@PatrychoO A to nie można po prostu mieć wy**bane kto się wciela w DOSŁOWNIE postać w grze? Przecież to nie jest Keanu Reeves tylko jakaś randomowa laska, o której gdybyś nie napisał posta nic bym nie wiedział i grał sobie na luzie. W sumie i tak zrobię podobnie bo mam w pytce co ona tam prywatnie myśli, scenariusz będzie miała napisany przez reżysera gry.
12
@PatrychoO A to nie można po prostu mieć wy**bane kto się wciela w DOSŁOWNIE postać w grze? Przecież to nie jest Keanu Reeves tylko jakaś randomowa laska, o której gdybyś nie napisał posta nic bym nie wiedział i grał sobie na luzie. W sumie i tak zrobię podobnie bo mam w pytce co ona tam prywatnie myśli, scenariusz będzie miała napisany przez reżysera gry.
0
Lamine kuleje, ekstra
2
Ufff, dobra, odhaczone do następnej rundy spotkanie z rzeźnikami. +3, super. Jeszcze Madryciok psuje setkę, hehe.
2
Ale oni dziś nonszalancko grają, jakby na wyjebce. Może Flick im kazał odpuścić trochę?
0
Nie no chłop wbiega w Inigo a oni oglądali? ;) Przypadek?
1
@AdrianFCB10 Miałem to pisać , grubasek nie przekonuje
0
Łysy coś zaraz zmajstruje żeby tylko Jego klub podgonił
5
Nie ma roznego xDDD
2
Ferran wszedł gramy w 10
0
Remis jak nic się tu zanosi, marnują na potęgę
2
Yamalinho tańczący z rzeźnikami
0
Hahahaha stempel jak Ferrana ostatnio i zolta, hit
0
Tylko 1-0? Flick do października
1
Tam karny był na Yamalu, oczywiście nic nikt nie widział
3
Czy tylko ja jak widzę Rekina to mam takie, meh... znowu on?
1
Miodzio strzał, jeszcze lepsza parada
4
Druga bramka potrzebna, śmierdzi jakimś farfoclem
4
Bez kartek, bo po co xd łysy frajer
0
Łokieć na plecy, a co tam. Gardzę tym klubem.
34
Kounde złapał formę gigant, niech trzyma do końca sezonu
1
Lewy co wychodzi do piłek, w końcu nie rozgrywa. Maszyna z Bayernu się w nim budzi.
0
Gra Realu a nasza to aktualnie jakieś dwa poziomy różnicy :D a w klasyku jak zwykle coś przekręcą, jakiś gol widmo, karny z dupy
0
Jaja będą jak wróci Pan szklaneczka De Jong i gra siądzie xd
0
Robert mógł nie strzelać żeby Polaczki nie płakali że na pusta
1
Walec Flicka się uaktywnia
0
Rozgrzewają się rzeźnicy
0
Yamal w składzie, już rzeźnicy czekają... Mam nadzieję, że szybkie 2-0 i zejdzie.
0
@MesQueUnClub_87 Mecz z Getafe i relaks? :P
0
@AmigoBlancos Ktoś robi większą karierę od Niego i go boli. :)
0
To teraz przyzwyczajmy się, że Wojtek to będzie Tek! Tak jak w Juve. Szczęsny to za trudne.