@tbas Dlatego znowu się obawiam kompromitacji :D Dziś poszło info o dokumentach to może jutro max pojutrze będzie już coś wiadomo. Alvarez też jeszcze nie zarejestrowany w Atleti, więc pewnie robią to seriami.
Proszę tylko, żeby zarejestrowali wszystkich do pierwszego meczu, najlepiej parę dni przed a nie na ostatnią chwilę. Aż żal by było patrzeć znowu na ten cyrk z rejestracją, trener nie wie czy może skorzystać z zawodnika, do końca nie może wytrenować ustawienia itp.
@szkudi7 No ale oni byli zarejestrowani ciągle przecież. Stare kontrakty zostają, Inigo Barca wyrejestrowala sama, Olmo dopiero przyszedł. Reszta wróciła z wypożyczenia.
@kanver_ Ale Torre w presezonie to był chyba najlepiej grający do przodu pomocnik, coś tam kiwnął, coś tam dograł do przodu, nie kręcił się bezsensownie. Martwi tylko to, że kondycyjnie był słaby, po połowie już zmiana. Pół roku można dać szansę.
@Cobra303 A według mnie właśnie jest szyty pod Atleti. Potrafi coś z niczego zrobić w polu karnym, brakowało im takiego napadziora, zamiast kołka Moraty jak znalazł. Zazdroszczę im tego transferu.
@juarez No właśnie Lewy psuł większość, bo szybkie podanie mu odskakiwało na 3 metry i przeciwnik zdążył albo wybić albo się ustawić. Nasze kontrataki w poprzednim sezonie to memy.
Wystarczy, że Flick nauczy ich wykorzystywać dobre sytuacje czy nie psuć fajnych kontrataków, które książkowo psuli za Xaviego, i już będzie to jakiś tam sukces i przełoży się na lepsze wyniki.
@MesQueUnClub96 Gość udzielał kilku wywiadów, mówił, że Jego ulubionym zawodnikiem jest Bobby Charlton, Puskas, że jak był mały to grał w FIFE 98. Ludzie podłapali bo koleś chciał trochę na pozór zrobić z Siebie jakiegoś starego wyjadacza. :D
@tbas Przy tym, że Flick lubi zostawiać tyle przestrzeni w tej strefie, wczoraj to widzieliśmy + ludzie znający styl Flicka to potwierdzali, to ja się trochę obawiam grać tam Casado czy Bernalem w jakimś klasyku czy TOP6 ligi. Na jakieś Almerie wystarczy, ale więcej? Wątpie. Każdy myśli tylko nie my.
Atleti bierze się za Kante, a my nadal nie mamy środkowego dzika zapier**laka, który będzie trzymał obronę i pomoc, bez 10 metrowej luki (tak Frenkie to do Ciebie).
Ale zaje*isty numer nagrał Grzesiu Kupczyk ex Turbo, CETi. Świetna gitarka na początku. Jak pierwszy raz usłyszałem, to przyznam, że pomyślałem że to Skawiński i KOMBII. :P Trochę mix wokali i muzyki "drażniący" dla ucha, dużo wysokich tonów.
@cules100pro Wyklucza. Jeżeli mielibyśmy dobrych skautów i kilka propozycji na stole to Flick miałby w czym wybierać. Tutaj było Olmo albo nic więc co miał powiedzieć? Trzeba wzmocnić drużynę.
@Pnog37 Były też informacje, że Barca nadal czeka na decyzję i wierzy, że się zgodzi. Czyli definitywnie nie powiedzieli nie, tylko czekają na lepszą ofertę od Bilbao wykorzystując Barcę do podbicia jej? Nie wiem, jest wiele niewiadomych, nawet to info o Zubimendim też jest jednak od dziennikarza, ale Romano chyba wie co mówi.
1
@KrychaFCB To już było nie do wygrania po takim psychicznym ciosie xD
0
@VeB 1899 Legnlet rozumiem, ale Garcia po dobrym sezonie w Gironie, przy kontuzji Araujo, uzupełnia czwórkę stoperów do stycznia.
0
@tbas Dlatego znowu się obawiam kompromitacji :D Dziś poszło info o dokumentach to może jutro max pojutrze będzie już coś wiadomo. Alvarez też jeszcze nie zarejestrowany w Atleti, więc pewnie robią to seriami.
2
Ale, że Desta z plaży w stroju koszykarza nie ściągneli na pożegnanie Roberto? Amatorzy...
1
@Pawel13sz Ojezu kolejny odrzut, placek który jest u schyłku kariery... Boże nie.
3
Proszę tylko, żeby zarejestrowali wszystkich do pierwszego meczu, najlepiej parę dni przed a nie na ostatnią chwilę. Aż żal by było patrzeć znowu na ten cyrk z rejestracją, trener nie wie czy może skorzystać z zawodnika, do końca nie może wytrenować ustawienia itp.
0
@sen w żadnej :( jeden sezon i błąd na błędzie
0
@szkudi7 No ale oni byli zarejestrowani ciągle przecież. Stare kontrakty zostają, Inigo Barca wyrejestrowala sama, Olmo dopiero przyszedł. Reszta wróciła z wypożyczenia.
0
@szkudi7 Strona LaLiga, drużyna -> FC Barcelona. Nikogo więcej póki co.
1
@kanver_ Ale Torre w presezonie to był chyba najlepiej grający do przodu pomocnik, coś tam kiwnął, coś tam dograł do przodu, nie kręcił się bezsensownie. Martwi tylko to, że kondycyjnie był słaby, po połowie już zmiana. Pół roku można dać szansę.
7
@Cobra303 A według mnie właśnie jest szyty pod Atleti. Potrafi coś z niczego zrobić w polu karnym, brakowało im takiego napadziora, zamiast kołka Moraty jak znalazł. Zazdroszczę im tego transferu.
1
@juarez No właśnie Lewy psuł większość, bo szybkie podanie mu odskakiwało na 3 metry i przeciwnik zdążył albo wybić albo się ustawić. Nasze kontrataki w poprzednim sezonie to memy.
1
@8stoichkov8 Ten kawałek cały jest jakimś hołdem dla Eddiego :P A intro to typowe granie EVH, tak jak mówisz.
0
@PatrykBarca Tam kibice wymusili takie ruchy, to ukłon w stronę fanów za cierpliwość w poprzednim okienku.
1
Wystarczy, że Flick nauczy ich wykorzystywać dobre sytuacje czy nie psuć fajnych kontrataków, które książkowo psuli za Xaviego, i już będzie to jakiś tam sukces i przełoży się na lepsze wyniki.
2
@MesQueUnClub96 Gość udzielał kilku wywiadów, mówił, że Jego ulubionym zawodnikiem jest Bobby Charlton, Puskas, że jak był mały to grał w FIFE 98. Ludzie podłapali bo koleś chciał trochę na pozór zrobić z Siebie jakiegoś starego wyjadacza. :D
1
@juarez Razem grali w ogródku z psem Pelego
15
Endrick po wylądowaniu w Warszawie: "Matko boska, pamiętam jak to miasto wyglądało w 1945r., dobrze, że udało się to wszystko odbudować."
1
@Kgorecki2500 Lepszy Kante niż nikt, a Bernal może się od Niego uczyć i zbierać doświadczenie. Kante swoje zagrał w życiu.
0
@tbas Przy tym, że Flick lubi zostawiać tyle przestrzeni w tej strefie, wczoraj to widzieliśmy + ludzie znający styl Flicka to potwierdzali, to ja się trochę obawiam grać tam Casado czy Bernalem w jakimś klasyku czy TOP6 ligi. Na jakieś Almerie wystarczy, ale więcej? Wątpie. Każdy myśli tylko nie my.
6
Atleti bierze się za Kante, a my nadal nie mamy środkowego dzika zapier**laka, który będzie trzymał obronę i pomoc, bez 10 metrowej luki (tak Frenkie to do Ciebie).
0
@TheNekro94 PSG mógłbym ja zarządzać, bo tam kasa się nie liczy.
1
Ale zaje*isty numer nagrał Grzesiu Kupczyk ex Turbo, CETi. Świetna gitarka na początku. Jak pierwszy raz usłyszałem, to przyznam, że pomyślałem że to Skawiński i KOMBII. :P Trochę mix wokali i muzyki "drażniący" dla ucha, dużo wysokich tonów.
1
@Kamiloza91 Malwarebytes, żadne CCleanery
0
@cules100pro Wyklucza. Jeżeli mielibyśmy dobrych skautów i kilka propozycji na stole to Flick miałby w czym wybierać. Tutaj było Olmo albo nic więc co miał powiedzieć? Trzeba wzmocnić drużynę.
0
@cules100pro Jasne, jak jeszcze nie było Flicka w plotkach to Barca już się kręciła wokół Olmo
1
@krol211 Mi się wydaje, że my nie mamy skautów tylko Deco który sobie wybierze kogoś i ma być.
0
@voronkoZZZ Nie, bo w wygranym sezonie dostaliśmy baty z Rayo żeby potem wygrać ligę.
1
@DamianBarcaCule To jest straszne...
1
@Pnog37 Były też informacje, że Barca nadal czeka na decyzję i wierzy, że się zgodzi. Czyli definitywnie nie powiedzieli nie, tylko czekają na lepszą ofertę od Bilbao wykorzystując Barcę do podbicia jej? Nie wiem, jest wiele niewiadomych, nawet to info o Zubimendim też jest jednak od dziennikarza, ale Romano chyba wie co mówi.