się o Jego przyszłość, utrzymanie itd. Czy tak to powinno wyglądać? Jaka partia taki elektorat, debilami łatwiej się rządzi i PiS to doskonale wie, dlatego celuje z programem w patologię.
2
@Torpeda0991 Problem w tym że polityką interesuje się w minimalnym stopniu. Po prostu widzę ceny żywności, mieszkań, widzę co dostaje od państwa zwykły młody człowiek bez dzieci, co odwala się w sejmie, afera goni aferę, człowiek tyra dzień w dzień i w sumie to nie wie po co. Nie trzeba się interesować polityką żeby widzieć, że jest coraz gorzej. Lepiej chyba zmienić władze i zaryzykować, niż iść całej równią pochyłą no nie?
0
Serio, wynik w niedziele może odebrać mi ostatnie resztki chęci do życia i patrzenie na przyszłość w Polsce. Też tak macie? Zacznę chyba serio rozważać wyjazd, żeby w miarę godnie żyć, bo tu będzie cyrk jeżeli pewna partia przedłuży kadencję.
2
@Kgorecki2500 44 osoby do zablokowania, który to jeden z drugim pisior?
1
@Torpeda0991 Poczytaj sobie jakie warunki musi spełniać referendum i co jest nie tak z formułą pytań. To nie jest referendum tylko narzędzie pisu do zwiększenia szans na więcej głosów i każdy o tym dobrze wie.
9
@John_Doe Po co tu wstawiasz te głupoty? Jesteś jakimś pisowskim trollem? To referendum jest nielegalne, niezgodne z prawem, pytania są sformułowane w taki sposób, żeby uderzyć w przeciwników pis, niejednoznaczne. Nie wezmę w tym udziału, ale jeżeli ktoś chce głosować na opozycję a przeczyta pytania z referendum to może zmienić zdanie, to jawna agitacja w ciszę wyborczą. Takie rzeczy tylko w Polsce pissowskiej, wstyd i hańba dla obywateli. Nie mają hamulców, niczego się nie obawiają i robią wszystko żeby nie przegrać. Uważam, że to jedna z wielu niedorzecznych akcji jakie nas czekają ze strony pisiorów podczas tych wyborów.
0
@Michael24 Nie wiem czemu, ale u takich potrafię po twarzy rozpoznać, że coś jest ewidentnie nie tak w głowie.
1
@MadafakinGuy Z Jaworkiem sobie leży na hamaku i ogląda w TV polską farsę
2
Ten mecz to jeden wielki wstyd a tu będzie radość :D tragedia jak nisko upadły oczekiwania w stosunku do tej kadry..
7
Klepiemy Mołdawię i Czechy i mamy awans. Trochę z piekła do nieba, a na przygotowanie do Czechów sporo czasu.