leomessi00000
Dołączył/a: październik 2013
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale jajca
0
Nie no niezle jajca są...
0
ale jajca
0
Wy w to kur** wierzycie??? Na fcbarcelona.es nic nie ma, glowny news to dzisiejszy trening wywiad alby i kontuzja Piketa. A przeciez stamtad biora informacje dot. Barcy. A nawet jesli to prawda, to odwolac sie i walczyc o swoje a nie kur** niszczyc mlodym kariery tylko dla hajsu... po prostu fifa boi sie mozliwych po transferach kolejnych lat dominacji barcy
0
0
Aż se zwale
0
8-0? DO YOU KNOW WHAT I MEAN?
0
Messi cos znowu je :)
0
Na meczykach albo weeb.tv (trzeba miec flasha ale to se musisz poszukac mi sie nie chce wysylac linka)
0
Dzieki wam! Chcialem wiedziec do kogo pewnie dolaczy Bayern
0
Mam pytanko,czy w historii futbolu była jakaś drużyna, ktora wygrała lige bez przegranego meczu?
0
No szkoda tej sytuacji sam na sam (jesli taka byla, przeczytalem na relacji)
0
Nie tu
0
Wlasnie odrazu jak wlączylem to strzelili xD
0
Chelsea nuudy przelaczam na Bayern, moze ten bedzid ciekawsyNo i 1-0 od razu xD
0
Śmieszne
0
Nie gral w tych co pique
0
To jak tello mial 37?
0
Ter, stegen mangala, i lukaku
0
Brawo :) Niestety nie mialem prawa tego widziec na zywo ale ta interwencja...... cos pieknego poswiecenie, walka. Szkoda ze Kapitan odchodzi ale patrzac rozumem teraz w koncu kupia stopera
0
Droga redakcjo, sorry ze nie na temat ale mam pytanie: Widac ze to zdjecie w tle jest robione aparatem wysokiej rozdzielczosci, czy moznaby to zdjecie jakos udostepnic? Z gory dzieki za rozpatrzenie :D
0
Thx ,zawsze pomocny uzytkownik Czytelnik brawo :)
0
0
Bedzie tak w 1/4:
Olympiakos- Real
Barça -Borusia
PSG-Bayern
Atleti- Chelsi
0
Brawo Leo ! Po kolejne nagrody
0
Muszą wyciagnac wnioski, poprawic sie, wygrac na SB i Calderon i bedzie git (jednak łatwo powiedziec...)
0
Jprdl przegrali z Sociedad i juz zwyciestwo w lidze jest ,,jeszcze" mozliwe (wtf?) Tak mozna pisac jak sie ma powiedzmy 7,9 pkt straty do lidera i mecz z nim w terminarzu
0
Klikasz w avatar obok nicka i masz opcje
0
Po kij.
0
Mam pyt. Jak rozwija sie Sergi Gómez?