@Xaviball A Ci, którzy mają wyjebkę bo i tak nic nie zmieni moje podejście i nie chcę tracić nerwów na napinanie się w internecie na tematy polityczne? Też mamy przyjmować czy jak?
@Sulimo Laska robi furorę na tiktoku dzięki Yamalowi i tej fecie po ME. Ale i tak szacun dla chłopaka, w Jego wieku w Polsce ziomki słuchają Young Leosi i strzelają koleżankom ze staników, a ten ma jedną dziewczynę i jest jednym z najlepszych zawodników w Europie. Niech tak trzyma.
@RosjaninBut Przecież to był niewyobrażalny fart. Jak niewiele trzeba żeby tak WIELE się zmieniło w biegu historii, to jest fascynujące i przerażające.
@Katalończyk 99 To tylko media piszą. Piszą też, że będzie ostra walka a wiadomo jak pieniądze działają. Takiego grajka chce pewnie połowa topowych zespołów.
EAFC25 podobno w trybie kariery ma mieć coś we współpracy z Fabrizio Romano. Już nie mogę się doczekać, jak zwolnią mnie z klubu po zdobyciu trypletu i rozjechaniu każdego, bo jeden młodzik nie zagrał meczu więcej i ogłosi to Romano. :P Skupiają się na czymś co będzie głośne a do poprawy jest 90% trybu...
Ronaldo płakał po znarnowanym karnym, gdzie miał jeszcze czas żeby pomóc drużynie. Messi płakał bo musiał zejść i nie mógł nic dać, żeby pomóc wygrać. Różnice, a w necie jak zwykle wyśmiewają jednego i drugiego.
@pluszek Prezes akurat tu ma racje, 10 latka powinna sie bawić na podwórku a nie być wykorzystywana w polityce, z wolnością słowa też w większości powinni decydować rodzice. Już jest zmanierowana tak że irytuje swoimi wypowiedziami.
@PatrykBarca Serio pytasz? Cała kariera jest do zaorania i zrobienia od nowa. PES 6 miał lepszą niż aktualna fifa. Nie wszyscy grają w ten szit FUT i wydają kasę. Mi sprawia frajdę kariera.
0
@Luciano99 Jeżeli wygrali z mocną ekipą eklapy to pokazuje jeszcze bardziej jaki mamy poziom :P
1
Haha Bożydar mówi, że jest dobrze. 0-0 z amatorami, jest super! :D Wisła to nie jest poziom na puchary.
4
@Xaviball A Ci, którzy mają wyjebkę bo i tak nic nie zmieni moje podejście i nie chcę tracić nerwów na napinanie się w internecie na tematy polityczne? Też mamy przyjmować czy jak?
3
@blakkudium Auba będzie sobie tam klepał w tej lidze, bo dalej jest w formie i mógłby spokojnie grać w Europie.
3
@Sulimo Pewnie w Hiszpanii tak, ale teraz jest światowa :P
4
@Sulimo Laska robi furorę na tiktoku dzięki Yamalowi i tej fecie po ME. Ale i tak szacun dla chłopaka, w Jego wieku w Polsce ziomki słuchają Young Leosi i strzelają koleżankom ze staników, a ten ma jedną dziewczynę i jest jednym z najlepszych zawodników w Europie. Niech tak trzyma.
0
@PatrychoO Jeszcze tylko by siedzieli na plaży w Miami, nie zapominaj
4
@DLFCB @seblabs Się patrzą wszyscy co to za pajac znowu się pojawił :D A jeszcze Brauna nie widzieli xD Ten to dopiero wstydu przyniesie
0
@Albatros Ankara Messi, przecież jest :P Fajna reklama, taka oldschoolowa.
31
@RosjaninBut Przecież to był niewyobrażalny fart. Jak niewiele trzeba żeby tak WIELE się zmieniło w biegu historii, to jest fascynujące i przerażające.
0
@PatrykBarca No ale nadal "samotnie". Ja tam sobie cenię rodzinę i przyjaciół.
12
@fcbarcafan19 Ale niedźwiedzia to się nie spodziewałem :D
0
@Katalończyk 99 To tylko media piszą. Piszą też, że będzie ostra walka a wiadomo jak pieniądze działają. Takiego grajka chce pewnie połowa topowych zespołów.
8
Komentarz usunięty
0
@Cule1234 Kiedy nadejdzie moment? Czyli wtedy gdy będzie już dogadany z innym klubem, a do nas będzie szedł ziomek z ligi tureckiej na skrzydełko? :D
3
EAFC25 podobno w trybie kariery ma mieć coś we współpracy z Fabrizio Romano. Już nie mogę się doczekać, jak zwolnią mnie z klubu po zdobyciu trypletu i rozjechaniu każdego, bo jeden młodzik nie zagrał meczu więcej i ogłosi to Romano. :P Skupiają się na czymś co będzie głośne a do poprawy jest 90% trybu...
5
Komentarz usunięty
0
@jakub1906 Jakie schyla się? Przecież normalnie siada sobie czy coś... Spiskowcy to zje*y największe.
0
Ronaldo płakał po znarnowanym karnym, gdzie miał jeszcze czas żeby pomóc drużynie.
Messi płakał bo musiał zejść i nie mógł nic dać, żeby pomóc wygrać.
Różnice, a w necie jak zwykle wyśmiewają jednego i drugiego.
6
@pluszek Prezes akurat tu ma racje, 10 latka powinna sie bawić na podwórku a nie być wykorzystywana w polityce, z wolnością słowa też w większości powinni decydować rodzice. Już jest zmanierowana tak że irytuje swoimi wypowiedziami.
5
@Herato Brednie sobie ktoś wymyślił. Jak to może dotyczyć zawodowych piłkarzy? A dzieci od podawania piłek? :D
0
@4drian0 I dont know ive just got here
0
@NeroTFP1 Kupił to ktoś tą Panią żeby opowiadała takie bzdury przeciwko Robercikowi :P
4
@Arden Pewnie ma też zdrowe zęby!
1
@Gall Dokładnie. Fati, Yamal, Gavi, Cubarsi potrafili czekać na swoją szansę i nie poszli za pieniędzmi, on chciał mieć chyba wszystko na tacy
0
O Xavim Simmonsie to ja Wam opowiem, żebyście nie musieli czekać. P$G dało pinionżki i poszedł. Koniec opowieści.
0
Speed jest właśnie u burmistrza Sofii w Bułgarii. :D Ale to wariat jest.
0
@PatrykBarca Serio pytasz? Cała kariera jest do zaorania i zrobienia od nowa. PES 6 miał lepszą niż aktualna fifa. Nie wszyscy grają w ten szit FUT i wydają kasę. Mi sprawia frajdę kariera.
1
@JohnnyBarca I to ostatnia z nowości, dawej kase na fifa pointsy biedaku
0
@Kazragore Czy ja wiem? Raptem jeden dyskusyjny karny z Newcastle PSG i potem w tym nieszczęsnym meczu Realu z Bayernem też do wybronienia.