leomessi1710
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nie narzekajmy, Real gra dużo gorzej zawsze niż rywal, strzela coś z d*** i jest, że mają mental ;D
12
Ahh Góralski, nawet prosto kopnąć nie potrafi, jak go Czesiu nie zdejmie to tam pojadę i sam go zdejmę..
1
Dobrze, że mamy tego Robercika..
16
Co oni mają z tym Góralskim, on poza robieniem wślizgów, nierzadko nieudanych, to nie potrafi za wiele..
1
@Medium no nieraz te ich mecze trwały tyle, że człowiek mógł się porządnie wyspać w tym czasie i nadal grali po przebudzeniu ;D
0
Gem 13 min... Iga dwa razy więcej potrzebowała czasami na cały set.. niesamowity poziom
1
@Xavyol a na żywo skoczyło do 5 przed przerwą
1
@bartekvisca i gra świetnie
0
@Bruttal najtańsza była 120
1
@Andy83 Tyle okazji co potrafili nasi marnować to Lewy większość zamienialby na gole..i 15 strzeli, tu się zgodzę, ale w samej pierwszej rundzie ; )
3
@Andy83 a mógłbym się dowiedzieć skąd ta jakże genialna opinia?
7
@DLFCB Arka będzie mieć same fajne wyjazdy ;D
0
@sevs aaa to to się zgadzam
0
@sevs nie było nawet kiedy jej oddać.. ogromny błąd zaraz po wznowieniu, kryminał..
0
Cały Thiago, kiedy pasuje żeby wziął grę na swoje barki to głównie gral do najbliższego albo długie niedokładne piłki..bez błysku kompletnie
1
@FCBparasiempre no już 17 lat gry Leo w reprezentacji, nazbierało się
0
@kamiVeB jednak ciężary Igi, nie spodziewałem się, lepiej gorszy dzień teraz niż później
2
@KrwawiaceoczyVEB mimo wszystko myślę, że ciężko będzie o czerowona, życzę Ci tego tylko w przypadku prowadzenia Liverpoolu i ewentualnie w końcówce po jakiejś małej awanturze, żeby ktoś z Realu też dostał ;D
0
@Nano22 Greatest of all time, nikt nie powinien mieć wątpliwości
4
@kamiVeB dziewczyna nic do stracenia nie ma, bez presji gra się łatwiej, ale widząc, że gdy trzeba to Iga wrzuca wyższy level, nieosiągalny momentami dla rywalki
0
@KrwawiaceoczyVEB czemu czerwona dla Liverpoolu akurat? Ogólnie czerowona to jeszcze bym może i zrozumiał, ale akurat typowo dla the Reds to nieco niezrozumiałe dla mnie ;D
0
@AmigoBlancos Real jest tu gdzie jest dlatego, że zasłużył przy czym miał furę szczęścia, daj mi inny przykład gdzie dana drużyna była w każdej fazie na przegranej pozycji, a mimo to przechodziła, nie znajdziesz.. dlatego Real przy swej grze do końca połączonej z niesamowitym fartem jest zasłużenie w finale i niech w tym finale wygra faktycznie lepszy ;D
3
@AmigoBlancos nie trzeba być geniuszem, żeby zrozumieć przekaz..być gorszym przez jakieś 150min z PSG i przejść, być już praktycznie na deskach z Chelsea i przejść oraz być gorszym przez 180min z City gdzie rywal w końcówce drugiego meczu miał setki, piłka była wybita z linni i przejść też przed to, to trzeba mieć furę szczęścia.. oczywistym jest, że Real na to zasłużył, bo gdyby nie to, to by ich nie było gdzie są, jednakże szczęścia mieli tyle, że możnaby to rozłożyć na 10 edycji LM
0
@burixgm przez oficjalna stronę internetową
0
@FCBparasiempre równiutko* :P
13
@Kondziubarca ból dupy Niemców o Polaka, coś pięknego..
6
Na zwieńczenie tego sezonu zabraknie tylko jednego, finału LM między Liverpoolem a City. Dwa razy w lidze wynik 2-2, niemalże identyczny bilans bramkowy, ledwie 1pkt różnicy. Finał Champions League mógłby nam w piękny sposób zakończyć rywalizację między nimi w tym sezonie, bo bez wątpienia są to obecnie piłkarsko dwie najlepsze ekipy w Europie.
0
@draxidox no to była akurat komedia..
1
@JohnnyBarca i to całkowity przypadek, że nie ma u nich Ramosa od tego sezonu ;D
0
@KapiFCB fajna sprawa z długością odcinków, oby jeszcze odpowiedni poziom trzymał ten sezon ; )