Hernandez Hernandez? Nic do Niego nie mam, nawet szacunku. I jeszcze coś tam o Negreirze szczekają, gdzie żadnych dowodów nie ma tylko domysły, a to, że większość arbitrów kibicuje Realowi to fakt który Iturralde powiedział w mediach.
@Tasde Ale dla zawodników sam prestiż z przejścia do City, Live, PSG, Barcy, Realu, Bayernu... to już jest kuszące, nie chodzi o same pieniądze, takim klubom się nie odmawia.
@Herato W następnym sezonie jak wyprzedadzą połowe składu do lepszych klubów. Takie drużyny nie mają prawa być mocne przez okres dłuższy niż jeden max dwa sezony niestety.
@LukaszFan Też mieszkałem na wsi i 20mb/s adsl (z czego synchronizowało się max 12-15 bo centrala była stara). Przeprowadzka do miasta i światłowód to jak przesiadka z malucha do ferrari. :D
BF2042 pobrany w 20 minut, 90GB gra. Kiedyś za małolata zostawiało się kompa na całą noc, żeby pobrać grę 8gb przez mailshare czy ygoowa, a i tak czasami nie udało się wstać i pograć, albo archiwum było uszkodzone. :P
@Arden Nie to, że się z nią zgadzam bo gardzę wszystkimi eko swirami, ale człowiek został stworzony jako roślinożerny pierwotnie, warto o tym poczytać. Mięso dopiero potem przyswoilismy a nasze narządy muszą się "nauczyć" je trawić :P
Też Wam zaczęło sprawdzać bezpieczeństwo połączenia na fcbarca? Czyżby jacyś madryccy hakerzy przejęli wczoraj serwery podczas, gdy wszyscy byliśmy zajęci przez Salamance? A może rodzina Salamanców?
1
@Fenelon Wlozyl mu palca w oko a potem dał kartkę xD
0
@lucca87 Auba :)
2
@PaPo Mial setkę ale źle przyjął na klatkę i odskoczyła, przy golu Felixa zabrał obrońców ze sobą i zrobił miejsce. Nie wiem czy takie nic?
2
Hernandez Hernandez? Nic do Niego nie mam, nawet szacunku. I jeszcze coś tam o Negreirze szczekają, gdzie żadnych dowodów nie ma tylko domysły, a to, że większość arbitrów kibicuje Realowi to fakt który Iturralde powiedział w mediach.
9
@AlwaysBlaugrana No właśnie nie będąc na spalonym. Ferran był a Borja nie.
2
@Arden Ferran był na spalonym przy podaniu, Borja nie był i to chyba było kluczowe.
0
@Tasde Ale dla zawodników sam prestiż z przejścia do City, Live, PSG, Barcy, Realu, Bayernu... to już jest kuszące, nie chodzi o same pieniądze, takim klubom się nie odmawia.
0
@Herato W następnym sezonie jak wyprzedadzą połowe składu do lepszych klubów. Takie drużyny nie mają prawa być mocne przez okres dłuższy niż jeden max dwa sezony niestety.
0
@LukaszFan Też mieszkałem na wsi i 20mb/s adsl (z czego synchronizowało się max 12-15 bo centrala była stara). Przeprowadzka do miasta i światłowód to jak przesiadka z malucha do ferrari. :D
0
@626 Mam światełko od Orange 600mb/s, a EA App pobiera 80mb/s na miękko
4
BF2042 pobrany w 20 minut, 90GB gra.
Kiedyś za małolata zostawiało się kompa na całą noc, żeby pobrać grę 8gb przez mailshare czy ygoowa, a i tak czasami nie udało się wstać i pograć, albo archiwum było uszkodzone. :P
3
Manitka na Sevilli. Bawią się.
0
@stickie Myślałem, że mi się kanał zmienił, ale chyba jakiś fakap po ich stronie :P
9
Serio w środku meczu C+ dało reklamę?
1
@cules100pro Otworzył przestrzeń dla Felixa przy golu. Poza tym miał sytuację ale źle zgasił piłkę na klatkę i mu odskoczyła.
13
@Arden "Zacznij grać Robercik bo już mam trzech Ukraińców na umowę zlecenie w Twoje miejsce."
2
Walec z Girony.
1
@Firestone Najbardziej zatwardziali obrońcy Lewusa w końcu widzą, co ich pupilek gra, albo bardziej czego nie gra :D
0
Dovbyk co się bawi
0
@MatiVEB25 https://fullmatchshows.com/
3
Ferran drugi najlepszy mecz w tym klubie. Nie zapominajcie jak zatopił żółtą łódź podwodną kiedyś.
0
Borja absorbowal uwagę obrońców i bramkarza, lol
2
Xavi po meczu: "Zagraliśmy dobrą pierwszą połowę."
0
@draxidox Ktos słucha tego chłamu? Tylko antyradio
0
@hayek To ujma dla zwierząt by była.
3
@Arden Nie to, że się z nią zgadzam bo gardzę wszystkimi eko swirami, ale człowiek został stworzony jako roślinożerny pierwotnie, warto o tym poczytać. Mięso dopiero potem przyswoilismy a nasze narządy muszą się "nauczyć" je trawić :P
5
Teraz wyskakuje "Potwierdz, że jesteś człowiekiem."
Czyli rozumiem, że strona wolna od madrycioków póki co?
1
@xvcWinterSoldier To bym posta nie napisał XD żartuje
7
Też Wam zaczęło sprawdzać bezpieczeństwo połączenia na fcbarca? Czyżby jacyś madryccy hakerzy przejęli wczoraj serwery podczas, gdy wszyscy byliśmy zajęci przez Salamance? A może rodzina Salamanców?
0
@gumaz Czy chłop chciał samobója po prostu popełnić zabijając przy tym innych? Ja bym go zamknął za próbę zabójstwa.