leomessi1710
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 bramkarz wypiastkowal i odbiła się od głowy Ekwadorczyka, po czym następnie kontakt z piłką miał zawodnik Ekwadoru który był na minimalnym spalonym
0
Powrót do przeszłości III na TV4 :D
6
Polska = Real Madryt
4
Żukowski chyba ma taśmy na Michniewicza bo jest tragiczny, a nadal gra..
0
@kakusus widzę, że różne opinie, ale czysto piłkarsko Piotrek jest naprawdę świetny, zawsze był, ale w końcu mu "przeskoczyło" i oby na dłużej.. śmieszy mnie gadanie o mentalu, psychice bo Coutinho czy Griezmann nie dali rady (w ich przypadku być może też kwota transferu zrobiła swoje). Patrząc na umiejętności i prezentowany poziom moim zdaniem poradziłby sobie bez problemu, tymbardziej że to zawodnik techniczny lubiący dominować, więc uważam że gra jaką prezentuje Barca jest idealna pod niego
1
Klasycznie, Ferran to tak porządnie przełamie się dopiero na Wigilii... dramat te jego strzały
3
@Deviler ja niestety zawsze w tej drugiej grupie, -12,5 różnego, a 13 w 94min i oczywiście to był ostatni ;D
2
Karny a komentatorzy żałoba
1
Barca lekiem na bezsenność...
0
@Gaz z Walia półfinał na pewno w regulaminowym czasie
0
@Crakitic wierzę, że tak ; )
1
Milan po połowie "wygrał" finał z Liverpoolem PSG po pierwszym meczu "awansowało" dalej z Barceloną. Takich czy podobnych sytuacji było wiele w historii piłki nożnej. Wierzę, że zawodnicy Victorii Pilzno dadzą z siebie wszystko, nie dla Barcy, a dla samych siebie i wywiozą korzystny wynik. Jest ich jedenastu tak samo jak zawodników drużyny przeciwnej. Z Bayernem pokazali, że co nieco potrafią, w lidze się nieraz dosłownie bawią, więc na pewno nie oddadzą łatwo skóry. Ja wierzę i w nich a później w Barce. Obyśmy za około 4,5 godziny mogli choć połowicznie świętować, że będzie o co jeszcze grać. Miłego oglądania i pozytywnego nastawienia życzę Wam wszystkim. VEB ; )
0
Widzę dużo komentarzy, że w sytuacji Dembele nic by nie zmieniło gdyby podał, bo spalony. W potwórce było widać, że tego spalonego najprawdopodobniej mogło tam nie być, więc VAR by rozwiał wątpliwości. Tam musi być podanie, a nie szukanie na siłę strzału chcąc chyba zostać bohaterem..
0
@Essos obrona bardzo mocno pomogła
7
Tytuł trochę taki jakby sezon już miał 91 kolejek :D
0
Mając Pope`a na bramce i Pana Profesora Harry'ego w obronie, remis będzie dziś dla Anglików wielkim sukcesem
4
MAtS potwierdza swoją wysoką formę
6
@tristan87 w potwórce było widać że Lewy
0
@Lola120 Jeszcze na tak słabym meczu naszej reprezentacji nie miałem (nie)przyjemności być, ale patrząc na niektóre decyzje personalne naszego selekcjonera można było się tego domyślić.
Muszę się nie zgodzić z twoją opinią :P Lewy moim zdaniem był w tym meczu kiepski, kilka słabych zagrań, brak przyspieszenia gry w odpowiednim momencie, kilka naprawdę złych podań w jego wykonaniu, po których machał rękami. Wspomniałaś jeszcze o Zielińskim, który z kolei moim zdaniem był u nas najlepszy. To jak potrafił utrzymywać się przy piłce, naprawdę świetne, szybkie zmiany kierunku biegu, piłka jak przyklejona do jego nogi. Dwie, trzy akcje, w których zagrozilismy w jakiś sposób było inicjowane przez niego jak chociażby genialna piłka do Frankowskiego (teraz wyobraźmy sobie np Ziela w naszej Barcy gdzie ma na skrzydle Dembele), który do takiej piłki wyszedł w całym meczu aż raz...
2
@sintesox obyśmy jako kibice Barcy mogli narzekać tylko na takie "problemy" :D
1
@Lola120 oczywiście, że tak ;D
1
@Lola120 nie dziwię się, pamiętam swój pierwszy mecz i hymn na Narodowym, niezapomniane przeżycie ; )
1
@Lola120 atmosfera akurat na trybunach zawsze TOP :D
1
@Lola120 patrząc na obecną pogodę proponuję wziąć coś cieplejszego jednak, temperatura raczej taka sama na stadionie jak i poza nim ; ) a co do kupna biletów to przeciążenia jak zawsze :D też zarwalem noc, a rano się okazało że jeszcze sporo biletów i można było iść spokojnie spać :P
0
@Lola120 to całkowicie po drugiej stronie w takim razie, ale na Narodowym wszędzie widać super także miejsca nie są aż tak ważne ;D
0
@Lola120 sektor G30
1
@szkutnik91 ktoś kto pisze "napatrzyć" najwidoczniej nie potrzebuje wiele żeby się zachwycić, bez wątpienia świetne podanie, ale gdzie to do asysty sezonu
0
@Lola120 tez będę i szykuje się dobry mecz bo jak jestem na reprezentacji to Polacy nigdy nie przegrywają :P a byłem na ostatnich meczach z Anglią czy Szwecją
0
@WiernyKibic111 2-3 tygodnie
5
@MatiVEB25 najlepiej oczywiście poruszać się metrem, również na stadion najwygodniej będzie skorzystać z metra ; )
A co warto zobaczyć? Można podjechać pod Sagrade Familię, robi ogromne wrażenie także z zewnątrz. Można też na chwilę wpaść na plażę jak będzie czas. Jeden dzień troszkę ogranicza, zależy co w pierwszej kolejności chcesz zobaczyć :D