kuz

5

@norbi77 Jezeli minie określony czas to wszystkie głosy będą nieważne, znając pis to celowe działanie w okręgach, w których wiedzieli, że przegrają. Nic mnie nie zdziwi.

kuz

1

@arasz1819 Nie tłumacz im tego, i tak nie zrozumieją.

kuz

1

@Uukasz_93 Do końca im wciskają ściemę :D

kuz

0

@hayek No ale on przecież jeszcze nie wygrał. Dzien po zwycięstwie będzie dniem, gdy utworzą nowy rząd, co pewnie będzie w styczniu.

kuz

2

@hayek Nie no, Ty tak poważnie?

kuz

5

@require Tusk nawet nie ma pewności ze będzie rządził, ale pójdzie do banku wypłacić pieniądze... Ludzie, dajcie im utworzyć rząd a potem rozliczajcie z obietnic.
Tak samo glupia odpowiedź jak samo pytanie.

kuz

15

@!34RC3!_0N4 Za rządów PO był mega kryzys, a i tak nie przyniesli nam takiego wstydu jak PiS, nie wkur**li narodu na tyle, że miliony wychodziły na ulicę. Reprezentowali nas godnie w Europie a nie palili mostów ze wszystkimi. Do tego ich afery z osmiorniczkami, zegarkami czy amber gold to mały pikuś przy tym, co przez 8 lat zaserwował nam PiS.
Nie bronie PO i Tuska, ale trzeba serio być ślepym żeby uważać ich za gorszych od PiSu. Nie da się być gorszym i bardziej podłym od nich. I mówię to jako neutralny obserwator bo nie jestem za żadną z partii, uważam że polityka nigdy nie będzie dla zwykłych ludzi tylko dla kieszeni tych, którzy w niej siedzą.
Pozbycie się PiSu to najlepsze co może nas spotkać nawet jeżeli przez 4 lata nic się nie zmieni na lepsze, a KO wraz z 3D mieli ku temu najlepsze warunki i chwała wszystim, którzy myślą i na nich zagłosowali.

kuz

1

@don'T.R.I.P.e dokladnie, to kompletnie nic by nie zmieniło bo pytania i odpowiedzi były oczywiste i w tej kwestii nic sie nie zmieni. Też mnie to zastanawiało.

kuz

0

@MesQueUnClub96 Oby, większe miasta to mniej patologii i ludzi bez wykształcenia, więc jest sporo szans na wynik poniżej 35%.

kuz

4

Bardzo mylnie ludzie interpretują te 70% KOMISJI! A nie głosów. W 20% komisji z wielkich miast może być więcej głosów niż w pozostałych 80% wiosek i miasteczek. Tu jeszcze sporo może się zmienić.

kuz

0

@michal26 Ale Kukiz nigdy nie miał w rękach możliwości takich jak ma teraz Trzecia Droga, to całkiem inna sprawa.

kuz

7

@Gitarkafcb napluli by wszystkim w twarz. Cała kampania to głoszenie odsunięcia PIS od władzy, nie wyobrażam sobie, że wypinają się na swój program oraz wyborców. Po prostu - nie.

kuz

4

@macio_944 Wpisywanie na listy laski, która mówi o płaskiej ziemi, wifi zabijającym płody, a potem tłumaczenie, że i tak się nie dostanie więc spoko.
To tylko igła w stogu siana jeżeli chodzi o takie odklejki Konfy, dlatego nikt ich nie traktuje jako poważną partię.

kuz

7

U Holeckich i Rachoniów w domu podobno zakręcili grzejniki, bo jest gorąco od palących się tam dup i grzanie jest zbędne.

kuz

1

@Janas11224 stawiam, że procentowo duża większość to osoby 60+, żeby nie powiedzieć stare prukwy dewoty itp

kuz

0

@Toretto Dlatego w lokalach, bo:
a) starszy elektorat nie ogarnia na tyle technologii
b) weryfikacja tożsamości w lokalu jest dużo sprawniejsza niz ta online
c) bezpieczniej mieć zamknięty serwer i dostęp tylko bezpośrednio z lokalu, niż otwarty dla kazdego w sieci (to sprzyja atakom hakerskim)

kuz

0

@pikass14 Dlatego trzeba by to było mega dobrze zorganizować, to już robota dla mądrych głów, aczkokwiek sama perspektywa dużo ułatwia.

kuz

0

Co myślicie o zmianie w przyszłości i głosowanie cyfrowe? Wchodzisz do lokalu, podchodzisz do stanowiska, klikasz kandydata. Automatycznie zlicza głosy, wyniki od razu na sam koniec głosowania, oszczędność papieru itp. Wiadomo, musiałby to być bardzo dobrze opracowany system, żeby było bezpiecznie, ale mamy XXI wiek i nie brakuje mądrych osób żeby taką technologię opracować.
Swoją drogą w każdym kraju wybory odbywają się w sposób "papierowy"?

kuz

3

@require Smak życia mam odebrany przez karakana i Jego wieśniaków, nie ma już czego odbierać.

kuz

0

Pierwsze głosowanie nowego rządu powinno być o natychmiastowy zwrot kurtki Giertycha przez Jarosława Kaczyńskiego.

kuz

0

@stone80 To tylko porównanie, bo ochrona Kaczora przy pomniku też kosztuje - podatników oczywiście. Pilnuje? Kordon radiowozów? Nie pamiętam żeby kiedykolwiek tak było na taką wielką skalę.

kuz

1

@MarioVeB! +1, ludzie piszący, że za PO było to samo haha, Tuska pilnowali policjanci za państwowe pieniądze? Nie kojarzę, pomnika też pilnowali? Jak Tusk składał kwiaty raz w miesiącu? Nie kojarzę.
Ciekawe czy Kaczor wynajmie prywatna firmę ochroniarską za swoje pieniądze jak PiS straci władzę.

kuz

3

@tristan87 Ja bym widział Trzaska na tym stanowisku, ale chyba nie może ze względu na prezydenture w Wawce. Szkoda, bo chłop poukładany i reprezentatywny.

kuz

2

@KamQiX A nawet dłużej :)

kuz

1

Budka ładne oranko w tvn24, pisiory jakieś posmutniałe

kuz

6

Ja nie rozumiem tych wyników sondażowych. Urny zamknięte, bo jeszcze ludzie głosują, nic nie policzone + głosujący za granicą, to jak wróżenie z fusów trochę, a wszyscy biorą to już za pewnik...

kuz

1

Korzeń w chmarzeń

kuz

0

Powiedzcie mi jak dla laika, co może zmienić opozycja mając większość? TVP przestanie być tubą propagandy? Zmiana premiera?

kuz

0

Ale marną piłkę gramy...

kuz

14

@Nazio_87 i teraz aparat państwowy ma zaznaczone, że jesteś zdrajcą narodu :)

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?