kuz

1

@Fenelon Wlozyl mu palca w oko a potem dał kartkę xD

kuz

0

@lucca87 Auba :)

kuz

2

@PaPo Mial setkę ale źle przyjął na klatkę i odskoczyła, przy golu Felixa zabrał obrońców ze sobą i zrobił miejsce. Nie wiem czy takie nic?

kuz

2

Hernandez Hernandez? Nic do Niego nie mam, nawet szacunku. I jeszcze coś tam o Negreirze szczekają, gdzie żadnych dowodów nie ma tylko domysły, a to, że większość arbitrów kibicuje Realowi to fakt który Iturralde powiedział w mediach.

kuz

9

@AlwaysBlaugrana No właśnie nie będąc na spalonym. Ferran był a Borja nie.

kuz

2

@Arden Ferran był na spalonym przy podaniu, Borja nie był i to chyba było kluczowe.

kuz

0

@Tasde Ale dla zawodników sam prestiż z przejścia do City, Live, PSG, Barcy, Realu, Bayernu... to już jest kuszące, nie chodzi o same pieniądze, takim klubom się nie odmawia.

kuz

0

@Herato W następnym sezonie jak wyprzedadzą połowe składu do lepszych klubów. Takie drużyny nie mają prawa być mocne przez okres dłuższy niż jeden max dwa sezony niestety.

kuz

0

@LukaszFan Też mieszkałem na wsi i 20mb/s adsl (z czego synchronizowało się max 12-15 bo centrala była stara). Przeprowadzka do miasta i światłowód to jak przesiadka z malucha do ferrari. :D

kuz

0

@626 Mam światełko od Orange 600mb/s, a EA App pobiera 80mb/s na miękko

kuz

4

BF2042 pobrany w 20 minut, 90GB gra.
Kiedyś za małolata zostawiało się kompa na całą noc, żeby pobrać grę 8gb przez mailshare czy ygoowa, a i tak czasami nie udało się wstać i pograć, albo archiwum było uszkodzone. :P

kuz

3

Manitka na Sevilli. Bawią się.

kuz

0

@stickie Myślałem, że mi się kanał zmienił, ale chyba jakiś fakap po ich stronie :P

kuz

9

Serio w środku meczu C+ dało reklamę?

kuz

1

@cules100pro Otworzył przestrzeń dla Felixa przy golu. Poza tym miał sytuację ale źle zgasił piłkę na klatkę i mu odskoczyła.

kuz

13

@Arden "Zacznij grać Robercik bo już mam trzech Ukraińców na umowę zlecenie w Twoje miejsce."

kuz

2

Walec z Girony.

kuz

1

@Firestone Najbardziej zatwardziali obrońcy Lewusa w końcu widzą, co ich pupilek gra, albo bardziej czego nie gra :D

kuz

0

Dovbyk co się bawi

kuz

0

kuz

3

Ferran drugi najlepszy mecz w tym klubie. Nie zapominajcie jak zatopił żółtą łódź podwodną kiedyś.

kuz

0

Borja absorbowal uwagę obrońców i bramkarza, lol

kuz

2

Xavi po meczu: "Zagraliśmy dobrą pierwszą połowę."

kuz

0

@draxidox Ktos słucha tego chłamu? Tylko antyradio

kuz

0

@hayek To ujma dla zwierząt by była.

kuz

3

@Arden Nie to, że się z nią zgadzam bo gardzę wszystkimi eko swirami, ale człowiek został stworzony jako roślinożerny pierwotnie, warto o tym poczytać. Mięso dopiero potem przyswoilismy a nasze narządy muszą się "nauczyć" je trawić :P

kuz

5

Teraz wyskakuje "Potwierdz, że jesteś człowiekiem."
Czyli rozumiem, że strona wolna od madrycioków póki co?

kuz

1

@xvcWinterSoldier To bym posta nie napisał XD żartuje

kuz

7

Też Wam zaczęło sprawdzać bezpieczeństwo połączenia na fcbarca? Czyżby jacyś madryccy hakerzy przejęli wczoraj serwery podczas, gdy wszyscy byliśmy zajęci przez Salamance? A może rodzina Salamanców?

kuz

0

@gumaz Czy chłop chciał samobója po prostu popełnić zabijając przy tym innych? Ja bym go zamknął za próbę zabójstwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?