leomessi00000
Dołączył/a: październik 2013
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe ile ludu przyjdzie na jego prezentację
0
Stronka super, dla mnie fajnie byloby jeszcze gdyby w ocenach najlepszy zawodnik byl podswietlany na niebiesko jak w pop. wersji :) Ale to moje zdanie
0
TATA zostan z nami
0
Mamy wietrzenie szatni :)
0
*że postarają sie o korzystny wynik
0
Co wy tutaj cały czas pieprzycie że Atleti nie wytrzyma derbów Madrytu, że przegra 0-5? Zobaczycie ,Cholo ich tak zmotywuje na ten mecz,że wyjdą z taką wolą walki
0
Boze ja z Wrocka a wstyd za klub z miasta...
0
0
Elcze ciśnie
0
Zarypiszcie
0
Nie pier*** na serio? Źródlo?
0
No panowie po 3 pkt :) Vamos, Vamos tylko zeby nie bylo poźniej -3 i somos perdedores (hiszp.- przegrani) DO BOJU Z BASKAMI
0
Real w 1/4.
Da się tak?
0
City juz pokonane teraz Real lub Arsenal
0
Najsłabsza Barça...... A z kim wogóle gra twoja Cwelsi?
0
BÓL DUPY
0
TATA, zostań jak najdluzej. Po co inny szkoleniowiec, taka napompowana gwiazda. W wyborze trenera po rez. Tito Barça bardzo sie postatala. Ciekawe gdzie bylibysmy teraz, gdy trenowalby nas Tito?
0
Fakt, obrona zagrala jeden z najlepszych meczów w sezonie
0
Teraz spokojny rewanżyk na CN i jestesmy w 1/4!
0
Przestancie pierdolic, wygralismy i tyle! VEB!!!
0
Wina sędziego?
A nie to u Cwelsi :D
0
Por qué? I co teraz Mou?
0
Zajefajnie. Myslalem ze bedzie 3-0 dla SHITY a tu BARÇA mnie nie zawiodla! VEB Szkoda ze messi nie walnął tej ostatniej akcji, chyba jeszcze nie oswoil sie z bucikami XD
0
Jeszcze 20 h 50 min :)
0
Wie moze ktos jak pobierac fimy (oczywiscie skroty barcy) z Dailymotion ? Z gory dzieki
0
No fakt kupno byloby głupotą bo on jest za darmo...
0
nie no po prostu musze sory pewnie bedzie ban ale: ALE KURWA ZAJEBAŁ
0
http://www.sportsmole.co.uk/football/chelsea/transfer-talk/news/chelsea-strike-verbal-agreement-with-atletico-for-costa_132882.html TUTAJ JEST
0
spoko, już mam: http://www.sportsmole.co.uk/football/chelsea/transfer-talk/news/chelsea-strike-verbal-agreement-with-atletico-for-costa_132882.html
0
Jakie źródło, że Costa dogadał się z Chelsea? Bo na transermarkt nie ma