kuz

0

@Kamiloza91 Więcej, jest powiększony format.

kuz

1

@Kamiloza91 Jeden grzyb, wystarczy że ekstraklasa

kuz

0

Dobra, to teraz takie 4-3 na koniec xD

kuz

3

@Safrani I tak podepną to wiadomo komu :)

kuz

0

@revolution33 Madrzejszy niż Kalafior. PSG to złota klatka, dziwie sie każdemu kto tam idzie.

kuz

14

Ale musiałby być kompletnym idiotą, żeby pójść do PSG :D Klub-klatka, zero sukcesów, najemnicy grają, prezes jest kretynem.

kuz

1

@Azazel_Pazuzu Tylko, że u nas nie mówi się w kontekście dobrego transferu tylko coś w stylu "jakim cudem im się udało" "skąd wzięli na to pieniądze" "dalej zadłużają klub". :P Uważam, że po Euro większy hype jest na Williamsa niż na Mbappe, tymbardziej po całym cyrku i dymaniu białych przez Niego.

kuz

3

@KRISU77 Oswald Cobblepot

kuz

2

@BulaKG Samo odejście Savio to już jest ogromny minus :D Wydaje mi się, że połowa tabeli to max w La Liga, a w LM nowy format więc nie wiadomo czego się spodziewać teraz, na pewno dużo nie narobią bo raz, że to debiut a dwa będą słabsi.

kuz

1

@blakkudium 1% szans, 99% wiary

kuz

0

@Katalończyk 99 ciezkie życie Polaka cebulaka

kuz

3

@misterio Strzał Hebersona trafiający kogoś w głowę to śmierć na miejscu. Minimum wózek i warzywo do końca życia.

kuz

0

@escarabajo Tak. Sprawdzili go sobie na swoim zapleczu, zaprezentował się tak, że bez problemu płacą i go wykupują. Każdy chyba by tak chciał, mieć możliwość kogoś ograć na całkiem dobrym poziomie a potem zainwestować. :P

kuz

0

@escarabajo Girona ma tych samych właścicieli co City, to była kwestia czasu, że go wezmą.

kuz

1

@jerzychytrus W tym klubie nic chyba już nikogo nie zdziwi :-)

kuz

0

@Albatros Pedri taki nietykalny? Brak formy, ciągłe kontuzje ostatnio, jeżeli miałbym wybrać kogoś z tych nietykalnych to chyba właśnie Jego. Tymbardziej, że Olmo to przecież Jego pozycja i nakrył go czapką na Euro.

kuz

10

@Cule1234 Najlepiej pozbyć się jedynego, który gdy drużyna dała dupy potrafił powiedzieć to wprost bez wybielania tak jak przyzwyczaili nas od lat. Czy mnie to dziwi? Nie.

kuz

0

@Pawel13sz Nic innego nie mógł powiedzieć, ale to śmiesznie brzmi :P

kuz

0



Czyli bardzo dobry zawodnik, ale nie chcemy go u nas bo nie aż tak dobry? :D

kuz

1

@Tasde Nie wiem jak Wy tam widzicie dotknięcie piłki do ziemi :D Wszystko jest zbyt szybko + mogła to być rakieta o ziemie a piłka w rakietę. Bardzo trudne do interpretacji. Na pewno nie jest to "idealne" :D

kuz

0

@Roafson24 O Olmo+Williams w sumie mówi się dopiero od dwóch dni chyba, wcześniej nikt w to nawet nie wierzył.

kuz

0

@Don-Corleone Yamal 120 od dziś.

kuz

1

@blakkudium Przy ewentualnym przyjściu Olmo i Williamsa nie ma dla Niego miejsca. Chyba, że Flick się uprze.

kuz

6

@tbas Do tego ograli go sobie na dobrym poziomie (Girona) i teraz jest gotowy na sukces w City. Mastermind.

kuz

0

@Ryoumen Nie, nie interesuje się. Znam ją z memów gdzie ludzie toczą bekę, a konfy tam chyba najwięcej.

kuz

1

@Kgorecki2500 Ale serio teraz wszyscy będą się jarać tymi odklejeńcami z konfy? :< A oni znowu będą sobie napędzać kliki i wyświetlenia swoją "walką" z systemem i wywracaniem stolików, że Wam nie szkoda czasu na takie cyrki.

kuz

19

Kroos to idealny przykład jak na koniec kariery zepsuć sobie reputację, i dalej w to brnie :D Najpierw te brzydkie faule, teraz pretensje o nic, co jeszcze na koniec za fikołka odwali?

kuz

0

@mordini123 Tu się kończy przygoda :)

kuz

7

O, ktoś się zlitował i wyłączył kamerę.

kuz

6

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Nie-sa-mo-wi-te!!! Wisła prowadzi na bardzo trudnym terenie, w ciężkich warunkach, z bardzo poważnym przeciwnikiem! Bardzo dobry prognostyk przed startem nowego sezonu w Europie dla Polskich ekip!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?