kuz

1

@abram3k Mbacke, heheheheh

kuz

0

@HypeR Dzięki wszystkim za pomoc, zamówiłem :)

kuz

2

@cules100pro Na PC to ciężko :P

kuz

0

Czy klucz do gry z np. Eneba jest bepieczny? Nie wyłapię bana na steam? Chcę kupić Hogwarts Legacy, jest za 79 zł, steam to 269 zł... i się tak zastanawiam, to pewnie cd keye z promki?

kuz

2

@MOLESTA Oczywiście nie broniąc tych kretynów na trybunach, ale Cholo ma rację. Atleti dla Courtoisa to nie jest jakiś tam zwykły rywal, doskonale wie, jak działa na tych kibiców a jeszcze specjalnie ich prowokuje. Obie strony powinny przemyśleć swoje zachowanie.

kuz

1

@ShawnC Villarreal i Celta, tutaj już przegrają i my nie będziemy kończyć tej serii :)

kuz

3

Komentarz usunięty

kuz

1

TVP info pod budynkami Barcy, na pasku dziś OJO OJO, COS SIĘ DZIEJE!

kuz

7

@Peciak Jutro w rządowej TV coś na Niego znajdą, spokojnie

kuz

5

Flick wiedział :P

kuz

0

Poczekajmy proszę do końcowego gwizdka...

kuz

0

Teraz Bobby cały na biało

kuz

0

Nie ma spalonego, ale Real straci punkty i to Hiszpania także poczekajcie

kuz

0

Dobra zobaczymy czy kręcą czy spalony, gol powinien być

kuz

3

@Derean Odjęli przecież ten czas na zegarze...

kuz

0

Co koleś pazerny to hit

kuz

6

@MesQueUnClub96 Z Ter Stegenem to akurat prawda. Courtois potrafił im wygrać przegrany mecz w LM. U nas Mats nie wygrał meczu od długiego czasu w Europie.

kuz

0

Mats niestety ale macha ręką i staje w bezruchu a piłka wpada do bramki, taka smutna prawda.

kuz

3

W meczu flaki z olejem to kibice zadbali o emocje

kuz

0

Stawiam że wejdzie Charlton i zrobi 1-0, będzie hype znowu

kuz

0

Vinczensus jakiś spokojny dziś, aż dziwne bo jeszcze nie darł tej wielkiej japy :D

kuz

0

Vini już uciemiężony?

kuz

0

To ile dziś karnych dla Realu? :)

kuz

1

Jutro Atleti się postara i zapominamy o tym meczu, tego sobie i Wam życzę, dobranoc!

kuz

1

Co wy piszecie że od początku tak nie mogli grać . Wszedł Rapha, Yamal i Casado, nasi najlepsi zawodnicy w tym sezonie i po czasie zaczęliśmy grać swoje. Niestety z taką kadrą ten mecz musiał nadejść, niedługo Flick będzie grał braćmi Żuk jak mu szwagry będą tak wyprzedawać skład i kontuzję będą występować.

kuz

3

Tak samo faulowali Charltona

kuz

0

Poszły zmiany i już gramy swoje. Od początku tak byśmy ich zjedli.

kuz

14

Yamal się nazapier**La w tej końcówce za 3 i wyjdzie mu jakby grał 80 minut

kuz

1

@KrwawiaceoczyVEB + tam był faul i nie powinno być gola

kuz

3

Yamal i tak swoje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?