0

jak city podejdzie tak do nas ale odwrotnie, to w LM nie ma czego szukac...

0

0

0

Dzieki za odp . PS A ten prowokator to ja czy Bingoo?

0

czemu simeone nazywaja cholo?

0

A ktora wg Ciebie jest lepsza??

0

Dziekuję :) Sorry że sie tak narzucam, ale to profesjonalna i wg mnie najlepsza polska strona o Barçy, wiec porzadek musi jakis byc. :)

0

Ileż można prosic o zmiane liczby z 19 na 18 przy Atleti?? Ja sie nie znam ale czy to aż tak trudno zmienić??

0

To powiedział dziś facet nie babka

0

0

A costa moze sie wykartkowac???

0

Ja stawiam na zatrudnienie Martino. Gdyby nie on to nie wiem czy z Rourą(pewnie zarzad by go zostawil) lub z calym szacunkiem do Tito pewnie Atletico cieszyloby sie z Supercopy. W laliga moze bysmy z RM przegrali. Dzieki Martino Messi nie bedzie tak bardzo eksploatowany chlop se odpocznie i bedzie w zaje****j formie. Pedro i Sanchez sa swietni tylko patrzec w przyszlosc!!! VEB!!

0

Jak tam Catalunya?? Bo na zadnej stronce z wynikami nie moge znalezc tego

0

Na wiki jest napisane ze zagral w 1 meczu pierwszej druzyny od 2008 jprdl!! Ma 191 cm i 24 lata wiec chociaz na KARTAGENE mogliby mu dac szanse

0

No w towarzyskim tak, ale w oficjalnym?? Ciekawe czy on odejdzie i po co siedzi w Barcie jak nie gra?? Przeciez np. W anglii lub wloszech by sobie poradzil (oczywiscie nie czolowe zespoly)

0

Piekny meczyk :) A pozatym sory ze nie jestem poinformowany ale kiedy ostatni raz zagral Oier? I kiedy on wogóle zagra? Bo jego brak z Cartageną to dziwne

0

Ale w czym sie wahał??

0

A wie ktos moze jaką pilką bedą grali na MŚ??

0

Cules96 wtedy bysmy wiedzieli kto jest najlepszy na swiecie :)

0

Tez bym chcial to zobaczyc a jak myslicie gdzie dojdzie portugalia prowadzona przez ,,najlepszego pilkarza swiata z niebawem zdobywcą ZP 2014" XD

0

ale tak orientacyjnie to jakie 4 drużyny mają największe szanse?

0

nie no tak tylko chcę się orientacyjnie dowiedzieć jak ludzie typują...... Przecież nie będe słuchał Punto Pelota......

0

jak myślicie jacy będą półfinaliści mundialu 2014?

0

Czy glosowanie na zp juz bylo (to co glosuje trener i kapitan repry kazdej) ?????

0

Fuck ale za pepa to messi sępil i nie biegal teraz martino stosuje pressing i kaze im biegac to messi musie sie przyzwyczaic :) Spoko w polowie sezonu messi juz bedzie zdrowy i szczelajacy gole :)

0

Kto wg was w tym roku dostanie ZP???
Jak dla mnie:
1. RIBERY
2.CR7
3.MESSI

0

Dobra zartuje...

0

Ja bym kupił lewego na teraz czasami by gral i sklad z ter stegenem lub lepiej hartem jak sie da bylby kompletny

0

Messi pauza na 2 tygodnie..... :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?