leomessi1710
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Sulimo czy tylko ja tam widzę jakby twarz lwa? ;D
2
@Khajio Lewy przeszedł do Bayernu w 2014r. tak więc 8 lat a nie ponad 10, mimo to i tak dużo czasu już tam jest
2
@barcelonaLM jest obecnie faworytka w jakimkolwiek turnieju by nie grała, jest jak maszyna, bardzo dobrze naoliwiona
1
@RedKorsak jedyne co mi przychodzi na myśl to oliwki zielone, ale raczej nie to ;D
0
Q@Xavifcb6 to jeszcze bardziej pokazuje, że Leo to piłkarz niezastąpiony, gdyż CR wyróżniał się przede wszystkim ogromną ilość bramek, oczywiście miał/ma wiele innych atutów, ale cechowały go głównie bramki i jak widać Benzema doskonale potrafi to robić i brak Ronaldo jest praktycznie niezauważany, a u nas brakło Leo i różnicę widać gołym okiem
0
@eXi zawsze jak Barca psuła to mówię ostatni raz ;D tym razem się opłaciło :D
1
@Medium mi nieco mniej, 300..tak czy tak mimo wszystko wiedząc jak to się zawsze kończy to życzę nam obu powodzenia ;D
0
No i Barca dziś znów zamyka kupon, a to oznacza jedno...
0
@mat32 ale przynajmniej można udawać, że jest ok, a oni olali to całkowicie ;D
2
Ja rozumiem, że Bayern jest już mistrzem, ale Mainz też gra o czapkę gruszek, a stłamsili ich niemiłosiernie. Coś ta monachijska maszyna bez wątpienia delikatnie się "uszkodziła" w ostatnim czasie
0
@P33ck powiedziałbym, że nawet lepiej patrząc na kluby i ich historie
1
@Bykunn i również życzę miłego oglądania, a już 2:0, także już jest bardzo fajnie :D postawienie na Real działa :P
1
@Bykunn no cóż, czytam choćby na tej stronie, że dużo osób na ten mecz chłodzi piwko w lodówce, zgaduje nie jedno, a więc 10-15zl, ja piwa raczej nie piję..inni z kolei palą paczkę dziennie, a więc około 15zł, jeszcze inni co chwilę kupują sobie nowy ciuch, choć niekoniecznie potrzebują, następni wydają dużo na kino, kolejni na słodycze itp...ja raczej nic z tego co wymieniłem nie robię, tak więc rozliczanie na co wydaję, a co według Ciebie jest śmieszne, jest śmieszne dla mnie :P kontynuując co zacząłem wcześniej, producenci piwa zarabiają na kupujących alkohol, a można wypić wodę, producenci papierosów to w ogóle złote biznesy mają, bo tyle zarabiają na osobach puszczających dosłownie kasę z dymem, że to się w głowie nie mieści, a hitem dla mnie jest jak ludzie "palą do alkoholu" lub "na nerwy" ;D dobra, trochę za dużo się rozpisalem, ale jak widać, ze wszystkiego można zrobić coś takiego, że klient jest "głupi" i producent czy bukmacher na nim zarabia :D
0
@Bykunn ale chwilka bo nie rozumiem ;D czemu nabierają? W sumie i tak miałem dziś postawić jakiś kupon, pewnie za dyszke bym dał, a skoro fajna promocja gdzie mimo wszystko zwycięstwo Realu jest możliwe to dokładam całe 5zl i mogę wygrać dość fajna sumę za te 15 i mam 15zl w bonusie na dalsze granie i być może jestem za głupi, bo nie rozumiem gdzie tu jakiekolwiek nabieranie się ;D
0
@Bykunn @BART97 @Esteban_ po pierwsze chłopaki to tylko 15zl, dla Was pewnie majątek, no ale nie dla każdego "xD" a dwa, to wcale nie jest niemożliwe, znając szczęście Realu w lidze mistrzów to mogą to wygrać, w każdym razie to kupon typu co by się nie stało to będzie dla mnie ok ; )
1
Na superbet fajna promocja, stawiając 15zl w meczu City - Real dają 15zl w bonusie niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu, no to 15zl postawione na Real po kursie 6,5, do wygrania 85zl i oby nie weszło ;D
0
To się Manu popisał...
0
@aleksandrowielki tu akurat ciężko stwierdzić, ale Gavi ewidentnie jest nieco zbyt nerwowy czasami
1
@BarceloDomo tam niżej Dom*** i myślałem przez moment, że dom postawiłeś ;D a jednak stawka i wygrana zdecydowanie większe
5
Haha, mógł sędzia zarządzić 3 tercję 45 minutową od razu...
0
Nie ogarniam co oni odp******** w tej obronie przy jakiejś wrzutce przeciwnika, któryś już mecz to samo, przeciwnik wrzuca i nagle wszyscy stoją jak zamurowani i patrzą
1
@RobiS klasyk, ostatnio miałem w jednym meczu -4,5 to w 92 na 3-1 a w 95 na 4-1 ;D
1
Pogba mądry chłopak, widzi co się święci to lepiej zejść ;D reszcie chłopaków z United szczerze współczuję, bo przed nimi jeszcze ponad 70 minut męki..
0
@POLAK12345 pod moim postem ani razu nie napisałeś, że Barcelona zagrała fatalnie..a mnie wkurza, że sporo osób jako główną przyczynę porażki wskazuje jednak nienajlepszą postawę sędziego, który jednak nie był decydujący jeśli chodzi o wynik końcowy
0
@POLAK12345 czy sędzia blokował strzały zawodników Barcy i strzelał na konto Eintrachtu? Może nie był dziś najlepszy, ale śmieszne jest szukanie winy u sędziego
6
Nie rozumiem jak można szukać winy w osobie arbitra. Żałosne 90min i dobre 9 min doliczonego czasu gry. Trzebaby ich spytać dlaczego cały regulaminowy czas statystowali graczom Eintrachtu, nie było widać żadnej woli walki, kompletne zero..
2
Nie wiem co jest bardziej denerwujące, to że przez 90 min nie grali nic czy to, że nagle po 90 min sobie przypomnieli, że samo się nie wygra
0
Ja to się zastanawiam czemu im się nie chce, bo nie uwierzę, że Eintracht jest tak mocny, z całym szacunkiem dla nich
4
Dziś chłopaki wyglądają jak za czasów Leo "podać Messiemu może coś zrobi" niestety Leo dzisiaj nie ma i wygląda to dramatycznie.. czekać tylko na 0:3
0
Tymczasem Robert w pomeczowym wywiadzie
https://zapodaj.net/e850bb7052d0c.jpg.html