kuz

0

Boję się o te wyniki (:

kuz

3

@macio_944 Dobrze, że mamy łatwiejszą grupę w LM i trudny mecz z Porto za sobą :P Bo znowu na najważniejszy moment w sezonie wypadają nam gracze i było by kiepsko.

kuz

3

Wszystkie ziomeczki z rambli żyjący tylko prowokacjami politycznymi i tematami stricte związanymi z polityką aktualnie:
https://i.imgflip.com/xzfw9.jpg?a471432

kuz

1

W rankingu najlepszych piłkarzy sezonu 23/24 wg. jakiegos 90 min Ronaldo jest wyżej od Messiego. Pytanie co on takiego zrobił w tej Arabii? Leo wygrał puchar ligi i się do tego znacząco przyłożył, a Ronaldo?

kuz

0

@MiloszFCB1899 mam one blade ten najtańszy model chyba juz ze 3 lata, goli praktycznie na 0, nic nie widać i jest wygodny zarówno na sucho jak i z pianką. Nie zamienie nigdy na nic innego.

kuz

4

@esem91 storisek michalmarszal @HighestInTheRoom hasztag nakłaniający do głosowania na jedną z partii

kuz

5

Marszałek sejmu jawnie łamie ciszę wyborczą na twitterze, ciekawe, czy poniesie jakieś konsekwencje czy zamiotą pod dywan.

kuz

0

@hayek Wszystko Wam trzeba dosłownie pisać :D przecież to w ironii było napisane

kuz

2

Chłop ma bombe ale w głowie :D jak ktoś wspomniał, dziwny dzień na wpuszczenie randomowego ziomka na najbardziej chroniony obiekt w Polsce :P mój kraj, taki piękny.

kuz

6

@Przemek2323 No przecież masz podpięty post główny o tym, każdy wie. Czy Wy musicie nawet w cisze coś na ten temat przemycic? Nie możecie przeżyć bez tego, co za ludzie...

kuz

0

@tristan87 Wiem chyba o kogo chodzi, aż mnie pypeć zaswędział.

kuz

16

Siema normalna La Ramblo, obyś taka była zawsze! :)

kuz

1

Ake delikatnie wychylony, szkoda...

kuz

1

@Eto'o9 R10 Możesz pluć na nich nawet w ciszy, to żadna agitacja :P

kuz

2

@Remi70 Plakatów też nie ściągają. To co było wcześniej może zostać, byle nie zmieniać go w trakcie ciszy wyborczej itp.

kuz

0

@HighestInTheRoom 14 października było by 00:00, 24:00 jest 13 października.

kuz

18

@gumaz Chłop tak bełkocze że sam nie wie co mówi, a Ci debile też nie rozumieją i krzyczą co popadnie bez prowodyra. Porażka.

kuz

3

@macio_944 Codziennie to wpieprzam na śniadanie i już chyba powoli zaczynam mieć dość, ale zajebiste to :D

kuz

3

@HighestInTheRoom Nie wiem skąd w opozycji tyle nadziei, ja jakoś nie wierzę w ich przegraną chociaż życzę im tego z całego serca.
@Crystal37 typowy pisior, nikt nie wspomniał o PO a ten swoje, weźcie się już zamknijcie w piwnicy do poniedziałku.

kuz

5

Boże, jak ten stary zgred bełkocze, ktokolwiek o zdrowych zmysłach na Niego głosuje? Przecież on gada jak pijany dziadek z demencją... Super reprezentacja na arenie międzynarodowej. Tusk i Trzaskowski chociaż potrafią się wypowiedzieć swobodnie, podać argumenty, widać energię, a ten gada byle gadać, wróć... bełkocze byle bełkotać sloganami.

kuz

1

@Pawci023x No i właśnie no to chodzi. Niedorozwoje umysłowe robiące 8 dzieci, nie mające świadomości, że ich na nie nie stać żyją za pieniędze tych, którzy boją się miec jedno dziecko bo obawiają się o Jego przyszłość, utrzymanie itd. Czy tak to powinno wyglądać? Jaka partia taki elektorat, debilami łatwiej się rządzi i PiS to doskonale wie, dlatego celuje z programem w patologię.

kuz

2

@Torpeda0991 Problem w tym że polityką interesuje się w minimalnym stopniu. Po prostu widzę ceny żywności, mieszkań, widzę co dostaje od państwa zwykły młody człowiek bez dzieci, co odwala się w sejmie, afera goni aferę, człowiek tyra dzień w dzień i w sumie to nie wie po co. Nie trzeba się interesować polityką żeby widzieć, że jest coraz gorzej. Lepiej chyba zmienić władze i zaryzykować, niż iść całej równią pochyłą no nie?

kuz

0

Serio, wynik w niedziele może odebrać mi ostatnie resztki chęci do życia i patrzenie na przyszłość w Polsce. Też tak macie? Zacznę chyba serio rozważać wyjazd, żeby w miarę godnie żyć, bo tu będzie cyrk jeżeli pewna partia przedłuży kadencję.

kuz

2

@Kgorecki2500 44 osoby do zablokowania, który to jeden z drugim pisior?

kuz

1

@Torpeda0991 Poczytaj sobie jakie warunki musi spełniać referendum i co jest nie tak z formułą pytań. To nie jest referendum tylko narzędzie pisu do zwiększenia szans na więcej głosów i każdy o tym dobrze wie.

kuz

9

@John_Doe Po co tu wstawiasz te głupoty? Jesteś jakimś pisowskim trollem? To referendum jest nielegalne, niezgodne z prawem, pytania są sformułowane w taki sposób, żeby uderzyć w przeciwników pis, niejednoznaczne. Nie wezmę w tym udziału, ale jeżeli ktoś chce głosować na opozycję a przeczyta pytania z referendum to może zmienić zdanie, to jawna agitacja w ciszę wyborczą. Takie rzeczy tylko w Polsce pissowskiej, wstyd i hańba dla obywateli. Nie mają hamulców, niczego się nie obawiają i robią wszystko żeby nie przegrać. Uważam, że to jedna z wielu niedorzecznych akcji jakie nas czekają ze strony pisiorów podczas tych wyborów.

kuz

0

@Michael24 Nie wiem czemu, ale u takich potrafię po twarzy rozpoznać, że coś jest ewidentnie nie tak w głowie.

kuz

1

@MadafakinGuy Z Jaworkiem sobie leży na hamaku i ogląda w TV polską farsę

kuz

2

Ten mecz to jeden wielki wstyd a tu będzie radość :D tragedia jak nisko upadły oczekiwania w stosunku do tej kadry..

kuz

7

Klepiemy Mołdawię i Czechy i mamy awans. Trochę z piekła do nieba, a na przygotowanie do Czechów sporo czasu.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?