@michal26 No w tamtym sezonie mieliśmy napastnika przez przynajmniej pół roku, teraz gramy w 10. Chyba powinniśmy być coraz lepsi, a nie zaliczać regres? Tutaj nie widać żadnej zmiany na lepsze, ciągle grają to samo z przebłyskami pojedyńczych jednostek.
@michal26 Od 2016 szukałem problemu, skąd się to bierze, połączenie linii, brak kluczowego zawodnika, brak przygotowania fizycznego, brak tego, brak tamtego. Jesteśmy po prostu słabi, bez pomysłu. Grube ryby zarabiają ogromne pieniądze i nawet im nie zależy na poprawie formy. Lewy tak czy siak gra każdy mecz, nie ważne, że chłopa nie ma od chyba początku października na boisku i więcej przeszkadza niż pomaga.
@Beztroskii "Od trzech spotkań dużo lepsza gra w ataku" przestałem czytać. Przestańcie ich chwalić za cokolwiek bo tu nic nie gra, nie działa, nie ma pomysłu. Nauczyliscie się przez te lata wyciągać najmniejsze plusy bo to Wam daje jakąś nadzieję, że może będzie lepiej, ale nie, nie będzie póki właśnie takie wyciąganie plusów jest. W drużynie to samo, zawsze - BYŁO DOBRZE, ATAK DOBRY, BRAK SZCZĘŚCIA, BRAK SKUTECZNOŚCI. No ile można tego wysłuchiwać? Chłopy grają jak ślimaki, nie potrafią stworzyć konkretnego ataku, podać prosto piłki, wymienić kilku podań. Same wrzutki i przypadkowe przebitki (raz na 4 mecze Cancelo zagra z Felixem na raz i coś tam się uda) ale to nie o to chyba tu chodzi? Dziwne tylko, że w Gironie ziomki są dużo słabsi (przynajmniej na papierze) technicznie, a grają jak z nut i widać, że wiedzą co trener mówi. Czasami im nie wychodzi, brakuje dokładności, ale u nas to nie jest czasami tylko ciągle.
Mamy atak z kontry to Rapha trzyma piłkę 10 sekund, potem powolutku prowadzi ją De Jong aż przeciwnik się ustawi. Na koniec podanie do Lewego który przekłada 5 razy i traci albo oddaje na strzał w buraki/bramkarza. To pomysł Xaviego? Nie sądzę. Oni chyba go nie słuchają.
Boże jak ta Girona pięknie gra, widać jaki mają plan, kontra z prostopadłej piłki, przetrzymanie i ew. zgranie w pole/przed pole karne. Świetny zespół.
4
@ProMILs Ale Xavi nie ma ani wyników ani stylu.
0
@michal26 No w tamtym sezonie mieliśmy napastnika przez przynajmniej pół roku, teraz gramy w 10. Chyba powinniśmy być coraz lepsi, a nie zaliczać regres? Tutaj nie widać żadnej zmiany na lepsze, ciągle grają to samo z przebłyskami pojedyńczych jednostek.
14
@Pawel13sz Warto dodać, że to nie on się kompromitował tylko zawodnicy, bo odcinało im prąd, marnowali setki i mieli pełne gacie.
1
@Cvzx Malcolm od Raphinia, odmiana wypala oczy
0
@michal26 Od 2016 szukałem problemu, skąd się to bierze, połączenie linii, brak kluczowego zawodnika, brak przygotowania fizycznego, brak tego, brak tamtego. Jesteśmy po prostu słabi, bez pomysłu. Grube ryby zarabiają ogromne pieniądze i nawet im nie zależy na poprawie formy. Lewy tak czy siak gra każdy mecz, nie ważne, że chłopa nie ma od chyba początku października na boisku i więcej przeszkadza niż pomaga.
0
@Beztroskii "Od trzech spotkań dużo lepsza gra w ataku"
przestałem czytać.
Przestańcie ich chwalić za cokolwiek bo tu nic nie gra, nie działa, nie ma pomysłu. Nauczyliscie się przez te lata wyciągać najmniejsze plusy bo to Wam daje jakąś nadzieję, że może będzie lepiej, ale nie, nie będzie póki właśnie takie wyciąganie plusów jest. W drużynie to samo, zawsze - BYŁO DOBRZE, ATAK DOBRY, BRAK SZCZĘŚCIA, BRAK SKUTECZNOŚCI. No ile można tego wysłuchiwać? Chłopy grają jak ślimaki, nie potrafią stworzyć konkretnego ataku, podać prosto piłki, wymienić kilku podań. Same wrzutki i przypadkowe przebitki (raz na 4 mecze Cancelo zagra z Felixem na raz i coś tam się uda) ale to nie o to chyba tu chodzi? Dziwne tylko, że w Gironie ziomki są dużo słabsi (przynajmniej na papierze) technicznie, a grają jak z nut i widać, że wiedzą co trener mówi. Czasami im nie wychodzi, brakuje dokładności, ale u nas to nie jest czasami tylko ciągle.
0
Nie no, ale nie trafić z 3 metrów główką w piłkę? On zamknął oczy czy co?
0
@sorantor dalby bo nie byłoby tego ataku pewnie
4
Hahahah dzięki Lewy, następny meczyk znowu w pierwszej 11! Wierzę w Ciebie!
4
Garcia u nas robi dwa karne i ma czerwoną.
Garcia w Gironie to Puyol w prime.
Ktoś rzucił jakąś klątwę na tę drużynę w 2016.
0
Szkoda że nie mamy kasy bo tylko to blokuje Laporte...
2
"Zagraliśmy dobry mecz, zabrakło skuteczności, musimy się poprawić."
I tak to się kręci, można tak co mecz :) Aż się boję tej 1/8 LM.
8
To trochę wygląda jakby oni specjalnie nie chcieli strzelać mocniej i celniej xd ja już nie wiem
0
Dawaj Fermina Denzel nie czekaj
2
Mamy atak z kontry to Rapha trzyma piłkę 10 sekund, potem powolutku prowadzi ją De Jong aż przeciwnik się ustawi. Na koniec podanie do Lewego który przekłada 5 razy i traci albo oddaje na strzał w buraki/bramkarza.
To pomysł Xaviego? Nie sądzę. Oni chyba go nie słuchają.
5
Hahahahhaaha ja nie mogę z tego Brazola. My parodię gramy.
1
O co Lewy ma pretensje? xd
2
Lewy w trybuny z wolnego
7
Sędzia znowu gra z nimi XD
0
@Kazragore To samo miałem teraz na myśli haha
0
Ziomeczki w fmie lepiej potrafią zorganizować grę niż Xavi. To tyle.
0
Wszedł jak na treningu przeciwko u16
0
Boże jak ta Girona pięknie gra, widać jaki mają plan, kontra z prostopadłej piłki, przetrzymanie i ew. zgranie w pole/przed pole karne. Świetny zespół.
1
Tym razem bez zapasów na Lewym? :O Dziwne rzeczy ze dali mu wyskoczyć.
1
Girona jednak bardzo odważnie wyszła. Oby im zabrakło sił później bo zleją nas tymi kontrami.
0
Jeeeeeeeeeeedzieeeeemyyyy! Kooochaaaaaaniiii!
0
Ciężko rozróżnić kiedy Lewy odgrywa z pierwszej a kiedy mu odskakuje :P
1
"Lewandowski źle przyjął piłkę." 10 minut a już podsumowany.
0
Girona wesoły futbol, są okazje, coś wpadnie. Fajnie że nie murują od początku.
0
Prawie konsekwentnie w pierwszej minucie groźna okazja :D