Serio Aguero wytoczył sprawę Barcelonie za zaległe 3M€ kontraktu?
"In Barça's financial accounts, It was announced that Agüero filed a lawsuit against Barça in the Social Court, demanding compensation estimated at 3 million euros.
Barça believe that it has fulfilled all its financial obligations towards Agüero."
To brzmi co najmniej śmiesznie, gdy on sam go zerwał i odpuścił resztę wynagrodzenia.
@ObiwanKenobi Albo organy prawne gasić takie zachowania w zarodku i zabraniać chorym psychicznie ludziom uczyć takich zachowań innych? To chyba łatwiejsze niż upilnowanie każdego dziecka?
Ja pie**ole, chyba inaczej się nie da skomentować tego materiału. Jeszcze ta ynteligentna mamuśka z córunią. Jakiekolwiek dywagacje na temat czy to jest dobre czy złe już mówią, w jakim my świecie żyjemy.
@Danzo23 Szczerze to ciężki wybór, ale chyba Rodrygo. Gość teraz jest tam w cieniu gwiazd a zawsze w kluczowych momentach nie zawodził. Byłby dla nas takim Pedro 2.
@Baros1990 No niestety, albo wybierasz lojalność albo karierę. Z Bilbao nie wygra większych trofeów i nie będzie tak medialny jak byłby w Realu czy Barcelonie. Jego wybór, szacunek za lojalność, ale realia są jakie są.
@cules100pro Karierę zniszczył sobie sam, zostając w Bilbao, tym bardziej, że zapowiada już też następny sezon w Athleticu. :) Nie mówię tu, że mógł iść do nas, ale to był najlepszy moment żeby iść gdziekolwiek.
@draxidox Piła najważniejsza a nie tam pajacowanie w wywiadach. Podziękował, odebrał, odszedł. W tych czasach jak ktoś nie odpier**la pajacerki w mediach to jest dziwny. :D
@macio_944 Koleś jest chory. Już nie mogę się doczekać co on zacznie pier**lić jak będzie już starszy, i zaproszą go do jakiejś telewizji jako eksperta. Przecież on będzie gadał, że był we wszystkim najlepszy, że ZP to była kradzież i został oszukany. Mu się odklei gorzej niż innym ex piłkarzom i to na 100%, bo już się zaczyna bawić w dzieciaka na Youtubie. Potem się dziwić, że jakieś Gale i inne El Jarki są upośledzeni, skoro ich Idol nie jest lepszy. :DDD
@Gibbon_FCB Ta spuścizna to już dawno została zbezczeszczona. Odkąd Fergie odszedł to wszystko przestało tam funkcjonować, od trenerów po zaplecze i organizacje.
Nie no to jest tragiczne, że dwie klasy lepsza drużyna jaką jest Betis przegrywa w takim stylu z drużyną z ekstraklasy. Betis w formie załatwia sprawę w pierwszej połowie...
4
Serio Aguero wytoczył sprawę Barcelonie za zaległe 3M€ kontraktu?
"In Barça's financial accounts, It was announced that Agüero filed a lawsuit against Barça in the Social Court, demanding compensation estimated at 3 million euros.
Barça believe that it has fulfilled all its financial obligations towards Agüero."
To brzmi co najmniej śmiesznie, gdy on sam go zerwał i odpuścił resztę wynagrodzenia.
0
@ObiwanKenobi Albo organy prawne gasić takie zachowania w zarodku i zabraniać chorym psychicznie ludziom uczyć takich zachowań innych? To chyba łatwiejsze niż upilnowanie każdego dziecka?
0
Robert tam już zażenowany siedzi fest :D ma ochotę wstać i wyjść
0
Głupie pytania jak zwykle, ah Ci nasi dzienniakrze
2
https://dziendobry.tvn.pl/parenting/jak-kontrowersyjny-jelly-frucik-wplywa-na-dzieci-prezentuje-wiele-postaw-ktore-sa-spolecznie-nieakceptowalne-st8120114
Ja pie**ole, chyba inaczej się nie da skomentować tego materiału. Jeszcze ta ynteligentna mamuśka z córunią. Jakiekolwiek dywagacje na temat czy to jest dobre czy złe już mówią, w jakim my świecie żyjemy.
0
@Danzo23 Szczerze to ciężki wybór, ale chyba Rodrygo. Gość teraz jest tam w cieniu gwiazd a zawsze w kluczowych momentach nie zawodził. Byłby dla nas takim Pedro 2.
0
@Baros1990 No niestety, albo wybierasz lojalność albo karierę. Z Bilbao nie wygra większych trofeów i nie będzie tak medialny jak byłby w Realu czy Barcelonie. Jego wybór, szacunek za lojalność, ale realia są jakie są.
0
@Prorokk Włodar by z dupy tak se takie info podawał? Nie wiem :) Zobaczymy
12
@cules100pro Karierę zniszczył sobie sam, zostając w Bilbao, tym bardziej, że zapowiada już też następny sezon w Athleticu. :) Nie mówię tu, że mógł iść do nas, ale to był najlepszy moment żeby iść gdziekolwiek.
0
@kanver_ Co im z dobrych wyników w Europie jak w następnym sezonie przy takiej grze na własnym podwórku nie powąchają pucharów?
0
Feio dziś poleci? Kogo w Jego miejsce? Chyba aktualnie na rynku nie ma normalnego trenera, żeby nie był jakimś wynalazkiem z dupy na siłę?
0
@ProMILs Inigo wskoczył na taki poziom, że nie czuć braku Araujo.
1
Komentarz usunięty
1
@draxidox Piła najważniejsza a nie tam pajacowanie w wywiadach. Podziękował, odebrał, odszedł. W tych czasach jak ktoś nie odpier**la pajacerki w mediach to jest dziwny. :D
12
@macio_944 Koleś jest chory. Już nie mogę się doczekać co on zacznie pier**lić jak będzie już starszy, i zaproszą go do jakiejś telewizji jako eksperta. Przecież on będzie gadał, że był we wszystkim najlepszy, że ZP to była kradzież i został oszukany. Mu się odklei gorzej niż innym ex piłkarzom i to na 100%, bo już się zaczyna bawić w dzieciaka na Youtubie. Potem się dziwić, że jakieś Gale i inne El Jarki są upośledzeni, skoro ich Idol nie jest lepszy. :DDD
1
@Gibbon_FCB Ta spuścizna to już dawno została zbezczeszczona. Odkąd Fergie odszedł to wszystko przestało tam funkcjonować, od trenerów po zaplecze i organizacje.
0
@Matt921 Na tle drużyny z ekstraklasy? Tragicznie się zaprezentował, nic mu nie wyszło wartego uwagi.
1
@Matt921 dosłownie :)
0
@AnsuLamine @Stinger_ Zamiast Jagielloni wstaw dowolny klub z ekstraklasy, to samo :P
3
1-0 z Betisem a w niedzielę 0-2 w dupę z Jagiellonią, taki obraz ekstraklasy
1
Bożydar cały mecz źle wymawia nazwisko a kumpel nawet mu nie podpowie, bo sam pewnie nie wie. Poziom TOP!
0
@messi33 Nigdy się tak nie stanie bo Real jest za słaby, nie mają stylu
1
Nie no to jest tragiczne, że dwie klasy lepsza drużyna jaką jest Betis przegrywa w takim stylu z drużyną z ekstraklasy. Betis w formie załatwia sprawę w pierwszej połowie...
1
20 minut bez gola, wstyd dla Betisu
5
Już półgłówki z Legii odpalili race i super się będzie oglądało. Gratulacje.
15
@Pedri16Future Hahaha, pompują go jak mogą
0
@mordini123 Nie ma przecież szans że to się utrzyma tak :P
13
No to klasycznie! Z jednej strony dobrze, że Real przeje**ł, a z drugiej zaje**ście!
1
@Witekk10 Jutro protokół Jean Pierre Negreirois
18
Śmiali się z nas po Monaco a sami w papę z Lille dostali :)