kuz

5

@macio_944 Już płoną, i dobrze! @JohnA wejdz na facebooka na pierwszy lepszy serwis sportowy informujący o ZP dla Leo. Same reakcje HAHA i wylew bólu dupy w komentarzach, że znowu oszukana ZP, że nic nie warta bo dostaje za nic.

kuz

0

@PawkoFCB Wiedźmin 4 to nie długie lata :P

kuz

1

@barcadreed Premia poszła zeby do końca dociągnąć propagandę, co im zależy :D

kuz

3

@maroon No ale bez jaj, laska siedzi z telefonem w łapie pewnie na spotkaniu i na bieżąco twittuje już swoje żale, przecież to jest żałosne.

kuz

20

@draxidox Czy ja dobrze widzę, że oni w kuluarach prowadzą na razie tajne rozmowy między sobą, a ta na twitterze już wszystko sprzedaje do mediów? Ja pier**le, kto na nią głosował to ja nie wiem...

kuz

8

@LaLigaPD Zalewski był oskarżony bezpodstawnie przez przekupionego gościa. Chyba już jest oczyszczony z zarzutów.

kuz

5

@Encore Co oni mają w baniach :D Tyle hajsu zarabiają a obstawiają u jakiegoś buka zamiast inwestować w coś innego, legalnego :D Paranoja

kuz

2

Komentarz usunięty

kuz

0

@gumaz Bydgoszcz Szwederowo, zatrzymali się w latach 80

kuz

2

@Joki_ Jaki samograj? Przecież tam masz tyle aktywności pobocznych, że fabuła to tylko dodatek. Przeszedłem ją 3 razy na rózne sposoby a teraz potrafie siedzieć 5 godzin i polować na zwierzęta i biegać po mapie robiąc milion innych rzeczy.

kuz

1

@SawneyBean jest najlepsza pod względem swiata, mechanik, automatyzmow, smaczków i wszystkiego po trochu. Typowo technicznie pod wzgledem wykonania nie ma równych. Swietna grafika, znakomita optymalizacja, wszystko.

kuz

3

@macio_944 Racja, nie kazdy musi ja lubić ale jest to najlepsza gra na świecie do tej pory

kuz

0

@Criss18Barca Może jakaś awaria blika jest

kuz

7

@KrychaFCB Więcej szczekania, więcej mediów, to na pewno forma wzrośnie.

kuz

1

@DragonxNF Zależy w jaką grę :) W jakieś rdr2 czy Wiesiek lepiej pograć z ładną grafiką w 30 fps, ale w gry typu COD czy Cyberpunk już lepiej mieć więcej klatek

kuz

2

@Danny Gaucho Tak właśnie myślałem, jak nazwisko potrafi wynieść na piedestały.

kuz

7

Gdyby tyle goli co Cristiano strzelił w lidze arabskiej jakiś Bakambu to by nikt o nim nawet nie wspominał w kategorii największej liczby goli w roku :D

kuz

1

@Emhyr Cancelo i on powinni ex aequo dostać :P

kuz

0

kuz

0

@Koorsik vpnem kolego

kuz

0

@bartekvisca No dlatego to będzie działanie na szkodę narodu. Wojna za granicą, w Izraelu, fundusze unijne wiszą, a Duduś wybierze Morawieckiego mając świadomość, że to tylko gra na zwłokę. Pokaże wtedy, że jest oszołomem Jarka i tyle.
@Nieznajomy na prezydent.pl jest jasno napisane, że kandydat powinien być wyłoniony z większości parlamentarnej.

kuz

2

@tbas Nie, ale myslisz ze oni pobieraja tylko 500+? Żarcie i dodatkowe zasiłki mają z mopsu, najbardziej obeznani to żyją jak pączki w maśle ze wszystkich socjali. 500/800+ to tylko wierzchołek góry lodowej.

kuz

0

@tbas Chyba że wliczasz samotne "madki" z 3 dzieci jako "mama na pełen etat" to wtedy racja. :) A 800+ na paznokcie i ubranka.

kuz

57

800+ tylko dla rodzin z min. jedną osobą pracującą na legalnej umowie - ale to by było piękne. Kwik nierobów i patologii było by słychać w kosmosie, ale w końcu było by tak jak być powinno.
Nie wiem czy opozycja ma na tyle jaj, bo przez takie coś za 4 lata cała patologia będzie znowu głosować na PiS, a PiS będzie tego używał w kampanii, że przywróci kase dla wszystkich.

kuz

7

@Deviler Idealne rozwiązanie, walka z nierobami i patologią

kuz

1

@Emhyr O tym samym pomyślałem, jaki poziom i oczekiwania taka radość :P

kuz

1

@galix22 wyżyć się na Tusku muszę, inaczej się uduszę :D

kuz

0

@Karzel Stary, ale co miał powiedzieć, że "Jak Andrzej Duda przeciągnie zmianę władzy o maksymalny, czas, pozwoli nam utworzyć rząd w koalicji i będziemy mieli wszystko poukładane, to zrobimy to to i to, najwcześniej w lutym"?
Przecież nawet nie wiedział jak się będą siły układały w sejmie, żeby jakieś daleko idące wnioski wyciągać. Teraz musi negocjować sporo rzeczy z 3D i lewicą bo nie rządzi samo KO. Każdy normalnie myślący człowiek to wychwycił i to co piszecie wszyscy to przywalanie się na siłę do Tuska i opozycji "bo tak" "bo ja na nich nie głosowałem i na pewno nic nie zrobią". Taki sam casus jak wygrana Laporty. Jego przeciwnicy tutaj juz od pierwszego dnia go krytykowali i rozliczali, dalej to robią pomimo, że robi mega robote w klubie. Tutaj jest nienawiść, własna duma ponad logikę i tyle.

kuz

0

@MarioVeB! Nie wiem skąd info że ktokolwiek się z czegoś wycofuje, skoro w mediach na razie panuje euforia po wygranej opozycji, i liderzy nawet nie chcą na razie komentować pierwszych decyzji. Nie mówią nawet kto będzie szefem rządu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?