Teraz nagle każde zachowanie Ter Stegena będzie tu wyliczane, uwielbiam ramble, UJ że spalony, UJ że Pino zagrał idealnie i tak by nie miał szans na reakcję.
Flick nie robi zmian bo nie chce psuć tego co funkcjonuje. Xavi zaczął mieszać od razu i się wszystko posypało. Można chociaż zrozumieć takie posunięcie.
Może jak zaczniemy od baboli to w dalszej części sezonu los nas oszczędzi? Wygraliśmy 6-1 z Crveną kiedyś i każdy wie jak się skończyło, może czas w stylu "od dupy strony"?
1
Mbappe ucz się :)
5
Teraz nagle każde zachowanie Ter Stegena będzie tu wyliczane, uwielbiam ramble, UJ że spalony, UJ że Pino zagrał idealnie i tak by nie miał szans na reakcję.
0
@szkudi7 Serio nie siedzicie dziś po poprawinach na grillu/posiadowie z rodziną? :D
0
Parejo wóz z węglem xD
0
Odważny skład Flicka, ciekawe jak to się skończy
3
@Culer9002 kraj karteli narkotykowych
1
@Pedri16Future Ale miała wpływ na pchanie ego Mbappe, który ma +1 do Pichichi a jest mizerny
1
@xVENUMx Wystarczy powiedzieć sobie w myślach, że chłop ma różową koszulę i wszystko gra :P
0
@Pawlusek najpierw go przeniosą w pole karne i tam się przewróci
1
@Culer9002 atoprzepraszam
0
Chłop zaczyna faulować tego grubaska przy linii autu a tam karny, dobrze, że tego nie oglądałem :P
2
@GeneralXavi Właśnie sprawdziłem, jest jak mówisz. Ostatnio często mają jazdy.
0
@cules100pro No, przez kompromitujący występ bramkarza na przykład.
0
Hahaha, kompromitacja z Monaco, dajcie już spokój.
0
Przed meczem z Bayernem trzeba stoperanu się najeść i relanium zaparzyć. Będą ciężary.
1
@Chrupas Nie połowa, tylko Ter Stegen
0
Szaman Yaya Toure zdjął klątwę z Pepa i wygrali LM. Trzeba znaleźć tego szamana od nas i go ozłocoć.
1
Hahahaha Rapha co Wy robicie?!
1
Czemu on nie wyszedlł ?!
0
RIP :((((((((((((((
1
Flick nie robi zmian bo nie chce psuć tego co funkcjonuje. Xavi zaczął mieszać od razu i się wszystko posypało. Można chociaż zrozumieć takie posunięcie.
0
Gdybyśmy mieli szczęście w LM to liczylbym nawet na wygraną, ale wiemy jak jest. :P
0
Nie no on dziś przegina ten Marek :D co on robi?
2
Casado powinien popelniacłniać bledyłędy a tymcxasemzasem zagrywa do Yamala i trzyma srodekśrodek pomimo braku wsparcia Garcii, złoty chłopak.
0
Nie no jak chłopy to wybiegają to będzie hit
0
Jak niżej, wszyscy myśleliśmy o genie frajerstwa od 2016, a to tylko Ter Ste Gen...
2
@PatrychoO Właśnie , kolejną różnica klas. Flick ma jaja i mamy remis, Xavi miał jajecznicę i dostaliśmy manto.
1
Flick suszara w łapę
0
Może jak zaczniemy od baboli to w dalszej części sezonu los nas oszczędzi? Wygraliśmy 6-1 z Crveną kiedyś i każdy wie jak się skończyło, może czas w stylu "od dupy strony"?
5
@regatta52 Przecież dziś Garcia wszedł w Jego buty xD