leomessi1710
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Poziom meczu naszej kadry u21 z Finlandią jest bardzo, bardzo słaby, grają tak jakby w zwolnionym tempie chwilami, a nie są to już dzieciaki tylko dojrzali piłkarze..
0
@Barca1922 "eksperci" zawsze będą wyśmiewać..do czasu
0
@Barca1922 Pedri i De Jong chyba nie są aż tacy słabi żeby Leo ich "zjadał nawet za 10 lat"..
0
Mimo wszystko sądziłem, że Real będzie chociaż próbował się odgryzać. Kompromitują się taką grą i mam nadzieję, że Manchester ich tam jeszcze skarci. Nie wyobrażam sobie znów tego, że Real jakimś cudem strzela 2 bramki i będzie dogrywka.
1
@mrboom Ładna dziewczyna to fakt, ale czy ty od razu bije na głowę? To akurat kwestia gustu, a jak wiadomo o gustach ciężko dyskutować.
5
Mieć na ławce Fodena i Mahreza między innymi, a grać cały mecz dramatycznym dziś Silvą, czasem ciężko Pepa zrozumieć.
0
@A4ron ani Guardiola nie gra swojego pierwszego meczu z Realem w roli trenera, ani cały zespół Manchesteru nie gra z Realem po raz pierwszy w swej historii..grają dokładnie to samo co w zeszłym roku i nie sądzę, że ktoś jest zaskoczony taktyką Realu na ten mecz..po prostu piłkarze Manchesteru wyglądaja nieswojo, Halland jak wszyscy typowali przed meczem, nagle gdzieś zaginął, może odnajdzie się w drugiej połowie, skrzydeł brak, Silva kółka robi zazwyczaj bez skutku, kiwa się we własnym polu karnym i traci tam piłkę..wiele rzeczy w City dziś nie gra a to nie jest raczej spowodowane geniuszem Ancelottiego
0
@Kapiczek po 3 porażkach z rzędu, wszytskiego mimo wszystko nie da się wygrać
5
Pomijając wpadkę i ostatnie 4:0 z Realem to powiedzenie Real boi się Barcy a cała Europa Realu zawsze aktualne. City zawodzi mocno w pierwszej połowie. Oglądając ich czy to z Bayernem czy z Arsenalem, a dzisiaj widzę dwie różne drużyny.
2
Najbardziej śmieszą mnie komentarze jaki to Messi stary i bez sensu proponować mu dwuletni kontrakt. Skoro dwa lata starszy Modric może nadal z powodzeniem grać w Realu to tymbardziej najlepszy piłkarz w historii poradzi sobie na najwyższym poziomie jeszcze rok czy dwa, a pół roku temu przy odpowiedniej motywacji pokazał, że nadal jego poziom jest nieosiągalny dla każdego innego piłkarza na świecie.
0
Lautaro prawie zrobił to co Lewy z Atletico, miał troszke więcej szczęścia. Nigdy nie rozumiem jak w takiej sytuacji można nie podać do kolegi
1
@tadzik447 mimo wszystko na stronie klubu piłkarskiego raczej więcej ludzie będzie się emocjonować piłką nożną..ale co ja tam wiem ;D
0
@Firestone bardziej chodzi mi po prostu o to, że podejmuje niestety wiele błędnych decyzji, a ciągle by tylko coś komuś podpowiadał jakby myślał że wie najlepiej, myślisz że kolegów z drużyny czasem to nie irytuje? Oczywiście, że podpowiadanie samo w sobie jest na plus, ale uważam że on akurat wręcz chwilami tego nadużywa.. ktoś mu nie poda i on już coś tam macha i mówi co ktoś powinien zrobić inaczej..
0
Robert tymi podpowiedziami do innych już czasem trochę irytuje, a prostej piłki jak nie potrafił w ostatnich miesiącach przyjąć i chwilę przetrzymać tak nadal nie potrafi..
2
@adi7adi8 patrząc na to, że City ma dwa mecze mniej i istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że je wygra to remis raczej też nie wchodzi dla Arsenalu w grę
1
Ramsdale pozazdrościł Harremu i De Gei
6
Dziś Kvicha to niestety bardziej Kvaraphinha niż Kvaradona. Politano wyglądał zdecydowanie lepiej
0
@Seneka a no niestety nie
1
Jak odzyskać te stracone 95 minut z życia..
0
@bartas97 chodzi bardziej o cyrk z varem, oni tu nie rozpatrywali czy ręka była podparta bo było widać od razu że tak, patrzyli po prostu czy musnęło ręki..
1
I ci komentatorzy idioci jak w ogóle mogą gadać czy była ręka czy nie..
0
Serio da za to karnego? Przecież to będzie cyrk mając w pamięci rękę Alaby
0
Piękny gol Abde
1
@DonCarletto nie mogę sobie tej sytuacji przypomnieć, ale chociaż tyle w takim razie
0
Ciekawe czy Raphina ograł już tego Camavinge ;D
0
@mrlogic90 ale człowieku, o czym Ty mówisz? Awansowali zasłużenie, Barca po prostu za bardzo w tym nie przeszkadzała
1
Choć tutaj 2 czy 10 bez różnicy to jednak 4:0 to zdecydowanie za wysoka porażka. Sam wynik wskazuje na ogromną dominację Realu, a jednak na przestrzeni całego meczu Real nie był w stanie dłużej stłamsić naszej Barcelony. Szkoda, że nie podjęliśmy rękawicy. Teraz byleby utrzymać przewagę w lidze.
0
9 Balde jeszcze i byłoby 4:0 ale w drugą stronę..odstaje dziś chłopak poziomem od kolegów z drużyny
0
Co oni odpierdala*****
0
Wkurzające jest to, że jest 3:0 a nasi już bez wiary..w drugą stronę pewnie by nam Real szybko 2 wpakował i dogrywka