kuz

12

@PatrychoO A to nie można po prostu mieć wy**bane kto się wciela w DOSŁOWNIE postać w grze? Przecież to nie jest Keanu Reeves tylko jakaś randomowa laska, o której gdybyś nie napisał posta nic bym nie wiedział i grał sobie na luzie. W sumie i tak zrobię podobnie bo mam w pytce co ona tam prywatnie myśli, scenariusz będzie miała napisany przez reżysera gry.

kuz

0

Lamine kuleje, ekstra

kuz

2

Ufff, dobra, odhaczone do następnej rundy spotkanie z rzeźnikami. +3, super. Jeszcze Madryciok psuje setkę, hehe.

kuz

2

Ale oni dziś nonszalancko grają, jakby na wyjebce. Może Flick im kazał odpuścić trochę?

kuz

0

Nie no chłop wbiega w Inigo a oni oglądali? ;) Przypadek?

kuz

1

@AdrianFCB10 Miałem to pisać , grubasek nie przekonuje

kuz

0

Łysy coś zaraz zmajstruje żeby tylko Jego klub podgonił

kuz

5

Nie ma roznego xDDD

kuz

2

Ferran wszedł gramy w 10

kuz

0

Remis jak nic się tu zanosi, marnują na potęgę

kuz

2

Yamalinho tańczący z rzeźnikami

kuz

0

Hahahaha stempel jak Ferrana ostatnio i zolta, hit

kuz

0

Tylko 1-0? Flick do października

kuz

1

Tam karny był na Yamalu, oczywiście nic nikt nie widział

kuz

3

Czy tylko ja jak widzę Rekina to mam takie, meh... znowu on?

kuz

1

Miodzio strzał, jeszcze lepsza parada

kuz

4

Druga bramka potrzebna, śmierdzi jakimś farfoclem

kuz

4

Bez kartek, bo po co xd łysy frajer

kuz

0

Łokieć na plecy, a co tam. Gardzę tym klubem.

kuz

34

Kounde złapał formę gigant, niech trzyma do końca sezonu

kuz

1

Lewy co wychodzi do piłek, w końcu nie rozgrywa. Maszyna z Bayernu się w nim budzi.

kuz

0

Gra Realu a nasza to aktualnie jakieś dwa poziomy różnicy :D a w klasyku jak zwykle coś przekręcą, jakiś gol widmo, karny z dupy

kuz

0

Jaja będą jak wróci Pan szklaneczka De Jong i gra siądzie xd

kuz

0

Robert mógł nie strzelać żeby Polaczki nie płakali że na pusta

kuz

1

Walec Flicka się uaktywnia

kuz

0

Rozgrzewają się rzeźnicy

kuz

0

Yamal w składzie, już rzeźnicy czekają... Mam nadzieję, że szybkie 2-0 i zejdzie.

kuz

0

@MesQueUnClub_87 Mecz z Getafe i relaks? :P

kuz

0

@AmigoBlancos Ktoś robi większą karierę od Niego i go boli. :)

kuz

0

To teraz przyzwyczajmy się, że Wojtek to będzie Tek! Tak jak w Juve. Szczęsny to za trudne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?