kuz

2

Dibu można nie lubić ale to jest TOP bramkarz.

kuz

1

@AduŚ07 My walczyliśmy, zabrakło trochę szczęścia i precyzji.

kuz

1

Czy Lille złamie klątwę?

kuz

2

Nie taki ten Baja Munsia straszny jak go malują, jak nam nie sparaliżuje pośladków to powinniśmy dać radę.

kuz

0

Atleti dostało lekcje w Lizbonie jak my kiedyś :P

kuz

0

@escarabajo Zabierz Zagrzebiowi gracza w 10 minucie i by się skończyło 0-2

kuz

0

Stawiajcie na 1-2 dla Realu, kurs rośnie z każdą minutą. Tu nie chodzi o to czy wejdzie, tylko kto ustrzeli najlepszy.

kuz

0

Czerwo za takie coś :)

kuz

6

@Faro Niektórzy wodzowie plemion afrykańskich mają lepsze fryzury

kuz

0

Karny ewidentny. Rządowa TV już szuka Francesca Negreirois, żeby jutro wrzucić coś na ruszt w sprawie Lille.

kuz

0

A Madryt jak zwykle w końcówce zacznie strzelać? Ależ oni są potężni, rozgrywają rywala psychologicznie żeby się nie zmęczyć a potem i tak mają 3pkt.

kuz

0

Dobra to teraz tylko turbo dzbanix za Ferrana na flankę i można zamykać kadrę. Lewy działaj.

kuz

46

Rozje**lismy ich w 10 :D Torres ma szczęście, że mamy tak słaba kadrę i tyle kontuzji, bo by nie powąchał nawet murawy.

kuz

6

Drugi łakomy na Montjuic, pierwszy to Laporta z bebechem.

kuz

7

Wchodzi De Jong, będą kółeczka. Tęskniłem!

kuz

2

Ferran nawet na tle ulubionego klubu Jacksona jest słaby...

kuz

2

@Lisek Nawet powalczyć i remis ugrać, byle meczyk był wyrównany. Bez kolejnego oklepu.

kuz

1

@bart_azz Skoro potrafiliśmy ich w 10 utrzymać i przegrać tylko 2-1 to nie taki diabeł straszny.

kuz

20

Ale chłop co na łeb strzał Pedriego przyjął to pewnie zobaczył flashbacki z VHSA z komunii

kuz

2

Monaco by tak samo skończyło gdyby nie błąd Ter Stegena

kuz

1

@Arden Fajnie jest się znowu poczuć młodo! Zazdroszczę.

kuz

1

@siuuu Jeszcze w kartony po tymbarkach to włożyli xD nie no hit

kuz

0

Franklin i tak dziś pewnie nie zagra, a nie spodziewał bym się łatwego meczu, bo przecież to LM a tam naszych coś paraliżuje.

kuz

0

@Kgorecki2500 Ale przecież jest aż zbyt spokojnie :D

kuz

0

Nie ogłaszali transferu bo zarząd był zajęty sprawozdaniami finansowymi, mamy odpowiedź, nie ma co się martwić. :)

kuz

9

@Nazio_87 Laporta przyłapał Wojtka na szlugu i kazał mu wypalić przy nim całą paczkę.

kuz

0

Dziś pewnie bez oficjalki, ale w sumie to przecież ten transfer jest już pewny :P

kuz

2

@kamiVeB Dzień w którym odszedł ten przygłup był jednym z najlepszych dni w Barcelonie. Niech to się nie zmienia. @MesQueUnClub_87 umiejętności też nie miał, 2 na 10 meczów to nie jest wszystko.

kuz

0

Jakieś pro tipy przed rozpoczęciem Hogwarts Legacy? :)

kuz

1

Ameyaw i Oyedele, co to za farbowane lisy? Nie oglądam ekstraklasy. Tego drugiego już kojarze ten z Legii co grał w ManU, ale ten pierwszy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?