Czy klucz do gry z np. Eneba jest bepieczny? Nie wyłapię bana na steam? Chcę kupić Hogwarts Legacy, jest za 79 zł, steam to 269 zł... i się tak zastanawiam, to pewnie cd keye z promki?
@MOLESTA Oczywiście nie broniąc tych kretynów na trybunach, ale Cholo ma rację. Atleti dla Courtoisa to nie jest jakiś tam zwykły rywal, doskonale wie, jak działa na tych kibiców a jeszcze specjalnie ich prowokuje. Obie strony powinny przemyśleć swoje zachowanie.
@MesQueUnClub96 Z Ter Stegenem to akurat prawda. Courtois potrafił im wygrać przegrany mecz w LM. U nas Mats nie wygrał meczu od długiego czasu w Europie.
Co wy piszecie że od początku tak nie mogli grać . Wszedł Rapha, Yamal i Casado, nasi najlepsi zawodnicy w tym sezonie i po czasie zaczęliśmy grać swoje. Niestety z taką kadrą ten mecz musiał nadejść, niedługo Flick będzie grał braćmi Żuk jak mu szwagry będą tak wyprzedawać skład i kontuzję będą występować.
1
@abram3k Mbacke, heheheheh
0
@HypeR Dzięki wszystkim za pomoc, zamówiłem :)
2
@cules100pro Na PC to ciężko :P
0
Czy klucz do gry z np. Eneba jest bepieczny? Nie wyłapię bana na steam? Chcę kupić Hogwarts Legacy, jest za 79 zł, steam to 269 zł... i się tak zastanawiam, to pewnie cd keye z promki?
2
@MOLESTA Oczywiście nie broniąc tych kretynów na trybunach, ale Cholo ma rację. Atleti dla Courtoisa to nie jest jakiś tam zwykły rywal, doskonale wie, jak działa na tych kibiców a jeszcze specjalnie ich prowokuje. Obie strony powinny przemyśleć swoje zachowanie.
1
@ShawnC Villarreal i Celta, tutaj już przegrają i my nie będziemy kończyć tej serii :)
3
Komentarz usunięty
1
TVP info pod budynkami Barcy, na pasku dziś OJO OJO, COS SIĘ DZIEJE!
7
@Peciak Jutro w rządowej TV coś na Niego znajdą, spokojnie
5
Flick wiedział :P
0
Poczekajmy proszę do końcowego gwizdka...
0
Teraz Bobby cały na biało
0
Nie ma spalonego, ale Real straci punkty i to Hiszpania także poczekajcie
0
Dobra zobaczymy czy kręcą czy spalony, gol powinien być
3
@Derean Odjęli przecież ten czas na zegarze...
0
Co koleś pazerny to hit
6
@MesQueUnClub96 Z Ter Stegenem to akurat prawda. Courtois potrafił im wygrać przegrany mecz w LM. U nas Mats nie wygrał meczu od długiego czasu w Europie.
0
Mats niestety ale macha ręką i staje w bezruchu a piłka wpada do bramki, taka smutna prawda.
3
W meczu flaki z olejem to kibice zadbali o emocje
0
Stawiam że wejdzie Charlton i zrobi 1-0, będzie hype znowu
0
Vinczensus jakiś spokojny dziś, aż dziwne bo jeszcze nie darł tej wielkiej japy :D
0
Vini już uciemiężony?
0
To ile dziś karnych dla Realu? :)
1
Jutro Atleti się postara i zapominamy o tym meczu, tego sobie i Wam życzę, dobranoc!
1
Co wy piszecie że od początku tak nie mogli grać . Wszedł Rapha, Yamal i Casado, nasi najlepsi zawodnicy w tym sezonie i po czasie zaczęliśmy grać swoje. Niestety z taką kadrą ten mecz musiał nadejść, niedługo Flick będzie grał braćmi Żuk jak mu szwagry będą tak wyprzedawać skład i kontuzję będą występować.
3
Tak samo faulowali Charltona
0
Poszły zmiany i już gramy swoje. Od początku tak byśmy ich zjedli.
14
Yamal się nazapier**La w tej końcówce za 3 i wyjdzie mu jakby grał 80 minut
1
@KrwawiaceoczyVEB + tam był faul i nie powinno być gola
3
Yamal i tak swoje