leomessi1710
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytania do osób które składały wniosek o zostanie socio, a mianowicie w obowiązkowej rubryce „middle name” wpisywaliście nazwisko? Nazwisko(last name) we wniosku nie jest obowiązkowe co mnie dziwi, bo ja na przykład drugiego imienia nie mam. Kolejne pytanie to w rubryce gdzie trzeba wybrać dokument identyfikacyjny co jest odpowiednikiem dowodu osobistego? I ostatnie, mając już kartę socio mogę kupić w przedsprzedaży więcej niż jeden bilety czy tylko dla siebie? Z góry dzięki za pomoc
0
Ależ to się przyjemnie dziś ogląda, mam nadzieję, że to nie jest taki pozytywny wypadek przy pracy jeśli można tak to określić. Oby w drugiej połowie to samo zagrać i naprawdę spokojnie można to dziś wygrać.
2
Ale katastrofalna drużyna ta Osasuna. Im się nawet nie chce chcieć cytując klasyka, bo mam wrażenie, że Real się tu dzisiaj jakoś mocno nie spina.
1
Dziwna sprawa tak w ogóle z Torre, bardzo dobra zmiana z Sevilla i od tego czasu przyspawany do ławki.
5
Jeśli Wojtek w końcu nie wskoczy do tej bramki to będzie naprawdę bardzo duży brak szacunku wobec niego. Ściagają go z emerytury żeby patrzył jak dwie klasy gorszy Pena puszcza niemalże wszystko co tylko leci w bramkę. Z Realem niby całkiem nieźle, ale Mbappe trochę pomógł często kopiąc w niego.
0
Wie ktoś może kiedy rusza sprzedaż biletów na mecz ze Szkocją? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji o tym.
1
@Radko1976 serio? Tylko w tym sezonie strzelił kilka bramek, które dały punkty. Z Interem gdy było 3:3 też strzelał w końcówce, a poza tym mecz rozgrywa cała drużyną, a nie tylko Lewy. Jak ma strzelać w takich meczach jak na przykład z Monaco kiedy nie ma nawet piłek? Poza tym ma już 36 lat i logiczne, że nie będzie ciągle na najwyższym poziomie choć i tak utrzymuje ten poziom bardzo wysoki
0
@graco14 tak, znam ceny, spodziewałem się, że będzie nieco taniej szczerze mówiąc ale uważam, że na taki mecz warto
0
Jest tutaj może ktoś kto jak ja chciałby polecieć na mecz z Bayernem a nie ma z kim? Niestety nikt z rodziny ani ze znajomych nie jest w stanie ze mną polecieć, a nie ukrywam, że zobaczyłbym ten mecz z wysokości trybun. Jakby ktoś był wstępnie zainteresowany to pisać…najlepiej Małopolska, Podkarpacie i okolice, ja jestem z Podkarpacia
1
@TheNekro94 Wszystkiego Najlepszego! Dużo zdrówka żeby ten krzyż jednak nie bolał :D ja również dzisiaj ale na szczęście jeszcze 29 :P
0
Młody jest przez chu*, co tu dużo mówić
3
Dawno nie widziałem meczu, który tak bardzo powinien zakończyć się remisem patrząc na przebieg tego spotkania.
1
@Forsyth no tak, 7 min wydaje się w tej sytuacji ok, ale bardziej chodziło mi o to też, że gdyby sędzia dał nieco więcej to też nie można by się było przyczepić
1
Kiedy można cisnąć sędziego za gwizdanie pod Real to można, ale dziś te 7 min to wyjątkowo niewiele patrząc że VAR był dość długo przy golu, potem ta kontuzja. Teraz też żadnego karnego nie było, nie ma co na siłę wymyślać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Widział ktoś może czy pokazywali Ancelottiego żującego gumę? Promocja betfana :P
3
Ehh nieudacznicy..powinni przez pół roku wypłaty nie dostawać, dramat
18
Yamal musi uważać, bo zaraz czerwo dostanie za zbyt duży luz w grze i ośmieszanie rywali..
0
@Sewren122 haha, kolano ma na wysokości golenia? Druga sprawa, że to tamten leciał ostrym wślizgiem
0
Poratuje ktoś linkiem do finału AO?
25
Dobrze że Robercik nie potrafi przyjmować
5
Prosta sytuacja, ale komentatorzy jak to często bywa nie ogarniają. Tam gość stanął na drodze Araujo a był na pozycji spalonej gdy Moreno zagrał sobie piłkę do przodu, a więc uczestniczył w tej akcji będąc na pozycji spalonej jak już wcześniej wspomniałem. Prosta sprawa
28
Wszyscy z tą śmieszną "sprawą Negreiry" wyskakują jak już nie mają argumentów innych. Żaden za to nie przytoczy ani jednego meczu gdzie sędzia pomógł Barcelonie w taki sposób jak pomogli Realowi z Almerią, ale "sprawa Negreiry i sprawa Negreiry".
3
Co Torre piłkę rzucił teraz
2
@dorszyk22 DBZ to jest oryginalna seria, a DB Kai to po prostu skrócona wersja DBZ. Jak na pierwszy raz to wybrałbym DBZ zdecydowanie, choć odcinki czasem się może i dłużą to jest to jednak pierwotna seria.
0
@AdiKingu96 dlatego u mnie od zeszłego roku postanowiliśmy podczas łamania się opłatkiem nie składa sobie tych sztucznych życzeń
0
@FCB24 dziś masz szczęście bo ja mam Stuttgart/X
1
@FCB_dimiC serio piszesz? Przegrali przecież tylko z Realem, a świetny według Ciebie Manchester ostatnio 3:0 u siebie z potężnym Bournemouth..
1
@FCB_dimiC patrząc na obecną formę Girony to raczej United nie byłby faworytem grając z nimi..
4
Co to za debil komentuje? Po strzale to znaczy, że go może bezkarnie deptać?