leomessi1710
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raphina to pachołka by chyba dziś nie ograł..Camavinga nawet jakoś mocno nie musi się na niego spinać
1
@Janas11224 kupę? Może i nie jest to najwyższy poziom, ale piłka nie odskakuje jak w ostatnich tygodniach, dobrze zasłania te piłkę tyłem do bramki, niezłe odegrania z pierwszej..
1
A wypadnie Bayern na Real to nagle zapomną jak gole strzelać ;D
2
@Sulimo warto też wspomnieć szczególnie w tym sezonie o Di Lorenzo, świetny czas ma w Napoli
6
@Matheu12 tak to już jest..w drugą stronę pewnie byś usłyszał, że Ci nie zależy, że jej nie kochasz i będzie przez Ciebie głodna :D
0
Epika, liryka, Busquets..
3
Stwarzamy kilka naprawdę dogodnych sytuacji, Real zdobywa śmiesznego gola, a tu co drugi komentarz narzekanie..
1
Konyaspor - Galatasaray
Gospodarze jedno zwycięstwo w ostatnich 10 meczach, Galatasaray 13 zwycięstw z rzędu, postawione X2, co mogło pójść nie tak :D
0
@Sylvinho007 do tego jak można nie kochać najbardziej irytującego chyba obecnie piłkarza...
0
Co ten Orłowski pier****? ;D
0
@Coutinho007 czemu fart? Głęboka obrona, która nie pozwoliła na zbyt wiele Realowi i Fati bohater Madrytu ;D to bardziej oni mieli farta
1
Już nawet się tym nie przejmuje..skoro oni mają gdzieś i nawet nie udają, że się starają
0
Balde dziś niestety bez ani jednej dobrej interwencji w obronie...teraz też spóźniony
0
Mati teraz świetny odbiór i genialna piłka
0
Chorągiewki krytykują Alonso za to, że bardzo szybki Rashford go wyprzedził, no faktycznie ogromny błąd
12
@Pawel13sz śmieszni eksperci z Twittera, po pierwsze jak już przede mną wspomnieli o De Jongu czy Eriksenie tak po drugie Szymański się bawi bo jest bardzo dobrym zawodnikiem, a to, że w naszej kadrze nie gra wybitnie to żaden wyznacznik, bo tam nikt niestety nie gra na swoim normalnym poziomie zazwyczaj..
0
@fafera czemu nie zostałeś w sumie do końca? ; D Czyżby ciężko było zdążyć potem na metro?
4
Komentator w każdej sytuacji Realu nie ma wątpliwości, że byłby gol ;D no tak, Messiemu się zdarzało sam na sam nie trafiać ale ewentualne sam na sam Modricia to 100% gol
0
@Luciano99 jak jest klasyk to pewnie oglądasz mimo wszystko :P oglądać i cieszyć się jak Villareal ich pokonuje, takie życzenie na dziś mam :D
5
@cris2706 Villareal - Real nieźle się zapowiada, a z perspektywy kibica Barcy to także ciekawe spotkanie
1
@Conradxc chylę czoła, bo moi znajomi kibice Realu smarują tyłki maścią bo Leo (najprawdopodobniej) wygra MŚ a Ronaldo nie ;D
0
@pacior95 co? Przecież to najprawdopodobniej nic by nie zmieniło, Argentyna 6pkt i 1 miejsce
41
@barcanawieki odkąd Ronaldo odszedł z Realu to piłkarze tego klubu nie muszą już kłamac co tam naprawdę myślą
2
@MESSIah16 Atletico : Grbic w Chorwacji, Molina Argentyna i Griezmann Francja
0
@LjakRoberciik mówił np, że Henry nie był nawet na poziome Anelki, a do niego samego to w ogóle nie miał podjazdu
2
@Bobo25 ktoś kiedyś wymyślił sobie, że Grosik nie da rady zagrać całego meczu w kadrze i tak ta śmieszna opinia się teraz niesie..
0
@BartqRKO zagrał bardzo dobrze z Hiszpanią na euro grając od początku
1
@AmigoBlancos i to dziwne wymawianie nazwiska Batshuayi, strasznie denerwujące ;D
0
@Herato Arabia wygrywa i to my męczymy się z Francją :P
0
@bari_94 oczywiście że tak