leomessi00000
Dołączył/a: październik 2013
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak city podejdzie tak do nas ale odwrotnie, to w LM nie ma czego szukac...
0
0
0
Dzieki za odp . PS A ten prowokator to ja czy Bingoo?
0
czemu simeone nazywaja cholo?
0
A ktora wg Ciebie jest lepsza??
0
Dziekuję :) Sorry że sie tak narzucam, ale to profesjonalna i wg mnie najlepsza polska strona o Barçy, wiec porzadek musi jakis byc. :)
0
Ileż można prosic o zmiane liczby z 19 na 18 przy Atleti?? Ja sie nie znam ale czy to aż tak trudno zmienić??
0
To powiedział dziś facet nie babka
0
0
A costa moze sie wykartkowac???
0
Ja stawiam na zatrudnienie Martino. Gdyby nie on to nie wiem czy z Rourą(pewnie zarzad by go zostawil) lub z calym szacunkiem do Tito pewnie Atletico cieszyloby sie z Supercopy. W laliga moze bysmy z RM przegrali. Dzieki Martino Messi nie bedzie tak bardzo eksploatowany chlop se odpocznie i bedzie w zaje****j formie. Pedro i Sanchez sa swietni tylko patrzec w przyszlosc!!! VEB!!
0
Jak tam Catalunya?? Bo na zadnej stronce z wynikami nie moge znalezc tego
0
Na wiki jest napisane ze zagral w 1 meczu pierwszej druzyny od 2008 jprdl!! Ma 191 cm i 24 lata wiec chociaz na KARTAGENE mogliby mu dac szanse
0
No w towarzyskim tak, ale w oficjalnym?? Ciekawe czy on odejdzie i po co siedzi w Barcie jak nie gra?? Przeciez np. W anglii lub wloszech by sobie poradzil (oczywiscie nie czolowe zespoly)
0
Piekny meczyk :) A pozatym sory ze nie jestem poinformowany ale kiedy ostatni raz zagral Oier? I kiedy on wogóle zagra? Bo jego brak z Cartageną to dziwne
0
Ale w czym sie wahał??
0
Czyli to ,,coś"
http://worldsoccertalk.com/2013/10/18/introducing-brazuca-the-official-ball-for-fifa-world-cup-2014-from-adidas-leaked-photo/
0
A wie ktos moze jaką pilką bedą grali na MŚ??
0
Cules96 wtedy bysmy wiedzieli kto jest najlepszy na swiecie :)
0
Tez bym chcial to zobaczyc a jak myslicie gdzie dojdzie portugalia prowadzona przez ,,najlepszego pilkarza swiata z niebawem zdobywcą ZP 2014" XD
0
ale tak orientacyjnie to jakie 4 drużyny mają największe szanse?
0
nie no tak tylko chcę się orientacyjnie dowiedzieć jak ludzie typują...... Przecież nie będe słuchał Punto Pelota......
0
jak myślicie jacy będą półfinaliści mundialu 2014?
0
Czy glosowanie na zp juz bylo (to co glosuje trener i kapitan repry kazdej) ?????
0
Fuck ale za pepa to messi sępil i nie biegal teraz martino stosuje pressing i kaze im biegac to messi musie sie przyzwyczaic :) Spoko w polowie sezonu messi juz bedzie zdrowy i szczelajacy gole :)
0
Kto wg was w tym roku dostanie ZP???
Jak dla mnie:
1. RIBERY
2.CR7
3.MESSI
0
Dobra zartuje...
0
Ja bym kupił lewego na teraz czasami by gral i sklad z ter stegenem lub lepiej hartem jak sie da bylby kompletny
0
Messi pauza na 2 tygodnie..... :(