@Azazel_Pazuzu Tylko, że u nas nie mówi się w kontekście dobrego transferu tylko coś w stylu "jakim cudem im się udało" "skąd wzięli na to pieniądze" "dalej zadłużają klub". :P Uważam, że po Euro większy hype jest na Williamsa niż na Mbappe, tymbardziej po całym cyrku i dymaniu białych przez Niego.
@BulaKG Samo odejście Savio to już jest ogromny minus :D Wydaje mi się, że połowa tabeli to max w La Liga, a w LM nowy format więc nie wiadomo czego się spodziewać teraz, na pewno dużo nie narobią bo raz, że to debiut a dwa będą słabsi.
@escarabajo Tak. Sprawdzili go sobie na swoim zapleczu, zaprezentował się tak, że bez problemu płacą i go wykupują. Każdy chyba by tak chciał, mieć możliwość kogoś ograć na całkiem dobrym poziomie a potem zainwestować. :P
@Albatros Pedri taki nietykalny? Brak formy, ciągłe kontuzje ostatnio, jeżeli miałbym wybrać kogoś z tych nietykalnych to chyba właśnie Jego. Tymbardziej, że Olmo to przecież Jego pozycja i nakrył go czapką na Euro.
@Cule1234 Najlepiej pozbyć się jedynego, który gdy drużyna dała dupy potrafił powiedzieć to wprost bez wybielania tak jak przyzwyczaili nas od lat. Czy mnie to dziwi? Nie.
Enrique Cerezo - prezes Atletico o przyszłości Félixa: "To wspaniały zawodnik, odniesie sukces w dowolnej drużynie, do której trafi. Piłkarze grają tam, gdzie chcą grać." [@mundodeportivo] 🍿
@Tasde Nie wiem jak Wy tam widzicie dotknięcie piłki do ziemi :D Wszystko jest zbyt szybko + mogła to być rakieta o ziemie a piłka w rakietę. Bardzo trudne do interpretacji. Na pewno nie jest to "idealne" :D
@Kgorecki2500 Ale serio teraz wszyscy będą się jarać tymi odklejeńcami z konfy? :< A oni znowu będą sobie napędzać kliki i wyświetlenia swoją "walką" z systemem i wywracaniem stolików, że Wam nie szkoda czasu na takie cyrki.
Kroos to idealny przykład jak na koniec kariery zepsuć sobie reputację, i dalej w to brnie :D Najpierw te brzydkie faule, teraz pretensje o nic, co jeszcze na koniec za fikołka odwali?
GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Nie-sa-mo-wi-te!!! Wisła prowadzi na bardzo trudnym terenie, w ciężkich warunkach, z bardzo poważnym przeciwnikiem! Bardzo dobry prognostyk przed startem nowego sezonu w Europie dla Polskich ekip!
0
@Kamiloza91 Więcej, jest powiększony format.
1
@Kamiloza91 Jeden grzyb, wystarczy że ekstraklasa
0
Dobra, to teraz takie 4-3 na koniec xD
3
@Safrani I tak podepną to wiadomo komu :)
0
@revolution33 Madrzejszy niż Kalafior. PSG to złota klatka, dziwie sie każdemu kto tam idzie.
14
Ale musiałby być kompletnym idiotą, żeby pójść do PSG :D Klub-klatka, zero sukcesów, najemnicy grają, prezes jest kretynem.
1
@Azazel_Pazuzu Tylko, że u nas nie mówi się w kontekście dobrego transferu tylko coś w stylu "jakim cudem im się udało" "skąd wzięli na to pieniądze" "dalej zadłużają klub". :P Uważam, że po Euro większy hype jest na Williamsa niż na Mbappe, tymbardziej po całym cyrku i dymaniu białych przez Niego.
3
@KRISU77 Oswald Cobblepot
2
@BulaKG Samo odejście Savio to już jest ogromny minus :D Wydaje mi się, że połowa tabeli to max w La Liga, a w LM nowy format więc nie wiadomo czego się spodziewać teraz, na pewno dużo nie narobią bo raz, że to debiut a dwa będą słabsi.
1
@blakkudium 1% szans, 99% wiary
0
@Katalończyk 99 ciezkie życie Polaka cebulaka
3
@misterio Strzał Hebersona trafiający kogoś w głowę to śmierć na miejscu. Minimum wózek i warzywo do końca życia.
0
@escarabajo Tak. Sprawdzili go sobie na swoim zapleczu, zaprezentował się tak, że bez problemu płacą i go wykupują. Każdy chyba by tak chciał, mieć możliwość kogoś ograć na całkiem dobrym poziomie a potem zainwestować. :P
0
@escarabajo Girona ma tych samych właścicieli co City, to była kwestia czasu, że go wezmą.
1
@jerzychytrus W tym klubie nic chyba już nikogo nie zdziwi :-)
0
@Albatros Pedri taki nietykalny? Brak formy, ciągłe kontuzje ostatnio, jeżeli miałbym wybrać kogoś z tych nietykalnych to chyba właśnie Jego. Tymbardziej, że Olmo to przecież Jego pozycja i nakrył go czapką na Euro.
10
@Cule1234 Najlepiej pozbyć się jedynego, który gdy drużyna dała dupy potrafił powiedzieć to wprost bez wybielania tak jak przyzwyczaili nas od lat. Czy mnie to dziwi? Nie.
0
@Pawel13sz Nic innego nie mógł powiedzieć, ale to śmiesznie brzmi :P
0
Czyli bardzo dobry zawodnik, ale nie chcemy go u nas bo nie aż tak dobry? :D
1
@Tasde Nie wiem jak Wy tam widzicie dotknięcie piłki do ziemi :D Wszystko jest zbyt szybko + mogła to być rakieta o ziemie a piłka w rakietę. Bardzo trudne do interpretacji. Na pewno nie jest to "idealne" :D
0
@Roafson24 O Olmo+Williams w sumie mówi się dopiero od dwóch dni chyba, wcześniej nikt w to nawet nie wierzył.
0
@Don-Corleone Yamal 120 od dziś.
1
@blakkudium Przy ewentualnym przyjściu Olmo i Williamsa nie ma dla Niego miejsca. Chyba, że Flick się uprze.
6
@tbas Do tego ograli go sobie na dobrym poziomie (Girona) i teraz jest gotowy na sukces w City. Mastermind.
0
@Ryoumen Nie, nie interesuje się. Znam ją z memów gdzie ludzie toczą bekę, a konfy tam chyba najwięcej.
1
@Kgorecki2500 Ale serio teraz wszyscy będą się jarać tymi odklejeńcami z konfy? :< A oni znowu będą sobie napędzać kliki i wyświetlenia swoją "walką" z systemem i wywracaniem stolików, że Wam nie szkoda czasu na takie cyrki.
19
Kroos to idealny przykład jak na koniec kariery zepsuć sobie reputację, i dalej w to brnie :D Najpierw te brzydkie faule, teraz pretensje o nic, co jeszcze na koniec za fikołka odwali?
0
@mordini123 Tu się kończy przygoda :)
7
O, ktoś się zlitował i wyłączył kamerę.
6
GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Nie-sa-mo-wi-te!!! Wisła prowadzi na bardzo trudnym terenie, w ciężkich warunkach, z bardzo poważnym przeciwnikiem! Bardzo dobry prognostyk przed startem nowego sezonu w Europie dla Polskich ekip!