0

@Aragorn33 bramkarz wypiastkowal i odbiła się od głowy Ekwadorczyka, po czym następnie kontakt z piłką miał zawodnik Ekwadoru który był na minimalnym spalonym

0

Powrót do przeszłości III na TV4 :D

6

Polska = Real Madryt

4

Żukowski chyba ma taśmy na Michniewicza bo jest tragiczny, a nadal gra..

0

@kakusus widzę, że różne opinie, ale czysto piłkarsko Piotrek jest naprawdę świetny, zawsze był, ale w końcu mu "przeskoczyło" i oby na dłużej.. śmieszy mnie gadanie o mentalu, psychice bo Coutinho czy Griezmann nie dali rady (w ich przypadku być może też kwota transferu zrobiła swoje). Patrząc na umiejętności i prezentowany poziom moim zdaniem poradziłby sobie bez problemu, tymbardziej że to zawodnik techniczny lubiący dominować, więc uważam że gra jaką prezentuje Barca jest idealna pod niego

1

Klasycznie, Ferran to tak porządnie przełamie się dopiero na Wigilii... dramat te jego strzały

3

@Deviler ja niestety zawsze w tej drugiej grupie, -12,5 różnego, a 13 w 94min i oczywiście to był ostatni ;D

2

Karny a komentatorzy żałoba

1

Barca lekiem na bezsenność...

0

@Gaz z Walia półfinał na pewno w regulaminowym czasie

0

@Crakitic wierzę, że tak ; )

1

Milan po połowie "wygrał" finał z Liverpoolem PSG po pierwszym meczu "awansowało" dalej z Barceloną. Takich czy podobnych sytuacji było wiele w historii piłki nożnej. Wierzę, że zawodnicy Victorii Pilzno dadzą z siebie wszystko, nie dla Barcy, a dla samych siebie i wywiozą korzystny wynik. Jest ich jedenastu tak samo jak zawodników drużyny przeciwnej. Z Bayernem pokazali, że co nieco potrafią, w lidze się nieraz dosłownie bawią, więc na pewno nie oddadzą łatwo skóry. Ja wierzę i w nich a później w Barce. Obyśmy za około 4,5 godziny mogli choć połowicznie świętować, że będzie o co jeszcze grać. Miłego oglądania i pozytywnego nastawienia życzę Wam wszystkim. VEB ; )

0

Widzę dużo komentarzy, że w sytuacji Dembele nic by nie zmieniło gdyby podał, bo spalony. W potwórce było widać, że tego spalonego najprawdopodobniej mogło tam nie być, więc VAR by rozwiał wątpliwości. Tam musi być podanie, a nie szukanie na siłę strzału chcąc chyba zostać bohaterem..

0

@Essos obrona bardzo mocno pomogła

7

Tytuł trochę taki jakby sezon już miał 91 kolejek :D

0

Mając Pope`a na bramce i Pana Profesora Harry'ego w obronie, remis będzie dziś dla Anglików wielkim sukcesem

4

MAtS potwierdza swoją wysoką formę

6

@tristan87 w potwórce było widać że Lewy

0

@Lola120 Jeszcze na tak słabym meczu naszej reprezentacji nie miałem (nie)przyjemności być, ale patrząc na niektóre decyzje personalne naszego selekcjonera można było się tego domyślić.
Muszę się nie zgodzić z twoją opinią :P Lewy moim zdaniem był w tym meczu kiepski, kilka słabych zagrań, brak przyspieszenia gry w odpowiednim momencie, kilka naprawdę złych podań w jego wykonaniu, po których machał rękami. Wspomniałaś jeszcze o Zielińskim, który z kolei moim zdaniem był u nas najlepszy. To jak potrafił utrzymywać się przy piłce, naprawdę świetne, szybkie zmiany kierunku biegu, piłka jak przyklejona do jego nogi. Dwie, trzy akcje, w których zagrozilismy w jakiś sposób było inicjowane przez niego jak chociażby genialna piłka do Frankowskiego (teraz wyobraźmy sobie np Ziela w naszej Barcy gdzie ma na skrzydle Dembele), który do takiej piłki wyszedł w całym meczu aż raz...

2

@sintesox obyśmy jako kibice Barcy mogli narzekać tylko na takie "problemy" :D

1

@Lola120 oczywiście, że tak ;D

1

@Lola120 nie dziwię się, pamiętam swój pierwszy mecz i hymn na Narodowym, niezapomniane przeżycie ; )

1

@Lola120 atmosfera akurat na trybunach zawsze TOP :D

1

@Lola120 patrząc na obecną pogodę proponuję wziąć coś cieplejszego jednak, temperatura raczej taka sama na stadionie jak i poza nim ; ) a co do kupna biletów to przeciążenia jak zawsze :D też zarwalem noc, a rano się okazało że jeszcze sporo biletów i można było iść spokojnie spać :P

0

@Lola120 to całkowicie po drugiej stronie w takim razie, ale na Narodowym wszędzie widać super także miejsca nie są aż tak ważne ;D

0

@Lola120 sektor G30

1

@szkutnik91 ktoś kto pisze "napatrzyć" najwidoczniej nie potrzebuje wiele żeby się zachwycić, bez wątpienia świetne podanie, ale gdzie to do asysty sezonu

0

@Lola120 tez będę i szykuje się dobry mecz bo jak jestem na reprezentacji to Polacy nigdy nie przegrywają :P a byłem na ostatnich meczach z Anglią czy Szwecją

0

@WiernyKibic111 2-3 tygodnie

5

@MatiVEB25 najlepiej oczywiście poruszać się metrem, również na stadion najwygodniej będzie skorzystać z metra ; )
A co warto zobaczyć? Można podjechać pod Sagrade Familię, robi ogromne wrażenie także z zewnątrz. Można też na chwilę wpaść na plażę jak będzie czas. Jeden dzień troszkę ogranicza, zależy co w pierwszej kolejności chcesz zobaczyć :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?