0

Ciekawe ile ludu przyjdzie na jego prezentację

0

Stronka super, dla mnie fajnie byloby jeszcze gdyby w ocenach najlepszy zawodnik byl podswietlany na niebiesko jak w pop. wersji :) Ale to moje zdanie

0

TATA zostan z nami

0

Mamy wietrzenie szatni :)

0

*że postarają sie o korzystny wynik

0

Co wy tutaj cały czas pieprzycie że Atleti nie wytrzyma derbów Madrytu, że przegra 0-5? Zobaczycie ,Cholo ich tak zmotywuje na ten mecz,że wyjdą z taką wolą walki

0

Boze ja z Wrocka a wstyd za klub z miasta...

0

0

Elcze ciśnie

0

Zarypiszcie

0

Nie pier*** na serio? Źródlo?

0

No panowie po 3 pkt :) Vamos, Vamos tylko zeby nie bylo poźniej -3 i somos perdedores (hiszp.- przegrani) DO BOJU Z BASKAMI

0

Real w 1/4.
Da się tak?

0

City juz pokonane teraz Real lub Arsenal

0

Najsłabsza Barça...... A z kim wogóle gra twoja Cwelsi?

0

BÓL DUPY

0

TATA, zostań jak najdluzej. Po co inny szkoleniowiec, taka napompowana gwiazda. W wyborze trenera po rez. Tito Barça bardzo sie postatala. Ciekawe gdzie bylibysmy teraz, gdy trenowalby nas Tito?

0

Fakt, obrona zagrala jeden z najlepszych meczów w sezonie

0

Teraz spokojny rewanżyk na CN i jestesmy w 1/4!

0

Przestancie pierdolic, wygralismy i tyle! VEB!!!

0

Wina sędziego?
A nie to u Cwelsi :D

0

Por qué? I co teraz Mou?

0

Zajefajnie. Myslalem ze bedzie 3-0 dla SHITY a tu BARÇA mnie nie zawiodla! VEB Szkoda ze messi nie walnął tej ostatniej akcji, chyba jeszcze nie oswoil sie z bucikami XD

0

Jeszcze 20 h 50 min :)

0

Wie moze ktos jak pobierac fimy (oczywiscie skroty barcy) z Dailymotion ? Z gory dzieki

0

No fakt kupno byloby głupotą bo on jest za darmo...

0

nie no po prostu musze sory pewnie bedzie ban ale: ALE KURWA ZAJEBAŁ

0

Jakie źródło, że Costa dogadał się z Chelsea? Bo na transermarkt nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?