0

Może i ten Nico Paz niezły jest, nie wiem, nie widziałem jego występów go za wiele, ale co ten Cwiakala z tym pięknym strzałem z Napoli, gdzie bramkarz się tam zdecydowanie nie popisał. A już porównania w internecie do Yamala gdzie gość raz kopnął piłkę prosto w kierunku bramki są conajmniej śmieszne.

1

@Danny Gaucho w takim razie zmyliła mnie grafika z Łączy nas piłka, na której Ziela nie ma nawet na ławce, co nie zmienia faktu, że nie była to decyzja Probierza.

2

@hayek czy ktokolwiek w naszej reprezentacji potrafi zagrać lepiej albo przynajmniej na takim samym poziomie jak w klubie? Tu gdzie indziej leży problem po prostu

5

Widzę jakaś śmieszna radość, że niby Probierz posadził na ławce Zielińskiego. Po pierwsze nie ma go nawet na ławce, bo jest chory, a po drugie faktycznie jest się z czego cieszyć, że czołowy pomocnik mistrza Włoch nie jest dostępny do gry..

1

Niesamowita ekspresja komentatorów meczu Arsenal - Burnley. Na grzybach chyba bardziej się emocjonują jak znajdą jakiś rzadszy okaz

1

Sędzia z tą czerwona odleciał w kosmos

4

Ależ ten Romero jest idiotą. Ja rozumiem, że mecz o najwyższą stawkę, ale atakować tak w polu karnym narażając swoją drużynę na kłopoty w postaci rzutu karnego oraz móc przez to poważnie uszkodzić kolegę z reprezentacji to trzeba nie mieć mózgu..

0

@Klejnot_Nilu "oczywiście wygrana Haalanda w tym plebiscycie by się obroniła, bo były ku temu argumenty"
Cytat z mojej wypowiedzi jak coś

6

Czyli Messi nie, choć miał dobry jeśli chodzi o statystyki (dla 95% piłkarzy wybitny) sezon w PSG. Haaland tak bo nastrzelal bramek i wygrał tryplet tak samo jak chociażby Gundogan, który był 14-sty i kto wie czy w zeszłym sezonie nie był bardziej kluczowy od Erlinga, który no jednak nam w półfinałach i finale LM zaginął.. oczywiście wygrana Haalanda w tym plebiscycie by się obroniła, bo były ku temu argumenty. Śmieszy mnie po prostu umniejszanie Messiemu argumentując, że za nazwisko to dostał i nagle MŚ się nie liczą.

4

@bari_94 Podobno ojciec też już odnaleziony, jakaś strzelanina była i ofiary śmiertelne (chyba porywacze)

9

Emocje już trochę opadły, część osób pewnie się ze mną zgodzi, część nie, ale Manzano dzisiaj wyjątkowo dobrze poprowadził ten mecz. Wiadomo, że jakieś sytuacje były gdzie mógł podjąć inną decyzję, ale w żaden sposób nie wpłynęły one na wynik meczu.

0

@Kuba_1 jak kolega @qbuteq napisał, to był Laboga, więc skoro zgadł to można się domyślać, że często takie mądrości wygaduje

32

Bellingham oczywiście jest bardzo dobry i ma kapitalne ostatnie tygodnie, ale "ekspert" w Canal+ już stwierdził, że jest trudniejszy do upilnowania niż Messi, a wręcz nie da się go upilnować, bo "może wyrosnąć w takim miejscu gdzie nikt się go nie spodziewa". Idąc tym tokiem myślenia to Krzysia Piątka w Milanie też nie dało się upilnować, bo był w takiej formie.

0

@Ptasior myślę, że wygrywają tylko przez indywidualne umiejętności zawodników..jakiś ogarnięty selekcjoner i zgaduje, że mieliby teraz w gablocie jakieś trofeum

0

Ciężko mi zrozumieć selekcjonera Anglików. Na ławce ma Maddisona a gra Philipsem w podstawie a James pewnie nawet murawy dziś nie powącha.

0

@Rewolucja123 wtedy obowiązkowo

3

No i trzeba na następny mecz już postawić, że Bellingham strzeli to w końcu passa zostanie przerwana

2

Genialna ta muzyka Ennio Morricone podczas minuty ciszy na Bernabeu.

0

Robercik to by chyba nie zasnął gdyby choć raz w meczu nie przyjął jak Rasiak :D

4

Chłopak stworzony do gry w Barcy, a nie jakieś Atletico czy Chelsea.

4

Szkoda, że wczorajszego meczu nie da się odzobaczyć i obejrzeć jeszcze raz nie wiedząc co będzie. To była wielka uczta dla oczu i mam ogromną nadzieję, że będę tak mógł mówić po każdym meczu naszej jakże pięknej wczoraj Barcy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MOLESTA mówisz o tym świetnym uderzeniu w samo okienko z około 30 metrów? No faktycznie szmata niczym Karius w finale ligi mistrzów..

0

Pewnie już było nie raz o tym, ale dlaczego Kurek nie gra, kontuzja?

5

@Survier Tusk nigdy zbyt mądry nie był i to się już raczej nie zmieni. Jeśli tak mu się ten Paryż podoba to może się tam wynieść, nikt płakał nie będzie, a naszą Warszawę, jak napisałeś, niech zostawi w spokoju.

4

Jak zazwyczaj krytykuję Lahoza tak tutaj moim skromnym zdaniem słuszna decyzja, wejście barkiem bardziej w plecy przeciwnika który wyraźnie wyprzedał Greka. Pomijając już fakt, że tego gościa za faul na Griezmannie nie powinno być

5

90% komentarzy, że Grecy przekręceni :D ale tego, że Grek wbiegł za szybko w pole karne i pierwszy dobiegł do piłki to tego nie widzieli

1

@budel17 ludzie zauważyłem często zapominają, że Nawałka był także selekcjonerem w 2018 na MŚ, miał wtedy niemalże taki sam skład a wszyscy pamiętamy jak to wyglądało... wystarczy dać przykład Krychowiak, w 2016 był w TOP 3 najlepszych defensywnych pomocników świata w mojej opinii, a w 2018r. z kolei "kopał się po czole". Na pewno Nawałka był dobrym selekcjonerem, ale jak napisałeś, zawodników miał w topowej formie praktyczne wszystkich, a więc było łatwiej o sukces

1

Dziwne komentarze niektóre tutaj są. Gdybym tego meczu nie oglądał to bym pomyślał, że jakaś niesamowita dominacja Niemiec, a nasi jeden wypad do przodu i gol, a tymczasem kilka sytuacji było, nie zawsze kończone strzałem co prawda ale coś było. Pięć różnych na naszym koncie, po jednym z nich zdobyty gol, niewiele brakło a mogliśmy strzelić drugiego gola również po różnym. Niemcy w sumie poza groźną sytuacją Havertza nie zagrozili.

0

@FcPortoFan1999 selekcjoner u17 na szczęście nie idzie za tą przysłowiową myślą szkoleniową, miałem okazję nawet odbyć kilka treningów pod jego okiem kilkanaście lat temu, gdy trenował klub z mojej miejscowości i już wtedy było widać, że pojęcie o trenerce ma niemałe choć dopiero zaczynał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?