kuz

1

Mbappe ucz się :)

kuz

5

Teraz nagle każde zachowanie Ter Stegena będzie tu wyliczane, uwielbiam ramble, UJ że spalony, UJ że Pino zagrał idealnie i tak by nie miał szans na reakcję.

kuz

0

@szkudi7 Serio nie siedzicie dziś po poprawinach na grillu/posiadowie z rodziną? :D

kuz

0

Parejo wóz z węglem xD

kuz

0

Odważny skład Flicka, ciekawe jak to się skończy

kuz

3

@Culer9002 kraj karteli narkotykowych

kuz

1

@Pedri16Future Ale miała wpływ na pchanie ego Mbappe, który ma +1 do Pichichi a jest mizerny

kuz

1

@xVENUMx Wystarczy powiedzieć sobie w myślach, że chłop ma różową koszulę i wszystko gra :P

kuz

0

@Pawlusek najpierw go przeniosą w pole karne i tam się przewróci

kuz

1

@Culer9002 atoprzepraszam

kuz

0

Chłop zaczyna faulować tego grubaska przy linii autu a tam karny, dobrze, że tego nie oglądałem :P

kuz

2

@GeneralXavi Właśnie sprawdziłem, jest jak mówisz. Ostatnio często mają jazdy.

kuz

0

@cules100pro No, przez kompromitujący występ bramkarza na przykład.

kuz

0

Hahaha, kompromitacja z Monaco, dajcie już spokój.

kuz

0

Przed meczem z Bayernem trzeba stoperanu się najeść i relanium zaparzyć. Będą ciężary.

kuz

1

@Chrupas Nie połowa, tylko Ter Stegen

kuz

0

Szaman Yaya Toure zdjął klątwę z Pepa i wygrali LM. Trzeba znaleźć tego szamana od nas i go ozłocoć.

kuz

1

Hahahaha Rapha co Wy robicie?!

kuz

1

Czemu on nie wyszedlł ?!

kuz

0

RIP :((((((((((((((

kuz

1

Flick nie robi zmian bo nie chce psuć tego co funkcjonuje. Xavi zaczął mieszać od razu i się wszystko posypało. Można chociaż zrozumieć takie posunięcie.

kuz

0

Gdybyśmy mieli szczęście w LM to liczylbym nawet na wygraną, ale wiemy jak jest. :P

kuz

0

Nie no on dziś przegina ten Marek :D co on robi?

kuz

2

Casado powinien popelniacłniać bledyłędy a tymcxasemzasem zagrywa do Yamala i trzyma srodekśrodek pomimo braku wsparcia Garcii, złoty chłopak.

kuz

0

Nie no jak chłopy to wybiegają to będzie hit

kuz

0

Jak niżej, wszyscy myśleliśmy o genie frajerstwa od 2016, a to tylko Ter Ste Gen...

kuz

2

@PatrychoO Właśnie , kolejną różnica klas. Flick ma jaja i mamy remis, Xavi miał jajecznicę i dostaliśmy manto.

kuz

1

Flick suszara w łapę

kuz

0

Może jak zaczniemy od baboli to w dalszej części sezonu los nas oszczędzi? Wygraliśmy 6-1 z Crveną kiedyś i każdy wie jak się skończyło, może czas w stylu "od dupy strony"?

kuz

5

@regatta52 Przecież dziś Garcia wszedł w Jego buty xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?