leomessi1710
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz Inter.. szacunek jak ktoś w ten weekend wygral coś na bukmacherce, bo takie cuda się dzieją, że masakra
1
@vangoor no właśnie też się zastanawiam co oni tam brali dziś, na pewno coś mocnego skoro takie brednie wymyślają
0
@kubusbarca11 XD i wszystko jasne ;)
2
Mógłby i Ferran coś strzelić, bo mam wrażenie patrząc po jego reakcjach po bramkach, że jest nieco "zazdrosny", że to znów nie on strzela. Na pewno cieszy się z wyniku, ale myślę, że bardzo ciąży mu to, że znów nic nie strzela, a wydaje się, iż potrzebne mu to jak tlen.
2
Dobra, poświęcę te 5zl na remis na live to wtedy wygramy ;D
0
@DarkShen tak, zakrzywiony 75 cali idealny dla osoby z chorobą lokomocyjną, tylko lepiej na nim nie oglądać jak ktoś samochodem jeździ
0
Neymar... Co oni robią ;D
0
@LS Trafna uwaga, ale Ferran z Napoli przechodził akurat samego siebie
0
@barcelonaLM oczywiście, że tak ale jednak strzelał więcej, tutaj nadal widać nie może się do końca odblokować
0
Leo sam na sam i prosto w bramkarza, ehh, jak nie on.
0
@LS Rozumiem jeszcze, gdy walczą profesjonaliści, czy też osoby które trenują MMA dłuższy czas i coś potrafią. A tutaj walczy chociażby Jaś Kapela, więc z góry wiadomo, że ta gala to jakiś żart i po co w ogóle to oglądać i komentować jakie jest to żenujące, tego nie wiem.
0
Pytanko do wszystkich, którzy oglądają tę galę i piszą, że to żenada. Po co w ogóle to oglądać skoro z góry wiadomo, że to będzie żenada? Nie rozumiem tego kompletnie, oglądać to "coś" i tracić na to czas jednocześnie pisząc jakie jest to żałosne ;D
2
Komentator 15 razy powtarza że Kulusevski popełnił DUŻY błąd, ponieważ przy nieuznanej bramce był na minimalnym spalonym. Faktycznie, ogromny błąd, przez niego mało co nie stracili punktów, mało ważne, że strzelił bramkę i asystował ;D
1
@damianex10 Hurley czy to Ty?
1
@Kluivert_P typowe polskie podejście, a niech się Polakowi wiedzie jak najgorzej ;D
1
Ciekawy komentarz w meczu Bilbao, pan komentator stwierdził, że Barcelona kilka tygodni temu była "chłopcem do bicia". Szału nie było, ale tak nazywać to można raczej drużynę pokroju Legii Warszawa na przykład ;D
4
@chosenone z tego co wiem Atletico jest drużyną jednak z wyższej półki (w nieco słabszej formie) i do momentu czerwonej kartki Alves był jednym z najlepszych na boisku, ale być może nie myślę zdrowo po prostu..
1
@chosenone to poproszę więcej takich grajków, którzy przychodzą z powodu złej sytuacji finansowej, a potem grają pierwsze skrzypce ; )
1
@macio_944 było genialnie po prostu :D
1
@Sulimo było kozacko, atmosfera naprawdę super
1
Ależ meczycho! Z poziomu trybun oglądać to, to jest coś naprawdę fantastycznego :D
0
@Lucassito nigdy nie oceniam nikogo dopóki nie postawi stopy na murawie i nie pokaże na boisku na co go stać, jeśli Aubameyang będzie sprawiał wrażenie, że przyszedł tu na emeryturę to mam nadzieję, że długo tu nie zabawi... liczę jednak, że dołoży swoją cegiełkę do dobrego finiszu tego sezonu a co dalej? Zobaczymy
0
@Lucassito 141 bramek w 213 występach w BVB oraz 92 gole 163 w Arsenalu to chyba nie jest tak źle ; ) na początku jego przygody w BVB za gole bardziej odpowiedzialny był Lewy, a ostatni czas w Arsenalu wiadomo jak wyglądał...w formie strzela myślę w granicach 0,7 gola na mecz, a więc jest to dobry wynik i moim zdaniem pod tym względem jest lepszy od Depaya a co dopiero od De Jonga..Fati akurat to perła i wydaje się, że strzelanie ma we krwi byleby tylko zdrowie w końcu dopisywało. Cały nasz atak niech strzela tak, na ile ich stać, a stać na wiele i na pewno wszyscy będziemy zadowoleni
1
Byleby tylko kontuzje omijały oraz oby forma dopisywała, bo w dobrej dyspozycji Auba bez wątpienia będzie wzmocnieniem, liczby w BVB i w Arsenalu nie wzięły się z przypadku ;)
0
Alisson dziś prawdziwy killer ;D
0
@Gappeq od razu kupiłem już przedwczoraj, ale dzięki za przypomnienie :D
1
@DonAndrzejos Ostatnie dwa mecze trochę napawają jednak pesymizmem, gdyż w obydwu przegrany pierwszy set. Z drugiej strony w obydwu tych meczach się podniosła, ale lepsze rywalki raczej by nie wypuściły prowadzenia 1:0. Nie nastawiam się na sukces, ale mocno kibicuję, ponieważ lepiej się miło zaskoczyć niż zawieść, a Iga całkowicie bez szans na pewno nie jest.
0
Jeśli ktoś podobnie jak ja wyczekiwał, aż bilety na mecz z Atletico ponownie się pojawią, to wciąż jest możliwość je kupić ;)
1
Jak zawsze.....
2
@blaugrana900 no to już podchodzi pod mobbing