Barca B by chociaż charakter pokazała a Ci wyszli i przegrali, do tego się zmęczyli. Ale co ja gadam, oni i tak się cały czas opieprzają. Ciekawe ile wolnego dostaną po tym meczu.
Hahaha za te 3 miliony to się pociąć damy teraz, tragedia i żenada gdzie ten klub jest. Kiedyś Barca c wychodziła na ostatni mecz i wynik to był rybka czy wygramy czy nie.. Teraz kasa najważniejsza.
@Barcasub No nie jest to żałosne, bo to taka sama obraza czyichś uczuć i religii. A podałem przykład który by dotknął bezpośrednio Ciebie to już jesteś oburzony, ciekawe.. . Oczywiście nie życzę źle Tobie i rodzicom a chodziło mi wyłącznie o przykład powagi sytuacji.
Cwiakała pięknie wypunktował Xaviego. Chłop nie robi nic tylko z meczu na mecz liczy na szczęście i indywidualności. Zero planu, analizy czy przygotowania.
Gdyby zespół pokonał Szachtar w Hamburgu to zarząd rozważałby to, aby zrezygnować z rozegrania towarzyskiego meczu w Dallas z Club América. Jednak klub stracił prawie 3M euro więc mecz nie został odwołany. [@tjuanmarti] (1️⃣)
Kontent dla dzieci, gry itp. :D Swoją drogą dobra sztuka z niej, ale gdzie ten twitch zmierza... ostatnio streamowała bez stanika i siedziała sobie i gadała ze stulejarzami. :P
Potem się konfiarze dziwią, że mają 6% poparcia jak takie dzbany tam chodzą po Sejmie. Jak teraz wytłumaczycie teraz tego chłopa? Uratował sejm przed pożarem?
0
@tristan87 Z jakiego pierwszego jak bvb ma 11 pkt
1
Barca B by chociaż charakter pokazała a Ci wyszli i przegrali, do tego się zmęczyli.
Ale co ja gadam, oni i tak się cały czas opieprzają. Ciekawe ile wolnego dostaną po tym meczu.
0
Disney zszedł haha :D występ widmo jak mniemam
0
Duża szansa że Laporta zwolni Denzela po tym meczu. 3 miliony piechotą nie chodzą a było by na wodę do pryszniców.
1
@ViscaelBarca2007 Valverde spał na ławce a druga ekipa klepała inter na wyjeździe...
0
Hahaha za te 3 miliony to się pociąć damy teraz, tragedia i żenada gdzie ten klub jest. Kiedyś Barca c wychodziła na ostatni mecz i wynik to był rybka czy wygramy czy nie.. Teraz kasa najważniejsza.
2
Ale my jesteśmy dziadersami, Laporta ich rozniesie za te 3 miliony kolejne. Na bank cos było w tym ze dowołał Lewego... Będzie wkurw w szatni.
1
Ale ma farta :D ja bym zostawił czerwo, prąd odcięło
2
Potężny Antwerp za mocny. Nas Kopenhaga zje w 1/8 jak tak dalej będzie.
0
@PatrykBarca Neymar :P
0
@Rewolucja123 Czwarta opcja - zespół jest w budowie. Jedno pewnie, gorszy od aktualnego Lewego to chyba nie może być już. :D
0
Jak Lewy dzisiaj nie strzeli przynajmniej dwóch goli to ja nie wiem xD Vitor przybywaj
0
@Barcasub :DDDDD
I na tym skończę.
0
@Barcasub Od 18 lat jest w sejmie ta tradycja, nie od wczoraj. Braun to debil i jesteś podobny jeżeli go bronisz. Tyle.
0
@Barcasub No nie jest to żałosne, bo to taka sama obraza czyichś uczuć i religii. A podałem przykład który by dotknął bezpośrednio Ciebie to już jesteś oburzony, ciekawe.. . Oczywiście nie życzę źle Tobie i rodzicom a chodziło mi wyłącznie o przykład powagi sytuacji.
0
Nie dość że słabo grają to jeszcze będą teraz wszyscy śmierdzieli :D Szambo w klubie jak się patrzy.
1
Cwiakała pięknie wypunktował Xaviego. Chłop nie robi nic tylko z meczu na mecz liczy na szczęście i indywidualności. Zero planu, analizy czy przygotowania.
1
@mrboom A spojrzyj się na taką to zaraz Ci dowali "na co się gapisz zboczeńcu?" XD też mam bekę, ubierasz się jak dzi**a i się dziwisz, że się gapią.
4
@TR3YWAY Kurtyzany też mają prawo do zabawy w weekend. Daj im spokój.
18
@tristan87 Juz widzę, jak 60 letnie Grażynko-Elżbiety od matmy czy polaka nie zadająod groma roboty na święta bo nowa minister tak mówi xd
3
@Deviler A ludzie i tak powiedzą, że Sousa zły uciekł tylko za kasą... Polskie szambo...
6
@Barcasub Ciekawe czy na pogrzebie swoich rodziców też byś wziął gaśnice i gasił świeczki w kościele bo tak śmiesznie.
14
Kibice Barcy się w cyrku nie śmieją :P
0
Ten Hag poleci?
1
@barcelonaLM Jak w ogóle można głosować przeciw? To jawne wyrażanie zgody na zabijanie wzajemne... Nie kumam.
0
Taką Kopenhagę to by przyjął w 1/8
1
@RobiS Trafilem, tak samo potępiam :D Ale nie ma czego potępiać bo one już są wystarczająco tępe
1
https://www.twitch.tv/mellooow_
Kontent dla dzieci, gry itp. :D
Swoją drogą dobra sztuka z niej, ale gdzie ten twitch zmierza... ostatnio streamowała bez stanika i siedziała sobie i gadała ze stulejarzami. :P
11
Potem się konfiarze dziwią, że mają 6% poparcia jak takie dzbany tam chodzą po Sejmie. Jak teraz wytłumaczycie teraz tego chłopa? Uratował sejm przed pożarem?
2
@ranger3120 No to klasycznie 1-0 rozje**emy