0

Raphina to pachołka by chyba dziś nie ograł..Camavinga nawet jakoś mocno nie musi się na niego spinać

1

@Janas11224 kupę? Może i nie jest to najwyższy poziom, ale piłka nie odskakuje jak w ostatnich tygodniach, dobrze zasłania te piłkę tyłem do bramki, niezłe odegrania z pierwszej..

1

A wypadnie Bayern na Real to nagle zapomną jak gole strzelać ;D

2

@Sulimo warto też wspomnieć szczególnie w tym sezonie o Di Lorenzo, świetny czas ma w Napoli

6

@Matheu12 tak to już jest..w drugą stronę pewnie byś usłyszał, że Ci nie zależy, że jej nie kochasz i będzie przez Ciebie głodna :D

0

Epika, liryka, Busquets..

3

Stwarzamy kilka naprawdę dogodnych sytuacji, Real zdobywa śmiesznego gola, a tu co drugi komentarz narzekanie..

1

Konyaspor - Galatasaray
Gospodarze jedno zwycięstwo w ostatnich 10 meczach, Galatasaray 13 zwycięstw z rzędu, postawione X2, co mogło pójść nie tak :D

0

@Sylvinho007 do tego jak można nie kochać najbardziej irytującego chyba obecnie piłkarza...

0

Co ten Orłowski pier****? ;D

0

@Coutinho007 czemu fart? Głęboka obrona, która nie pozwoliła na zbyt wiele Realowi i Fati bohater Madrytu ;D to bardziej oni mieli farta

1

Już nawet się tym nie przejmuje..skoro oni mają gdzieś i nawet nie udają, że się starają

0

Balde dziś niestety bez ani jednej dobrej interwencji w obronie...teraz też spóźniony

0

Mati teraz świetny odbiór i genialna piłka

0

Chorągiewki krytykują Alonso za to, że bardzo szybki Rashford go wyprzedził, no faktycznie ogromny błąd

12

@Pawel13sz śmieszni eksperci z Twittera, po pierwsze jak już przede mną wspomnieli o De Jongu czy Eriksenie tak po drugie Szymański się bawi bo jest bardzo dobrym zawodnikiem, a to, że w naszej kadrze nie gra wybitnie to żaden wyznacznik, bo tam nikt niestety nie gra na swoim normalnym poziomie zazwyczaj..

0

@fafera czemu nie zostałeś w sumie do końca? ; D Czyżby ciężko było zdążyć potem na metro?

4

Komentator w każdej sytuacji Realu nie ma wątpliwości, że byłby gol ;D no tak, Messiemu się zdarzało sam na sam nie trafiać ale ewentualne sam na sam Modricia to 100% gol

0

@Luciano99 jak jest klasyk to pewnie oglądasz mimo wszystko :P oglądać i cieszyć się jak Villareal ich pokonuje, takie życzenie na dziś mam :D

5

@cris2706 Villareal - Real nieźle się zapowiada, a z perspektywy kibica Barcy to także ciekawe spotkanie

1

@Conradxc chylę czoła, bo moi znajomi kibice Realu smarują tyłki maścią bo Leo (najprawdopodobniej) wygra MŚ a Ronaldo nie ;D

0

@pacior95 co? Przecież to najprawdopodobniej nic by nie zmieniło, Argentyna 6pkt i 1 miejsce

41

@barcanawieki odkąd Ronaldo odszedł z Realu to piłkarze tego klubu nie muszą już kłamac co tam naprawdę myślą

2

@MESSIah16 Atletico : Grbic w Chorwacji, Molina Argentyna i Griezmann Francja

0

@LjakRoberciik mówił np, że Henry nie był nawet na poziome Anelki, a do niego samego to w ogóle nie miał podjazdu

2

@Bobo25 ktoś kiedyś wymyślił sobie, że Grosik nie da rady zagrać całego meczu w kadrze i tak ta śmieszna opinia się teraz niesie..

0

@BartqRKO zagrał bardzo dobrze z Hiszpanią na euro grając od początku

1

@AmigoBlancos i to dziwne wymawianie nazwiska Batshuayi, strasznie denerwujące ;D

0

@Herato Arabia wygrywa i to my męczymy się z Francją :P

0

@bari_94 oczywiście że tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?