I jest oficjalka GTA VI na insta rockstara, trailer w grudniu.
We are very excited to let you know that in early December, we will release the first trailer for the next Grand Theft Auto. We look forward to many more years of sharing these experiences with all of you.
@Odcinkowy To samo miało byc z Szachtarem i RSSS, efekt odbicia, powrót po kontuzjach, złość po klasyku, najlepsza wersja Barcy. Weź już nie nabieraj ludzi. :))))
Haha jak nie wygramy z Porto a Szachtar klepnie Antwerp to może być gorąco. Nigdy bym się w takiej grupie tego nie spodziewał, a z taką grą to znowu jest realne. Co za czas by być kibicem Barcy. :P
Lewandowski zjazd dekady od grudnia? Co chłop zapomniał jak sie gra w piłkę to jest dramat. Pierwszą połowę sezonu czarował, asystował, dogrywal, strzelał a teraz? Uważam że w ekstraklasie by się kopał po czole... Tragedia co tam się z nim stało.
@DonCarletto No właśnie według prawa podobno nie mogą, a koleś jest Januszem robiącym na złość i to wykorzystuje. To podobno nie pierwsza taka Jego akcja.
@tristan87 Nie ma kamer, koleś w nocy zabrał auto. Do tego jest znany z tego, że parkuje celowo przed rozpoczęciem budowy w różnych miejscach. Nasz kraj z dykty. :D
@Ojciec5tkidzieci Ja w ich wieku się bałem, że nie będzie ekipy do charatania w gałę pod blokiem. Uważam, iż w tym przypadku powinno być bardziej szkoda tych dzieci.
Niedawno ktoś mówił, że Lenglet bez problemu może grać w pierwszej 11 w Barcy, tak się rozwinął, a tu taki artykuł? Redakcjo, jak możecie szkalować wielkiego francuza?
0
Odpaliła mi się niechcący Rambla bez adblocka... Boże... Wy tu tak żyjecie?!
12
@clyde A ja nie ufam ludziom, którzy mają takie problemy xD Jeden lubi to a drugi tamto, a jeszcze trzeci trochę tego a trochę tego.
9
I jest oficjalka GTA VI na insta rockstara, trailer w grudniu.
0
@hayek No a to nie o to walczyły kobiety? Czy coś mnie ominęło?
3
@Odcinkowy To samo miało byc z Szachtarem i RSSS, efekt odbicia, powrót po kontuzjach, złość po klasyku, najlepsza wersja Barcy. Weź już nie nabieraj ludzi. :))))
6
@JimMorrisonFCB Bo fcbarca też jest umoczona w spisek, proste
3
Ciężki okres ostatnio dla Barcy, miejmy nadzieję że w 2048 będzie już tylko lepiej.
0
https://vm.tiktok.com/ZGJoC1J6j/
Hahah Pedri dwa miesiące po kontuzji, pierwsza rozgrzewka i mógł znowu wylecieć. Widzieliście to? :P
0
@Pedri16Future Remis z Porto? :P No nie wiem
8
Haha jak nie wygramy z Porto a Szachtar klepnie Antwerp to może być gorąco. Nigdy bym się w takiej grupie tego nie spodziewał, a z taką grą to znowu jest realne. Co za czas by być kibicem Barcy. :P
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Do kibiców PSG (albo oglądających często ich mecze.) Czy Dembele w ogóle coś daje czy tylko biega bez sensu? Statystyki ma koszmarne.
4
@Pedri16Future No bo to kretyni, dobrze napisał. Można krytykować ale z kulturą.
0
Im dłużej to oglądam tym (tutaj wstaw tego mema z typem co się maluje na klauna)
2
Gundogan powinien Lewemu spuścić łeb w kiblu po meczu
0
Ferran 8 piętro Torres, rekin bez zębów na emeryturze, grandpa shark tututututu
2
@HighestInTheRoom Do tego (chociaż nie lubię Koemana) miał minguezy i innych Bolków, a Xaviemu kupili kogo chciał praktycznie.
3
Lewandowski zjazd dekady od grudnia? Co chłop zapomniał jak sie gra w piłkę to jest dramat. Pierwszą połowę sezonu czarował, asystował, dogrywal, strzelał a teraz? Uważam że w ekstraklasie by się kopał po czole... Tragedia co tam się z nim stało.
5
Wymieniacie tu z czym mamy problem, ale tu łatwiej można... Z czym my w ogóle nie mamy problemu? Gra jest marna od początku sezonu.
1
Kounde: Pokażemy naszą najlepszą wersję.
Bój się Europo. Zaorać ten klub.
2
@DonCarletto No właśnie według prawa podobno nie mogą, a koleś jest Januszem robiącym na złość i to wykorzystuje. To podobno nie pierwsza taka Jego akcja.
4
@tristan87 Nie ma kamer, koleś w nocy zabrał auto. Do tego jest znany z tego, że parkuje celowo przed rozpoczęciem budowy w różnych miejscach. Nasz kraj z dykty. :D
53
@Ojciec5tkidzieci Ja w ich wieku się bałem, że nie będzie ekipy do charatania w gałę pod blokiem. Uważam, iż w tym przypadku powinno być bardziej szkoda tych dzieci.
2
"Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię je**ł,
bo to mezalians byłby dla psa."
Wiadomo do kogo i o kim.
6
@lucas/catalan Boze jaki dziwny ryjec ma :D jak z filmu Wzgórza mają oczy
0
Vinicius is set to be awarded as the best player in La Liga for 2022/23. [Cadena COPE]
To chyba jakaś kpina?
1
@DaPidejpi Nie jestem fanem. Lepsze wsparcie ma nvidia i intel, są mniej awaryjne i bardziej kompatybilne.
1
@DaPidejpi fanboy.pl tam ma najlepsze zestawy na dany budżet. Odrazam amd i radeony.
2
@Saviola88 Czulem sie podobnie przy covidzie w peaku, ale tego nie nagrywalem jak ostatni debil. :D
0
Niedawno ktoś mówił, że Lenglet bez problemu może grać w pierwszej 11 w Barcy, tak się rozwinął, a tu taki artykuł? Redakcjo, jak możecie szkalować wielkiego francuza?