0

ale jajca

0

Nie no niezle jajca są...

0

ale jajca

0

Wy w to kur** wierzycie??? Na fcbarcelona.es nic nie ma, glowny news to dzisiejszy trening wywiad alby i kontuzja Piketa. A przeciez stamtad biora informacje dot. Barcy. A nawet jesli to prawda, to odwolac sie i walczyc o swoje a nie kur** niszczyc mlodym kariery tylko dla hajsu... po prostu fifa boi sie mozliwych po transferach kolejnych lat dominacji barcy

0

0

Aż se zwale

0

8-0? DO YOU KNOW WHAT I MEAN?

0

Messi cos znowu je :)

0

Na meczykach albo weeb.tv (trzeba miec flasha ale to se musisz poszukac mi sie nie chce wysylac linka)

0

Dzieki wam! Chcialem wiedziec do kogo pewnie dolaczy Bayern

0

Mam pytanko,czy w historii futbolu była jakaś drużyna, ktora wygrała lige bez przegranego meczu?

0

No szkoda tej sytuacji sam na sam (jesli taka byla, przeczytalem na relacji)

0

Nie tu

0

Wlasnie odrazu jak wlączylem to strzelili xD

0

Chelsea nuudy przelaczam na Bayern, moze ten bedzid ciekawsyNo i 1-0 od razu xD

0

Śmieszne

0

Nie gral w tych co pique

0

To jak tello mial 37?

0

Ter, stegen mangala, i lukaku

0

Brawo :) Niestety nie mialem prawa tego widziec na zywo ale ta interwencja...... cos pieknego poswiecenie, walka. Szkoda ze Kapitan odchodzi ale patrzac rozumem teraz w koncu kupia stopera

0

Droga redakcjo, sorry ze nie na temat ale mam pytanie: Widac ze to zdjecie w tle jest robione aparatem wysokiej rozdzielczosci, czy moznaby to zdjecie jakos udostepnic? Z gory dzieki za rozpatrzenie :D

0

Thx ,zawsze pomocny uzytkownik Czytelnik brawo :)

0

0

Bedzie tak w 1/4:
Olympiakos- Real
Barça -Borusia
PSG-Bayern
Atleti- Chelsi

0

Brawo Leo ! Po kolejne nagrody

0

Muszą wyciagnac wnioski, poprawic sie, wygrac na SB i Calderon i bedzie git (jednak łatwo powiedziec...)

0

Jprdl przegrali z Sociedad i juz zwyciestwo w lidze jest ,,jeszcze" mozliwe (wtf?) Tak mozna pisac jak sie ma powiedzmy 7,9 pkt straty do lidera i mecz z nim w terminarzu

0

Klikasz w avatar obok nicka i masz opcje

0

Po kij.

0

Mam pyt. Jak rozwija sie Sergi Gómez?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?